SDI Media A/S Oddział w Polsce

Opinie o SDI Media A/S Oddział w Polsce

Wojtek

Pracowałem tam jakiś czas jako student - ok. 12,5 zl na reke/h na smieciowce. Robota nudna raczej (faktury, przelewy, jakies tego typu pierdoly), mozliwosci rozwoju zadne, ale traktuja fajnie i sa bardzo w porzadku. Niestety bylem studentem dziennym, wiec zrezygnowali z moich uslug, ale nie mam im nic do zarzucenia.

Glizda89

Cześć, chciałam się zapytać osób pracujących - co tak naprawdę (od wewnątrz firmy) jest wymagane? Oferta ofertą, ale na co tak naprawdę przeglądając CV lub na rozmowie zwracają uwagę? Bardzo chciałabym pracować przy takich projektach, wysłałam już 2 razy CV (na pozycję Client Managera), ale niestety bez efektów. Będę bardzo wdzięczna za odpowiedź.

Glizda89

Zostaw opinię o SDI Media A/S Oddział w Polsce - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SDI Media A/S Oddział w Polsce