Rerich Rent a Car

Katowice

Opinie o Rerich Rent a Car

koska

czy ta firma jeszcze w ogóle istnieje w wynajmie samochodów?

lijoo

Witam serdecznie potrzebuje więcej informacji o tej firmie. Część z tych ludzi już ma postawione zarzuty a ja staram się o zaległe wynagrodzenie za prace. Pozdrawiam

Aztec

PORAŻKA NA CAŁEJ LINII !!!!!!! [usunięte przez moderatora] JAKICH MAŁO O KASĘ TRZEBA SIĘ PROSIĆ JUŻ NIE MÓWIĄC O ZGŁOSZENIE I ODPROWADZANIE SKŁADEK ZUZ TAK WIĘC....ODRADZAM!!!!!! SŁUCHY CHODZĄ, ŻE NIE WYPŁACALI NALEŻNOŚCI A NAWET MAJA SPRAWY W SĄDZIE......UCIEKAĆ OD NICH.

Zostaw opinię o Rerich Rent a Car - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rerich Rent a Car