Opinie o Terranova Katowice w Katowice Plac Wilhelma Szewczyka 2

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Terranova Katowice. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Terranova Katowice na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Terranova Katowice w Katowice Plac Wilhelma Szewczyka 2

Użytkownicy czekają na odpowiedź 59 dni.

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Terranova Katowice?

anonymous Nowy wpis

Totalnie nie polecam :). Czytałam opinie z 2015 roku i do teraz nic się nie zmieniło. Organizacja leży (nikt nic nigdy nie wie) zatrudnianie masowo pracowników żeby po miesiacu ich zwolnic. Jak nie chcecie stracic czasu i nerwow to naprawde nie polecam korzystania ze wspolpracy z ta firma.

Paulina Nowy wpis
@anonymous

a można prosić o wyjaśnienie tej wspomnianej strategii? czemu po miesiącu właśnie, tutaj rekrutacja nie kosztuje w kontekście czasu przypadkiem?

Anonim Nowy wpis
@anonymous

Potwierdzam, praca na miesiąc po miesiącu 0h bo za dużo pracowników i martwienie się za co zapłacę rachunki za następny miesiąc

Pracowałam w terranovej Galerii Katowickiej. Masakra Kierowniczka tego sklepu to jakieś nie poruzomienie, jest wielką sciemniarą robi wszystko tylko nie to co powinna. Dużo dziewczyn narzeka na nią i pracownicy ciągle odchodzą zwalniają się jedną osobą która jest w porządku to zastępca kierowniczki która naprawę daje z siebie wszystko i jest bardzo pomocna i wie co jest grane. Moim zdaniem powinna być zmiana kierownika na tym sklepie ponieważ są duże nieporozumienie co do tego kierownika sklepu

A umowę jaka dają zlecenie czy o pracę? I pieniadze wyplacaja do ręki? To chyba dziwna praktyka w dzisiejszych czasach? Wszędzie jest tak samo? Mają takie samo podejście do pracownika, bo we Wrocławiu otwierają nowe centrum handlowe i szukają sprzedawców i zastanawiam się czy aplikować jak jest taki wyzysk?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Terranova Katowice spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
Katowice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
D

Pracowałam z terranova silesia przez ostatnie półtora tygodnia. Szefowa dała mi umowę do końca lipca i powiedziała, że jeśli się sobie spodobamy to da mi umowę na sierpień. Praca typowo fizyczna, są wyprzedaże więc pracy było mnóstwo. Nie narzekałam, przychodziłam na 8, 12 godzin. Rozkładanie towaru, ogarnianie przymierzalni, sprzątanie, metkowanie - było ciężko, wracałam wykończona do domu, ale wszystko robiłam sumiennie i bez narzekania. W sobotę sprawdziłam grafik na sierpień - byłam w nim uwzględniona. Koleżanka powiedziała, że mam przyjść w poniedziałek po wypłatę i nową umowę. Przychodzę wczoraj, dostałam pieniądze i pytam gdzie moja umowa. Menadżerka oznajmia mi, że nie dostanę umowy, ponieważ wybrała lepszą kandydatkę, która lepiej przystosowała się do pracy. Chcę zaznaczyć, że tylko ja zostałam zatrudniona w ostatnim czasie, więc nie było nawet z kim porównywać mojej pracy, ponieważ reszta dziewczyn to były stałe, długoletnie pracownice. Byłam zaskoczona tym, co usłyszałam, więc pytam kim jest ta lepsza kandydatka skoro nikogo innego nie ma. Menadżerka szybko zaczęła mówić, że jest bardzo zadowolona z mojej pracy (ani razu nie widziała jak pracuję, ponieważ ona była cały czas na magazynie a ja na sklepie) i że to nic osobistego. Zapytałam po co w takim razie ułożyła mi grafik na cały kolejny miesiąc - powiedziała, że tym nie mam się co przejmować... dziś jest wtorek 1 sierpnia, szukam nowej pracy i widzę o godzinie 15:30 menadżerka wrzuciła ponownie ogłoszenie, na które aplikowałam 1,5 tygodnia temu. Jestem zniesmaczona postawą szefowej, która nawet porządnie ze mną nie porozmawiała. Jeśli szukacie pracy na 30 dni to śmiało - ogólnie nie polecam.

J

Co ci się wydaje takie dziwne @piatow? Ja mogę się wypowiedzieć jedynie w kwestii samych ubrań sprzedawanych przez firmę. Niestety nie wiem jak wygląda u nich kwestia zatrudnienia. No ale ciuszki mają fajne i ceny też niezłe, akurat na moją kieszeń. Więc polecam.

była pracownica

Szkoda czasu na ten sklep. Nie ma co się łudzić , że po zakończeniu umowy zlecenie dostaniesz umowę o pracę. To co mowi kierowniczka to jedna wielka ściema. Będzie cie zachwalac obiecać góry złote a po przepracowany miesiącu kierowniczka cie poinformuje jak i twoje koleżanki które niedawno zostały przyjęte ze na wasze miejsca przyszły juz kolejne 4 dziewczyny. Oni mają odporne wytyczne. Wykorzystać na maksa nowo przyjętego, bo przecież normalna rzeczą ze nowo przyjęta będzie dawała z siebie jak najwięcej . Koleżanki które miały do czynienia z terenowa ostrzegał mnie. Ja myślałam , że pewnie nie dawały rady i je zwolnili. Prawda jest taka terranova to włoska firma a jak wiadomo to włosi najbardziej wykorzystują swoich pracowników .po prostu szukają frajerów na chwile . Ja i moje koleżanki postanowiliśmy nie kupowac ubrań w tym sklepie

radosna

haj pracowalam w terranowiei ksiazke mogla bym napisac .... ale jedno wiem polowa moich znajomych na nk to byle pracownice tego sklepu jaka tam byla rotacja ,,,brak slow ciekawe czyja to wina na temat wyksztalcenia wyzyszch stanowisk w tej firmie tez nie bede sie wypowiadac i brak docenienia pracownikow i podziekowania za dobra prace bez nich ten sklep by nie istnial i slowa kierowniczki cos ci nie pasuje na twoje miejsce jest wiele innych osob smiechu warte ))) jedyny plus kilka znajomosci trwa do teraz z czego sie bardoz ciesze

Zostaw merytoryczną opinię o Terranova Katowice - Katowice

• Jak się pracuje w Terranova Katowice?

Zobacz opinie na temat firmy Terranova Katowice tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Terranova Katowice