Żabka Polska

Katowice

Opinie o Żabka Polska

klient

Chcialam zwrocic uwage na nieuprzejma ekspedientke w Zabce przy ul.Przyjaciol Zolnierza w Sosnowcu.Osoba z laski obslugujaca, nerwowa zero kompetencji!!!Kobieta z zezem(starsza).Przykro z uwagi na to ze, czesto robilam tam zakupy.Napewno tam nie wroce.

Agnieszka
użytkownik zarejestrowany

@sabcia @Kici miał :( jeśli macie jakieś zastrzeżenia co do działania sklepów z perspektywy klienta, to warto skontaktować się bezpośrednio z firmą. Ten wątek to przede wszystkim miejsce do wypowiadania się na temat tego, jakim Żabka jest pracodawcą.

Wercia

Ja też miałam zła sytuacja w Żabce w Bytomiu na placu akademickim szefowa była nie miła i wyzwala mnie i bez powodu oskarżenia mnie o kradzież

Agnieszka
użytkownik zarejestrowany

@tygrysica z Twojego komentarza wynika, że jeśli chodzi o pracę w Żabce, to bardzo dużo zależy od konkretnego sklepu, w którym chce się pracować. Piszesz, że na rozmowie byłaś już jakiś czas temu. Jak dawno to było? Czy może sytuacja, o której piszesz uległa zmianie?

tygrysica

Kiedyś byłam na rozmowie kwalifikacyjnej w Żabce (ul. Warszawska, Katowice) i nie polecam! Zostałam zaproszona na 2h próby w sklepie. Na początku dziewczyna, która była na zmianie wszystko mi pokazała ale z czasem coraz bardziej robiła się chamska, zaczęła obgadywać swoje współpracownice itp. Atmosfera zmieniła się na mniej przyjazną dlatego zniechęciłam się do podjęcia współpracy. Pracodawca po godzinie też przyszedł, krótka rozmowa i poszedł do swojego gabinetu, gdzie na kamerze mnie obserwował. Informacja dla tych, którzy będą chcieli dostać tą pracę - nie możecie stać w miejscu, ciągle trzeba chodzić po sklepie, poprawiać towar, uśmiechać się itp. bo mogą was obserwować! :D Po 2h oświadczyłam, że to nie praca dla mnie i podziękowałam za poświęcony czas. Pracodawca poinformował mnie, że często zaprasza chętnych na okres próby (np. 2h) żeby pokazać jak ta praca wygląda i dużo osób rezygnuje po tym czasie. Więc zastanówcie się czy naprawdę chcecie pracować w takim miejscu bo szkoda waszego i ich czasu ;) ale doświadczenie jest - już nie aplikuję do takich miejsc ! :D

boss
użytkownik zarejestrowany

No dobra, a jak wygląda rozmowa rekrutacyjna na kierownika rejonu? Chętnie bym się załapał, a skoro wypłata jest adekwatna do powierzanych obowiązków, to jeszcze lepiej o nich świadczy. Dzięki za odpowiedź

Klient

Sklep na Wojciecha w Katowicach,masakra,arogancka pani w czarnych włosach cuchnąca petami,obsługa fatalna,podobno szefowa

Piotrek

Witam serdecznie chcialem zglosic panstwu oficjalna skarge na pracownice Zabki ul.Kosciuszki 34 w Katowicach,za kazdy razem kiedy robie tam zakupy stara pani w blond wlosach patrzy na mnie z pogarda jak na zlodzieja,choc zostawiam u was pieniadze,przepraszam zostawialem juz nigdy tam nie pojde,przydalo by jej sie troche kultury a nie traktowanie klientow jak zlodziejow.

sabcia
@Piotrek 18.08.2016, 23:07

zgadzam sie mieszkam w katowicach i co żabka to nie mila obsługa trzeba coś z tym zrobić

Kici miał :(
@Piotrek 18.08.2016, 23:07

Zabka na ulicy Andrzeja w Katowicach już na samym wejściu nawet nie odpowiedzą na dzień dobry i patrzą choćby klauna zobaczyły o co tu chodz? i po co te sklepy sa !!!

Hami

Czy ktoś jest w stanie powiedzieć jak wygląda z pracą jako kierowca który zaopatruje sklepy Żabka,chodzi mi ile godzin się jeździ i jak z zarobkami bo jest możliwość podjęcia takowej pracy ale jakoś wszyscy znajomi odradzają ?!

Józef Kozioł

Jestem osobą niepełnosprawną ,często kupuję? w tym sklepie obsługa mnie zna ,kupuję tam komesa nie z lodówki:)Nie zgadzam się z moim imiennikiem Józefem co do obsługi ,( obsługa jest dobra) z resztą niestety tak .Złe zaopatrzenie i drogo.

Józef

Sklep Żabka,Katowice róg Gliwickiej i Dąbrówki.Początki były obiecujące ,dużo towaru i miła obsługa.Teraz towar jest drogi ,obsługa mierna .Ajentka czy osoba prowadząca ten sklep ,nie potrafi odpowiedzieć ,co się stało.Mizeria .Po raz kolejny klient został wyrolowany!

Lidia
@Józef 30.06.2015, 14:58

Zgadzam się .Sprzedają stary towar,przeterminowany.Drożyzna.Słabe dostawy towaru........nie ma w czym wybierać.Po co takie dziadostwa zakładają?

masiVe

Witam, chciałem się udzielić na temat ŻABKI W KATOWICHACH/BOGUCICACH przy ulicy KURPIOWSKIEJ nieopodal piZZeri Batman. Jeżeli chodzi o obsługę od zeszłego roku coraz gorzej chamskie odzywki nie polecanie produktów wyrzucanie ze sklepu ponieważ mam małego pieska na smyczy kiedy po sklepie biegają dwa małe szczury wąchają sikają i podgryzają nogawki.. ochyda ale widocznie psy niby "rasowe" mają wstęp na sklep nie mówie o tym co one mogą robić na magazynie. jeżeli chodzi o produkty już kilka razy zdażyło mi się kupić puszkę bez daty na spodzie czy pomidora który wewnątrz żył własnym życiem, nie mówie o sanepidzie który chyba zapomina o takich miejscach, spójrzcie na którąkolwiek z pólek pod produktami i tą warstwe kurzu/tłuszczu/ i bóg wie czego jeszcze. co do warunków pracy słyszałem o pracownikach tyle ze umowe ma tylko Pani z urzędu bo urząd płaci a reszta za 5zl na godzine i potracenia co miesiąc po 100, 200 zl bo szefowa nie dopilnowała czegoś i sobie odbija na ludziach ALE JAK DOPILNOWAĆ SKORO WPADA SIE TYLKO PO PIENIADZE NA PÓŁ GODZINY DZIENNIE. SZKODA GADAĆ KTOŚ POWINIEN TO ZWERYFIKOWAĆ SPRAWDZIĆ I UKARAĆ GDZIE TERAZ JEST ZUS indywidualnie wielce nas wszystkich ściga ale zakładów pracy typu sklep gdzie pracuje 7 osób a tylko jedna ma umowe co tego nie widzą? najniższa krajowa 1600 podobno? zarobić 1000 zl jest ciezko mimo ze NAPIE RDALASZ NON STOP BEZ UMOWY BEZ L4

RG

Dołączając się do powyższej opinii, z którą się zgadzam prosiłbym jeszcze o wymianę alarmu w ww. sklepie.Często nie daje spać okolicznym mieszkańcom wyjąc godzinami i może go wyłączyć jedynie właściciel. Interwencja w firmie ochroniarskiej i na policji nie daje efektów.

misia

Nie podejmujcie pracy w taki sklepie jak zabka:(( nie polecam sama zostałm [usunięte przez moderatora]

AA

Żabka w Katowicach na ul.Strzeleckiej to sklep gł. monopolowy-pijusy łażą tam i z powrotem dniami i nocami hałasując w niebo głosy.Może by się tos tym wreszcie zajął

zabka wkatowicach ul. mikolowska k\\o awf obsluga fatalna arogancka a szczegolnie[usunięte przez moderatora]

rozczarowana

Przykro mi to stwierdzić, ale po raz kolejny zostałam źle potraktowana w jednym ze sklepów sieci Żabka. Pani, która w tym sklepie obsługiwała nie zadbała należycie o czystość w sklepie przez co o mało nie złamałam sobie ręki ponieważ przewróciłam się.Po tym zdarzeniu miała jeszcze ogromne pretensje o to że strąciłam i potłukłam kilka soków, oraz bardzo źle traktowała innych klientów. Była opryskliwa, i robiła łaskę, że w ogóle tam siedzi i obsługuje klientów. J

Zostaw opinię o Żabka Polska - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Żabka Polska