Fantom Serwis (dawniej Fantom Poligrafia) Tomasz Niewiadomski Paweł Kusiński

Opinie o Fantom Serwis (dawniej Fantom Poligrafia) Tomasz Niewiadomski Paweł Kusiński

Fantom nie płaci!! Czy kogoś jeszcze oszukała ta firma, do 2007 roku kiedy, obsługiwałem tę firmę nazywali się Fantom Poligrafia. Właścicielami byli [usunięte przez moderatora]. W 2007 roku ogłosili upadłość i teraz bezkarnie znowu działają. Ja tej firmie organizowałem noclegi i inne usługi na targach w Poznaniu. Wiszą mi 3 tysiące złotych. Firma Fantom zbankrutowała, ale nadal mają biuro w tym samym miejscu oraz działają bezkarnie. Jeżeli też byłeś pokrzywdzony napisz coś. Panowie myślę, że poniesiecie szybko konsekwencje swoich czynów - [usunięte przez moderatora] Pentagos na linku zobacz zamówienia od Fantomu, gdzie widać jak zmienili adres, krótko przed bankructwem. Nie daj się nabrać tej firmie http://www.pentagos.pl/upload_docs/fantom_serwis_uwaga_nie_placa_zmienili_nazwe_z_fantom_poligrafia.JPG

Zostaw opinię o Fantom Serwis (dawniej Fantom Poligrafia) Tomasz Niewiadomski Paweł Kusiński - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fantom Serwis (dawniej Fantom Poligrafia) Tomasz Niewiadomski Paweł Kusiński