Instytut Medycyny Doświadczalnej i Klinicznej im. M. Mossakowskiego PAN

Opinie o Instytut Medycyny Doświadczalnej i Klinicznej im. M. Mossakowskiego PAN

rozczarowany

Nie wolno się nabierać na obiecanki o wielkiej nauce. To zwykła odtwórcza i rutynowa robota. Nudy na pudy. A szefowie - praktykujący lekarze traktują to, jako dodatkowy punkt w CV. Żeby móc dostawać więcej kasy od firm farmaceutycznych. Doktor (taki z doktoratem, nie lekarz) nie dostanie nawet 1500 PLN netto. Nie żartuję! Gdzie indziej jest dużo więcej.

Zostaw opinię o Instytut Medycyny Doświadczalnej i Klinicznej im. M. Mossakowskiego PAN - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Instytut Medycyny Doświadczalnej i Klinicznej im. M. Mossakowskiego PAN