FORFARM SP. Z O.O.

Opinie o FORFARM SP. Z O.O.

Roszkowska U.

Firma mierna. Myślą, że pracownicy nic nie widzą.

kandydat

zapraszają ludzi na rozmowy i nie oddzwaniają ...... a fuj....

wodzu

Do tego pakują leki w kartoniki bardzo wątpliwej jakości ze złymi napisami w języku Braille’a. Firma źle traktuje pracowników, a pracownicy mają gdzieś jakie produkty w co pakują.

willy

Odradzam wszystkim pracę w tej miernej firmie, oczywiście ze względu na p. Zataja. Niestety znam p. Zataja osobiście (z kilkunastoletnich kontaktów handlowych) i jest to osoba, z którą nigdy więcej nie chciałbym mieć nic wspólnego (kiedyś był moim pseudo przyjacielem a okazał się, nie powiem czym).

Zostaw opinię o FORFARM SP. Z O.O. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FORFARM SP. Z O.O.