RAGZ

Łódź

Opinie o RAGZ

Ja

Nie radzę. Praca strasznie stresująca i mało płatna. (usunięte przez moderatora)i jeszcze musisz ponosić winę za innych współpracowników. Tragedia.

kkkk

czy ktoś z Was może pracował w RAGZ i może powiedzieć coś na temat pracy u nich? chodzi o biuro, prace administracyjne z góry dzięki

znający kulisy

raczej czekaja na technika który się zna na naprawach takiego urządzenia bo od lipca nie ma tam żadnej osoby która by umiła naprawic cos takiego,,,,,,,,,,,,,

Paweł

Witam. Niestety muszę dołączyć do grona niezadowolonych klientów. Oddałem sprzęt 8 lipca 2011 i juz mineły 2 miesiace i sprzet nadal w serwisie. Jest to odtwarzacz samochodowy JVC nie działała funkcja cd cos z przednim panelem. Pierwszy odbior sprzetu 8 sierpnia 2011 tego samego dnia sie okazalo ze sprzet jest nadal niesprawny. Teraz wydzwaniam do nich i ciagle czekaja na czesci. Nie polecam

płotek

RAGZ właśnie przechodzi przez przemiany. Mam z nią teraz do czynienia i nie poznaję tego serwisu. Czyżby musieli się zmienić, bo już tak źle było? Poza tym tu chyba chodzi o to, co by nie było, serwis zawsze świeci oczami za markę sprzętu i sklepy.

Lukasz

fatalny serwis, nieterminowość, popsuli mój odtwarzacz dvd. sprzęt ma 2 miesiące i wczoraj wrócił z drugiej naprawy. dalej to samo - rysuje płyty. nie polecam i odradzam, sprzęt na gwarancji (pioneer), ale wszyscy mają klienta gdzieś... (usunięte przez moderatora)

Oszołomiona

szybko,tanio i solidnie -Polecam

MerPer

* Wynagrodzenie w systemie płaca zasadnicza + premia -Miska ryżu i kopniak w (usunięte przez moderatora)br /> * Możliwo�ć podnoszenia kwalifikacji zawodowych-murarz tynkarz,betoniarz * Pracę w młodym i profesjonalnym zespole zaraz po szkole. Forma kontaktu: Osoby zainteresowane podjęciem pracy prosimy o przesyłanie CV

MaxMara

Dziś dowiedziałam się od nieserwisowanego mechanika TV, że telewizor może dałby mi się naprawić ale.. wymontowano z niego dwa ważne moduły!!!!!!! Oburzające!!! Tym bardziej, że telewizor był wcześniej w ŁAPACH firmy Ragz w Łodzi i nigdzie więcej!! Nie zdecydowałam się tam naprawiać, bo cena była bardzo wysoka, odebrałam!!! Nie jestem w stanie tego udowodnić ale uprzedzam o tej sytuacji potencjalnych klientów OMIJAJCIE TĘ FIRMĘ Z DALEKA!!!!

Natalia

Jeśli chodzi o sprzęt SONY tylko i wyłącznie serwis SONTRONIC w Poznaniu, w ciągu 3 dni roboczych zrobili mi aparat na gwarancji, mieli części na miejscu. widać że jeśli się chce to można. Polecam Gorąco ten serwis, naprawiają jeszcze kamery i telewizory SONY.

Mati

Sam sobie siedź tam w nadgodzinach za marne 1200 netto do ręki bo na nic więcej nie licz.

Zostaw opinię o RAGZ - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie RAGZ