Opinie o RAGZ w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie RAGZ. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie RAGZ o rekrutacji.

Branże: Usługi serwisu i naprawy sprzętu IT
Usługi serwisu i naprawy sprzętu IT Łódź

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o RAGZ w Łódź

nick

dla własnego zdrowia i bezpieczeństwa omijajcie to coś szerokim łukiem

friendzone

najlepiej to proponuję wejść sobie na ich stronę internetową i tam jest zakładka z pracą i są podane na bieżąco wszystkie rekrutacje i ogłoszenia o pracę, polecam jako najlepsze źródło info w tym temacie

jak to mozliwe ze ten badziew jeszcze prosperuje ?

NICK

To mają do Ciebie zapukać do domu i zapytać, czy nie raczyłbyś u nich pracować ? Może warto się zgłosić albo chociaż podesłać CV ?

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie RAGZ? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
emalia

Wie ktoś czy Pan C. znalazł sobie nową ofiarę (np. samotną, zaszczutą kobietę), na którą zrzuca swoje chamskie, prostackie zachowanie, swoje libacje, nocne pijackie wrzaski, walenia w ściany, podłogi, kaloryfery dniem i nocą, chodzenie w butach (także nocą ) po mieszkaniu, trzaskanie drzwiami (także nocą), niemiłosierne walenie kopytami jak młotami dniem i nocą, remonty nocą lub w święta, pozbawianie ludzi snu przez całą noc lub pobudki o 5 rano w dni wolne ? Czy znalazł sobie ofiarę, którą może nieustannie oczerniać, rozpuszczać na jej temat obrzydliwości, wstrętne plotki, kłamstwa, przejmować jej przesyłki bez upoważnienia, interesować się jej zamkami w drzwiach, wyśmiewać się publicznie, obrażać, wycierać sobie tyłek jej osobą? i wszystko wyłącznie dlatego aby nie ponosić konsekwencji swoich prymitywnych zachowań, chronić swój tyłek.

dno

Dominik

Tylko szkoda, że teraz jest taka "moda", że jak się coś zepsuje, to trzeba kupić nowe.... Te wszechobecne reklamy... Tymczasem wiele sprzętów, do których jesteśmy przyzwyczajeni można przywrócić do powtórnego życia :-).

patryczek

a kim jest dla prezesa kierownik serwisu, jak długo pracowały córeczki prezesa i ich koleżanki, a ty ile dostałaś za wypisywanie tych bzdur, pewnie w ramch tej "nagrody na koniec roku"

Dominik

(usunięte przez administratora)a tam nie jestem znajomym znajomego, a pracuje, zarobki nie najgorsze. Mam takie wrażenie, ze pisze to wszystko czlowiek, ktory zostal wywalony za wzorcowe leserstwo, ktorego dopatrzyli sie nawet prezesi....

gosc1

Witam - najlepiej zadzwonic do firmy i umowic sie na spotkanie

gosc1

Ludzie - skad u Was tyle jadu? Jestem pracownikiem tej firmy i moge powiedziec, ze wszystko jest na najwyzszym poziomie, wlacznie z wynagrodzeniem - nawet nagrody byly na koniec roku. ZUS tez jest oplacany, bo korzystamy. Ci co pisza te brednie powyzej to jacys frustraci, ktorzy nie maja pojecia o tej firmie badz zostali z tej firmy zwolnieni i teraz sie mszcza.

gosc2
@gosc1

w tej firmie nikt spoza znajomych-znajomego dluzej miejsca nie zagrzal miejsca,nie ma tam juz zadnych prawie szanujacych sie technikow,ci co zostali to nie maja odwagi sie ruszyc i sobie dzioba ziarnko do ziarnka bo im jaj brak ,ci co odeszli maja duzo lepiej ,nic dziwnego ,ze jest zus i pensje na czas - tyle spraw w sadzie co bylo i donosow do PUP to ciezko w innej firmie szukac

@gosc2

Widze Gosc2, ze doskonale znasz historie - pewnie wczesniej to pracowales i , jak wynika z Twojego wpisu, pewnie tez przyczyniles sie do tych donosow. Jestes zalosny - bardzo sie ciesze, ze znalazles lepsze warunki pracy i nie plujesz jadem tutaj. Tacy ludzie nie sa do niczego potrzebni - pewnie wyleciales z tej firmy i teraz gryziesz. Od technikow tez sie odczep - sa to swietni fachowcy i bardzo przyjacielscy ludzie. Wiele wody musi uplynac, aby w kazdej firmie wyodrebnic taki ferment jak Ty. Jak masz tyle zlej energii to moze zatrudnij sie w kamieniolomie - raz, dwa nauczysz sie szacunku. Jesem zadowolony z pracy w tej firmie.

bullshit

niby jakie szkolenia??!! firma NIC nie inwestuje w pracownikow..... a ofert pracy nie ma bo tam kazdy jest po znajomosci....

szczęscie, że nie odebrali

Przez 2 dni próbowałem się dodzwonić w sprawie popsutego tv Sony. Z tego co tutaj czytam miałem szczęście, że nie odbierali. Z czytanych wpisów wynika, że to marny serwis. Najgorsze jednak jest to, że nie można ani jednego słowa nieprzychylnego napisać na ich temat. Od razu poniżają i obrażają jak np. niezadowoloną. Mądry będzie się trzymał od nich z daleka.

niezadowolony

yolakk, kolejny krewny prezeska się odezwał

gość11

romek prima aprilis dopiero przed nami ale pośmiać się z żartów zawsze można, nawet tak żałosnych

gość

a ty reset kim jesteś dla prezesa G?

gość

gościu1 - nie wiesz ale atakujesz, przeczytaj sobie dużo wcześniejsze wypowiedzi pracowników tej firmy i przeproś, wątpię jednak aby było Cię stać na takie zachowanie, łatwiej atakować niż przyznać się do błędu

gość

Skoro z pracy u nich zrezygnowała przyjaciółka córeczki prezesa to jaka może być tam atmosfera? Jaka może być atmosfera skoro, jak tu pisano wyżej, pracownicy nie mają opłacanego ZUS o czym dowiadują się dopiero podczas zapisu do lekarza? O innych przekrętach opisanych powyżej już nie wspomnę.

Gosc1
@gość

Gosciu - po co jątrzysz?? Nie prościej to sprawdzić czy płacą ZUS i później się wymądrzać ? A sprawdzić jest prosto....

gość

Niezadowolona dlaczego pozwalasz się tak obrażać? Jest jasne kto to robi - właściciele firmy Ragz. Jest kilka osób, które wiedzą o nich co nieco, co te osoby mają na sumieniu i do czego są zdolne, wiedzą jak są niewychowane i chamskie. Obrażanie innych i ich gnojenie mają we krwi.

gośc

obserwator, zadowolony i 4rtg to pewnie zarząd firmy + zięć, idą w zaparte i do żadnego błędu nigdy się nie przyznają, lepiej zgnoić i zniszczyć niż powiedzieć przepraszam i przyznać się do błędu. Prezes z zięciem nigdy się nie zmienią.

Zostaw merytoryczną opinię o RAGZ - Łódź

• Jak się pracuje w RAGZ?

Zobacz opinie na temat firmy RAGZ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w RAGZ?

RAGZ
2.4/5 Na podstawie 136 ocen.
  • Al. Marsz. Józefa Piłsudskiego 143
    92-236 Łódź