RAGZ

Łódź

Opinie o RAGZ

Julita

@anonymous to dobrze, że jesteś zadowolony z pracy w firmie RAGZ, jednak dla użytkowników samo słowo "ok" zbyt wiele nie znaczy. Czy możesz wytłumaczyć, dlaczego podoba Ci się w firmie? Jakieś konkretne warunki są dla Ciebie odpowiednie? Czym pracodawca, według Ciebie się wyróżnia?

anonymous

jest ok!

Julita

@Pan nikt czy pracownicy rozmawiali na temat składek ZUS? Czy mają pomysł jak rozwiązać tą sytuację z pracodawcą? W jaki sposób są oni traktowani w firmie RAGZ? Nadal jesteś jej pracownikiem?

Pan nikt

Nic się nie zmieniło w tej firmie od lat . Przeczytałem wcześniejsze wpisy i wszystko się zgadza z ZUS , oraz z traktowaniem pracowników .

Julita

@nick a mógłbyś powiedzieć dlaczego? To ważne, ponieważ opinia bez uzasadnienie nie daje żadnej informacji, której szukają osoby wchodzące na forum. Powiedz co Ci się nie podobało w pracy w RAGZ?

nick

dla własnego zdrowia i bezpieczeństwa omijajcie to coś szerokim łukiem

friendzone

najlepiej to proponuję wejść sobie na ich stronę internetową i tam jest zakładka z pracą i są podane na bieżąco wszystkie rekrutacje i ogłoszenia o pracę, polecam jako najlepsze źródło info w tym temacie

Marta

jak to mozliwe ze ten badziew jeszcze prosperuje ?

NICK

To mają do Ciebie zapukać do domu i zapytać, czy nie raczyłbyś u nich pracować ? Może warto się zgłosić albo chociaż podesłać CV ?

emalia

Wie ktoś czy Pan C. znalazł sobie nową ofiarę (np. samotną, zaszczutą kobietę), na którą zrzuca swoje chamskie, prostackie zachowanie, swoje libacje, nocne pijackie wrzaski, walenia w ściany, podłogi, kaloryfery dniem i nocą, chodzenie w butach (także nocą ) po mieszkaniu, trzaskanie drzwiami (także nocą), niemiłosierne walenie kopytami jak młotami dniem i nocą, remonty nocą lub w święta, pozbawianie ludzi snu przez całą noc lub pobudki o 5 rano w dni wolne ? Czy znalazł sobie ofiarę, którą może nieustannie oczerniać, rozpuszczać na jej temat obrzydliwości, wstrętne plotki, kłamstwa, przejmować jej przesyłki bez upoważnienia, interesować się jej zamkami w drzwiach, wyśmiewać się publicznie, obrażać, wycierać sobie tyłek jej osobą? i wszystko wyłącznie dlatego aby nie ponosić konsekwencji swoich prymitywnych zachowań, chronić swój tyłek.

dno

Dominik

Tylko szkoda, że teraz jest taka "moda", że jak się coś zepsuje, to trzeba kupić nowe.... Te wszechobecne reklamy... Tymczasem wiele sprzętów, do których jesteśmy przyzwyczajeni można przywrócić do powtórnego życia :-).

patryczek

a kim jest dla prezesa kierownik serwisu, jak długo pracowały córeczki prezesa i ich koleżanki, a ty ile dostałaś za wypisywanie tych bzdur, pewnie w ramch tej "nagrody na koniec roku"

Dominik

(usunięte przez administratora)a tam nie jestem znajomym znajomego, a pracuje, zarobki nie najgorsze. Mam takie wrażenie, ze pisze to wszystko czlowiek, ktory zostal wywalony za wzorcowe leserstwo, ktorego dopatrzyli sie nawet prezesi....

gosc1

Witam - najlepiej zadzwonic do firmy i umowic sie na spotkanie

gosc1

Ludzie - skad u Was tyle jadu? Jestem pracownikiem tej firmy i moge powiedziec, ze wszystko jest na najwyzszym poziomie, wlacznie z wynagrodzeniem - nawet nagrody byly na koniec roku. ZUS tez jest oplacany, bo korzystamy. Ci co pisza te brednie powyzej to jacys frustraci, ktorzy nie maja pojecia o tej firmie badz zostali z tej firmy zwolnieni i teraz sie mszcza.

@gosc2 18.01.2016 16:53

Widze Gosc2, ze doskonale znasz historie - pewnie wczesniej to pracowales i , jak wynika z Twojego wpisu, pewnie tez przyczyniles sie do tych donosow. Jestes zalosny - bardzo sie ciesze, ze znalazles lepsze warunki pracy i nie plujesz jadem tutaj. Tacy ludzie nie sa do niczego potrzebni - pewnie wyleciales z tej firmy i teraz gryziesz. Od technikow tez sie odczep - sa to swietni fachowcy i bardzo przyjacielscy ludzie. Wiele wody musi uplynac, aby w kazdej firmie wyodrebnic taki ferment jak Ty. Jak masz tyle zlej energii to moze zatrudnij sie w kamieniolomie - raz, dwa nauczysz sie szacunku. Jesem zadowolony z pracy w tej firmie.

bullshit

niby jakie szkolenia??!! firma NIC nie inwestuje w pracownikow..... a ofert pracy nie ma bo tam kazdy jest po znajomosci....

szczęscie, że nie odebrali

Przez 2 dni próbowałem się dodzwonić w sprawie popsutego tv Sony. Z tego co tutaj czytam miałem szczęście, że nie odbierali. Z czytanych wpisów wynika, że to marny serwis. Najgorsze jednak jest to, że nie można ani jednego słowa nieprzychylnego napisać na ich temat. Od razu poniżają i obrażają jak np. niezadowoloną. Mądry będzie się trzymał od nich z daleka.

niezadowolony

yolakk, kolejny krewny prezeska się odezwał

gość11

romek prima aprilis dopiero przed nami ale pośmiać się z żartów zawsze można, nawet tak żałosnych

gość

a ty reset kim jesteś dla prezesa G?

gość

gościu1 - nie wiesz ale atakujesz, przeczytaj sobie dużo wcześniejsze wypowiedzi pracowników tej firmy i przeproś, wątpię jednak aby było Cię stać na takie zachowanie, łatwiej atakować niż przyznać się do błędu

gość

Skoro z pracy u nich zrezygnowała przyjaciółka córeczki prezesa to jaka może być tam atmosfera? Jaka może być atmosfera skoro, jak tu pisano wyżej, pracownicy nie mają opłacanego ZUS o czym dowiadują się dopiero podczas zapisu do lekarza? O innych przekrętach opisanych powyżej już nie wspomnę.

Gosc1
@gość 29.10.2015 20:34

Gosciu - po co jątrzysz?? Nie prościej to sprawdzić czy płacą ZUS i później się wymądrzać ? A sprawdzić jest prosto....

gość

Niezadowolona dlaczego pozwalasz się tak obrażać? Jest jasne kto to robi - właściciele firmy Ragz. Jest kilka osób, które wiedzą o nich co nieco, co te osoby mają na sumieniu i do czego są zdolne, wiedzą jak są niewychowane i chamskie. Obrażanie innych i ich gnojenie mają we krwi.

gośc

obserwator, zadowolony i 4rtg to pewnie zarząd firmy + zięć, idą w zaparte i do żadnego błędu nigdy się nie przyznają, lepiej zgnoić i zniszczyć niż powiedzieć przepraszam i przyznać się do błędu. Prezes z zięciem nigdy się nie zmienią.

Zadowolony

@niezadowolona: a czy wpadlas na to, że może RAGZ dostał nowy telefon "Filipsa" w piątek o 16:20? Czy to już za dużo jak na Twoje "myślenie"???

Obserwator

Jakaś Ojszczynoga ,nawet nie zna poprawnej pisowni urządzenia,które oddała do naprawy

Niezadowolona

Kupiłam telefon bezprzewodowy firmy Filips i kiedy się zepsuł, oddałam do serwisu RAGZ z prośbą o szybkie załatwienie reklamacji, ponieważ jest to moje narzędzie pracy. W ciągu tygodnia dostałam kilka sms-ów informujących, co się dzieje. Telefon zaniosłam w poniedziałek rano, a zaproszenie po odbiór nowego sprzętu w piątek o godz. 16:30. Firma jest czynna do godz. 17:00. W soboty tutaj się nie pracuje. Gdyby chociaż godzinę wcześniej napisali, zdążyłabym do nich dojechać. A tak, pozostaję bez możliwości pracy przez kolejny piątek, sobotę i niedzielę. Aż do poniedziałku. Uważam, że jest to wyjątkowe lekceważenie!!! Nie sądzę, żebym jeszcze kiedykolwiek chciała skorzystać z usług tego serwisu, a i zakup telefonu Filips również nie wchodzi w rachubę. Jestem bardzo niezadowolona i dziwię się, jak taka firma jak RAGZ funkcjonuje jeszcze na rynku przy takiej konkurencji. Nie polecam!

gość

Panie C. ile Pan dostał od Z., O. i K. za te kłamstwa w sądzie? Ile Pan dostał za stanie i patrzenie jak biją kobietę? Ile Pan dostał za przypisanie sobie cudzego bohaterstwa? Warto było płacić się w rynsztoku aby chronić własne 4 litery i zrzucać swoje chamstwo i grzechy na inną osobę?

gość

w serwisie panuje nepotyzm, niekompetencja, ignorancja; rodzinka prezeska aby chronić własny tyłek jest zdolna zniszczyć człowieka

Zostaw opinię o RAGZ - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie RAGZ