RAGZ

Łódź

Opinie o RAGZ

Julita

@nick a mógłbyś powiedzieć dlaczego? To ważne, ponieważ opinia bez uzasadnienie nie daje żadnej informacji, której szukają osoby wchodzące na forum. Powiedz co Ci się nie podobało w pracy w RAGZ?

nick

dla własnego zdrowia i bezpieczeństwa omijajcie to coś szerokim łukiem

friendzone

najlepiej to proponuję wejść sobie na ich stronę internetową i tam jest zakładka z pracą i są podane na bieżąco wszystkie rekrutacje i ogłoszenia o pracę, polecam jako najlepsze źródło info w tym temacie

Marta

jak to mozliwe ze ten badziew jeszcze prosperuje ?

NICK

To mają do Ciebie zapukać do domu i zapytać, czy nie raczyłbyś u nich pracować ? Może warto się zgłosić albo chociaż podesłać CV ?

emalia

Wie ktoś czy Pan C. znalazł sobie nową ofiarę (np. samotną, zaszczutą kobietę), na którą zrzuca swoje chamskie, prostackie zachowanie, swoje libacje, nocne pijackie wrzaski, walenia w ściany, podłogi, kaloryfery dniem i nocą, chodzenie w butach (także nocą ) po mieszkaniu, trzaskanie drzwiami (także nocą), niemiłosierne walenie kopytami jak młotami dniem i nocą, remonty nocą lub w święta, pozbawianie ludzi snu przez całą noc lub pobudki o 5 rano w dni wolne ? Czy znalazł sobie ofiarę, którą może nieustannie oczerniać, rozpuszczać na jej temat obrzydliwości, wstrętne plotki, kłamstwa, przejmować jej przesyłki bez upoważnienia, interesować się jej zamkami w drzwiach, wyśmiewać się publicznie, obrażać, wycierać sobie tyłek jej osobą? i wszystko wyłącznie dlatego aby nie ponosić konsekwencji swoich prymitywnych zachowań, chronić swój tyłek.

dno

Dominik

Tylko szkoda, że teraz jest taka "moda", że jak się coś zepsuje, to trzeba kupić nowe.... Te wszechobecne reklamy... Tymczasem wiele sprzętów, do których jesteśmy przyzwyczajeni można przywrócić do powtórnego życia :-).

patryczek

a kim jest dla prezesa kierownik serwisu, jak długo pracowały córeczki prezesa i ich koleżanki, a ty ile dostałaś za wypisywanie tych bzdur, pewnie w ramch tej "nagrody na koniec roku"

Dominik

(usunięte przez administratora)a tam nie jestem znajomym znajomego, a pracuje, zarobki nie najgorsze. Mam takie wrażenie, ze pisze to wszystko czlowiek, ktory zostal wywalony za wzorcowe leserstwo, ktorego dopatrzyli sie nawet prezesi....

gosc1

Witam - najlepiej zadzwonic do firmy i umowic sie na spotkanie

gosc1

Ludzie - skad u Was tyle jadu? Jestem pracownikiem tej firmy i moge powiedziec, ze wszystko jest na najwyzszym poziomie, wlacznie z wynagrodzeniem - nawet nagrody byly na koniec roku. ZUS tez jest oplacany, bo korzystamy. Ci co pisza te brednie powyzej to jacys frustraci, ktorzy nie maja pojecia o tej firmie badz zostali z tej firmy zwolnieni i teraz sie mszcza.

gosc2
@gosc1 11.01.2016 11:09

w tej firmie nikt spoza znajomych-znajomego dluzej miejsca nie zagrzal miejsca,nie ma tam juz zadnych prawie szanujacych sie technikow,ci co zostali to nie maja odwagi sie ruszyc i sobie dzioba ziarnko do ziarnka bo im jaj brak ,ci co odeszli maja duzo lepiej ,nic dziwnego ,ze jest zus i pensje na czas - tyle spraw w sadzie co bylo i donosow do PUP to ciezko w innej firmie szukac

@gosc2 18.01.2016 16:53

Widze Gosc2, ze doskonale znasz historie - pewnie wczesniej to pracowales i , jak wynika z Twojego wpisu, pewnie tez przyczyniles sie do tych donosow. Jestes zalosny - bardzo sie ciesze, ze znalazles lepsze warunki pracy i nie plujesz jadem tutaj. Tacy ludzie nie sa do niczego potrzebni - pewnie wyleciales z tej firmy i teraz gryziesz. Od technikow tez sie odczep - sa to swietni fachowcy i bardzo przyjacielscy ludzie. Wiele wody musi uplynac, aby w kazdej firmie wyodrebnic taki ferment jak Ty. Jak masz tyle zlej energii to moze zatrudnij sie w kamieniolomie - raz, dwa nauczysz sie szacunku. Jesem zadowolony z pracy w tej firmie.

bullshit

niby jakie szkolenia??!! firma NIC nie inwestuje w pracownikow..... a ofert pracy nie ma bo tam kazdy jest po znajomosci....

szczęscie, że nie odebrali

Przez 2 dni próbowałem się dodzwonić w sprawie popsutego tv Sony. Z tego co tutaj czytam miałem szczęście, że nie odbierali. Z czytanych wpisów wynika, że to marny serwis. Najgorsze jednak jest to, że nie można ani jednego słowa nieprzychylnego napisać na ich temat. Od razu poniżają i obrażają jak np. niezadowoloną. Mądry będzie się trzymał od nich z daleka.

niezadowolony

yolakk, kolejny krewny prezeska się odezwał

gość11

romek prima aprilis dopiero przed nami ale pośmiać się z żartów zawsze można, nawet tak żałosnych

gość

a ty reset kim jesteś dla prezesa G?

gość

gościu1 - nie wiesz ale atakujesz, przeczytaj sobie dużo wcześniejsze wypowiedzi pracowników tej firmy i przeproś, wątpię jednak aby było Cię stać na takie zachowanie, łatwiej atakować niż przyznać się do błędu

gość

Skoro z pracy u nich zrezygnowała przyjaciółka córeczki prezesa to jaka może być tam atmosfera? Jaka może być atmosfera skoro, jak tu pisano wyżej, pracownicy nie mają opłacanego ZUS o czym dowiadują się dopiero podczas zapisu do lekarza? O innych przekrętach opisanych powyżej już nie wspomnę.

Gosc1
@gość 29.10.2015 20:34

Gosciu - po co jątrzysz?? Nie prościej to sprawdzić czy płacą ZUS i później się wymądrzać ? A sprawdzić jest prosto....

gość

Niezadowolona dlaczego pozwalasz się tak obrażać? Jest jasne kto to robi - właściciele firmy Ragz. Jest kilka osób, które wiedzą o nich co nieco, co te osoby mają na sumieniu i do czego są zdolne, wiedzą jak są niewychowane i chamskie. Obrażanie innych i ich gnojenie mają we krwi.

gośc

obserwator, zadowolony i 4rtg to pewnie zarząd firmy + zięć, idą w zaparte i do żadnego błędu nigdy się nie przyznają, lepiej zgnoić i zniszczyć niż powiedzieć przepraszam i przyznać się do błędu. Prezes z zięciem nigdy się nie zmienią.

Zadowolony

@niezadowolona: a czy wpadlas na to, że może RAGZ dostał nowy telefon "Filipsa" w piątek o 16:20? Czy to już za dużo jak na Twoje "myślenie"???

Obserwator

Jakaś Ojszczynoga ,nawet nie zna poprawnej pisowni urządzenia,które oddała do naprawy

Niezadowolona

Kupiłam telefon bezprzewodowy firmy Filips i kiedy się zepsuł, oddałam do serwisu RAGZ z prośbą o szybkie załatwienie reklamacji, ponieważ jest to moje narzędzie pracy. W ciągu tygodnia dostałam kilka sms-ów informujących, co się dzieje. Telefon zaniosłam w poniedziałek rano, a zaproszenie po odbiór nowego sprzętu w piątek o godz. 16:30. Firma jest czynna do godz. 17:00. W soboty tutaj się nie pracuje. Gdyby chociaż godzinę wcześniej napisali, zdążyłabym do nich dojechać. A tak, pozostaję bez możliwości pracy przez kolejny piątek, sobotę i niedzielę. Aż do poniedziałku. Uważam, że jest to wyjątkowe lekceważenie!!! Nie sądzę, żebym jeszcze kiedykolwiek chciała skorzystać z usług tego serwisu, a i zakup telefonu Filips również nie wchodzi w rachubę. Jestem bardzo niezadowolona i dziwię się, jak taka firma jak RAGZ funkcjonuje jeszcze na rynku przy takiej konkurencji. Nie polecam!

gość

Panie C. ile Pan dostał od Z., O. i K. za te kłamstwa w sądzie? Ile Pan dostał za stanie i patrzenie jak biją kobietę? Ile Pan dostał za przypisanie sobie cudzego bohaterstwa? Warto było płacić się w rynsztoku aby chronić własne 4 litery i zrzucać swoje chamstwo i grzechy na inną osobę?

gość

w serwisie panuje nepotyzm, niekompetencja, ignorancja; rodzinka prezeska aby chronić własny tyłek jest zdolna zniszczyć człowieka

Zombi

Mój Tv naprawili szybko i sprawnie, fakt faktem serwisant nie był zbyt miły.

gość

ciekawe kiedy tylko samsung sie zorientuje jak jest okradany przez ten niby serwis - a to bedzie koniec tego serwisu

gość

administrator usuwa treści niekorzystne ale mówiące prawdę o zięciu prezesa,który jest zatrudniony w firmie Ragz,

Nick

Następny maniak z upośledzeniem, który kupił Toshibe i nie wie co to jest ICMP. Trochę techniki i wiedzy już nie starcza. Potem na forach widzi się takich nieuków, którzy przelewają swoje żale. Trzeba było do szkoły chodzić a nie w nią kamieniami rzucać.

Rafał Dębica

Serwis dziadostwo oddany tv samsung 32" :usterka włączało się logo samsunga i reset. Po naprawie gwarancyjnej u Nich wymiana płyty głównej już nic się nie załącza ,a tylko dioda miga.Samsung w końcu zabierze im autoryzacje mam taką nadzieje.Podpisałem się w loginie, by wiedzieli o jakim TV mowa ,nadaremna moja jazda do sklepu po 14 dniach i tak zepsuty jeszcze gorzej TV, teraz czekam na serwis w 2 dni mają podjechać naprawić i rozliczyć wcześniejszy serwis. Niby 7 dni pracowali nad moim TV i tak naprawili.

Pedancik

Dajesz uflejany sprzęt,to sam sobie go wypierz, jaki Pan taki Kram, za służbę trzeba zapłacić

klient

RAGZ jest bardzo słabym servisem. Nie potrafią skutecznie naprawić telewizora bo nie radzą sobie z tym zwłaszcza ze smartami Toshiba w szczególności). Po cichu na ucho udzielają informacji, że sprzęt jest słaby bo producent ma kiepski sprzęt ze smartem ale napisać to tego nie potrafią. Oddają sprzęt brudny - upaprany.

gość

jaki prezes taka firma, dorabia się wykorzystując ludzi, zatrudnia rodzinkę i znajomków, w 4 literach ma uczciwość i profesjonalizm więc niech się później nie dziwi i nie biadoli,że ma taką a nie inną opinię

Oszukany

Firma a w szczególnosci pracownicy robą wały na naprawianych sprzetach z czesci zamiennych dla klienta robi się telefony sprzedawane potem na alledrogo. Ogólnie panuje tam balagan i rozluznienie. Ragz to firma o wielu "patentach" jakprzyjezdzaja z samsunga to nie szczedza kasy na sponsorowanie.

zus nie był opłacany bo cała rodzinka prezesa domy musiała sobie wybudować

1987
@gość 25.11.2014 19:21
zus nie był opłacany bo cała rodzinka prezesa domy musiała sobie wybudować

oj wiele zlego tej firmie zrobil prezes G i jego rodzina

gość

a nie uwzięła ? pracownicy niejednokrotnie odchodzili z kwitkiem od lekarza bo nie było zusu opłaconego ,takie są fakty .

1961

Amber Gold również miał piękny szyld, a pod podszewką pralnia,ciemne interesy, Zastanów się, nie płacą ZUS za pracowników.

jackline

AutoRider naprawia teraz w RAGZ a że trochę osiołek ten drugi????? Wybierz .......inny złoty róg,lub zmieńokulary

niki2004

ja tej firmy NIE POLECAM panowie nie maja zielonego pojecia o tv LG 3D i próbują wmówic czlowiekowi że tak musi być,moze potrafia naprawic telewizor ale kineskopowy,jednym słowem PORAŻKA!!!

niki2004

niestety panowie nie popisali sie wiedza na temat telewizora LG,po drugie jeden z serwisantow byl bardzo bezczelny.Moim zdaniem to znaja sie na telewizorach starej generacji

dominique

A moja stara wieże Philipsa naprawili niezłe i w miarę niedrogo. 150 zł i hulaja płytki jak nowe :-). Serwisok - sszybko i w miarę niedrogo.

Zosia

Przeciezv sprzedaja serwis za 5500000 w tym recepcje wyremontowana przez Samsungaa Scieme Sciema Sciema to taka polityka prezesa R,G

Czytelnik

Witaj! Znajdujesz się na internetowej wizytówce firmy "Ragz" Sp.j. (usunięte przez administratora), która przedstawi Ci jej ofertę. Już niedługo na tej podstronie znajdą się obszerne informacje na temat oferty firmy "Ragz" Sp z oo (usunięte przez administratora) A. Zasada, która znajduje się w kategorii Drób i jaja. Właściciel wizytówki nie udostępnił jeszcze na tej podstronie danych o swojej ofercie.

obserwator

Najlepiej otworzyć utylizację starych telewizorów lub samochodów,miejsca jest dosyć,haaaaaaa

Obserwator

Niech tam otworzą Biedronkę lub skup złomu bo serwis to kpina !!!!!!!!

xxx

mam parę pytań niech mi ktoś odpowie (pracownik bądź zacni szefowie a może mr.szef) - wy jeszcze istniejecie? - czy nadal tam gdzie kiedyś? i co wam jeszcze za autoryzacje pozostały? macie appla jeszcze? co z budynkiem na sprzedaż? jak i z ludźmi?

a

mi tez sie wydaje ze nikt na silę nie trzyma, tym bardziej ze takie pensje to zarabiaja ekipy sprzatajace... dziwne jest to ze ludzie sie nie zwalniaja ale po tym widac tylko poziom intelektualny pracowników. Zamiast nazekac to odejdzcie bo w pierwszej lepszej pracy dostaniecie wiecej i w terminie.(usunięte przez administratora)takze podtrzymuje słowa przedówcy że nikt na sile nikogo w ragzie nie trzyma.

c

nikt nikogo na siłę nie trzyma, droga wolna ..... i tyle tylko potrafią wielcy szefowie, byle ludzie harowali a prezesi, rodzinka i mr. menager plon zbierają.

??????

Buta właściciela niegodna jest tego portalu,trochę szacunku dla ludzi którzy pracują dla Was na bułki z masłem

Zostaw opinię o RAGZ - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie RAGZ