Opinie o Aesculap Chifa Sp. z o.o w Nowy Tomyśl

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Aesculap Chifa Sp. z o.o. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Aesculap Chifa Sp. z o.o o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów i artykułów medycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aesculap Chifa Sp. z o.o w Nowy Tomyśl

nick

Czy to prawda że firma ma zatrudniać na produkcję w najbliższym czasie? Chodzi o stosunkowo dużą liczbę etatów.

ob

Masz racje duże premie dostają koleżanki brygadzistki i te co kablują kierownictwu. tak jes na prz. u nas zawsze chilurgia ma duże premie a my resztki

mała

A ja chciałam sie zapytać czy ktoś kontroluje jak są dzielone premie roczne?Czy wszystko zależy od kierownika czy jest to odgórnie zarządzone?Czy nie ma w tym jakiejs patologi np. kierownik dzieli się większą pulą z majstrami a zwykły pracownik minimum?W zeszłym roku miałam tyle samo co moja koleżanka.Pochwaliła mi sie.Niestety w głębi duszy zrobiło mi sie źle, ponieważ wiem że kilka razy była na chorobowym, poza tym pracuje marnie i często sie spóźnia.Nie warto byc chyba dobrym pracownikiem ponieważ ci co lecą sobie w kulki dostają takie same premie.

obserwator pr

Dobrze wiesz ,że zejscie choćby 6 osob stojących pod windą na komisjonowanie nie jest realne ,ponieważ magazyn jest maly . Zrobi się tylko jeszcze większy bałagan. to ,że nie ma zleceń to nie jest wina ani pakowaczy ani komisjonowaczy. Myślę , że nie dokońca ten pomysł jest dobry ktoś nie pomyślał ,że magazyn jest zbyt maly ,macie ciasno a przepakownia to wogóle jako miejsce to paranoja. Żal mi tylko tych osób, które są na przpakowni lekko nie mają.A co do stawek to sama wiesz ile masz i też masz premie , więc w czym problem . wy macie za godz od 9 zł w górę . a my dużo mniej więc o czym ty chcesz gadać.

logo firmy Dietetyk
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
:-)

pracownik - 2012-11-30 14:24:26 jak będziemy mieć takie wysokie stawki na godzinę jak komisjonowanie to będziemy schodzić.no to proszę uchyl rąbka tajemnicy i napisz o tej wysokiej stawce. Pytanie jakie Wy macie stawki,że zamiast pracować wolicie stać pod windą i czekać na "swoje zlecenia" by wyrobić procenty, za które też macie dodatkowo płacone. A poza tym miałaś/eś okazje podziwiać portfele czy kwitki po wypłacie osób komisjonujących,że tak dobrze się orientujesz, czy może po prostu gówno wiesz o ich zarobkach i wyobraźnia Cię wyraźnie poniosła?

Obserwator

No ostatni głos mogę potwierdzić, bo widzę, że dziewczyny z przepakowni nie mają łatwo, a jeszcze wszyscy do nich z pretensjami uderzają.

:-)

zapraszamy na komisjonowanie lub przepakownie zamiast stać i psioczyć że zleceń nie ma, tam pojęcie ból kręgosłupa nabiera nowego znaczenia :-)

pracowniku masz racje na prz czeka sie za zleceniami czasem godzine a i wyplata marna tez sie zgadza pracuje tam cztery lata zeby zarobic trzeba sie narobic nie mowiac kregoslupie ktory strasznie boli

Ludzie o czym wy mówicie jaki raj... PRZ ... kręgosłupy bolą na starość to będziemy powyginani w pół, zero kontaktu ze świeżym powietrzem tylko sztuczna klima... kolejka po zlecenia... o wypłacie nie wspomnę... nawet po dłuuugim okresie pracy do dwójki sporo brakuje... a na próbnym z tego co wiem to marna najniższa coś koło 7 zł na godz ! paranoja. We wlkp mają 2 zł więcej... a 2000 nie jest tak trudno osiągnąć nawet po kilku miesiącach pracy.

pracująca

To wymieniłeś Elmer dwie(zaledwie dwie)firmy:) Nowy Tomyśl ma setki firm,zakładów,instytucji,pracodawców czy sklepów.Więc Chifa na 3 miejscu jest.Biorąc pod uwagę inteligencję i wykształcenie co niektórych pracujących w Chifie- trafili do RAJU :):):)

Elmer

pracująca - 2012-11-02 09:55:13 Masz rację\\\\\\\"eres\\\\\\\" Narzekacie i narzekacie.A podajcie chociaż nazwę jednego zakładu w NT gdzie płacą lepiej?W Wodociągach i Gazowni m. in. :) (Tak miało byc)

olka

Czytaj pracownik(ca) ze zrozumieniem .Napisałam że pozwala.Są takie lizusy które pracują cały rok po 10,12 i więcej godzin choć wcale ich nie powinno być we firmie, gdyż nie jest to pilne czy potrzebne.Lizanie [usunięte przez moderatora] majstrowi czy kierownikowi wystarczy by przymknęli oko bo przecież z ich portfela to nie idzie.Oczywiście, że pracownicy biją sie o nadgodziny .Z dwóch zasadniczych powodów.Nie ma akordu więc z pensji w 8 godzinach czeka ich wegetacja a po drugie to jest łatwy szmal.Większość z tych nadgodzinowców-szarpaczy wcale sie nie narobi a łatwo zarobi.Rocznie nasz zakład przez takich traci pewnie kilka milionów złotych które mogły by byc inaczej spożytkowane.Inna sprawa to to iż taki szarpacz jest wiecznie zmęczony a taki pracownik nie jest wydajny.Mysli tylko jak przetrwać kolejny długi dzień i w dniu wypłaty skacze z radości bo ma koło 4 tyś.

Olka, nie słyszałem, żeby kogoś z przymusu trzymali 14 godzin. Z tego co widzę, to pracownicy wręcz biją się o nadgodziny. Kokosów w Chifie nie ma, ale jak ktoś wyżej napisał Chifa jest swoistym przytuliskiem dla pracowników i to również takich co tylko potrafią narzekać i objeżdżać ludzi na forum. Są spotkania przełożonych z pracownikami, można mówić, co komu nie pasuje, można zgłaszać propozycje ulepszeń, na które przełożeni są bardzo otwarci. A tym co krytykują działania naszej dyrektorki mogę powiedzieć, nie pasuje wam to się zwolnijcie ptasie móżdżki! Myślicie, że zarządzanie takim działem jest łatwe? A może jesteście ślepe i nie widzicie, że dział cały czas się rozwija i dzięki temu też wy macie pracę? Ile jest takich firm w Tomyślu, które od lat się rozwijają mimo trudnej sytuacji na rynku? No ale wiadomo nierobom nikt nie dogodzi. A dla tych co tak wychwalają Phoenix Contact - jak wam pasuje umowa zlecenie przez posrednictwo pracy to walcie śmiało!

olka

Mnie ciekawi dlaczego chifa nie dba o zdrowie swoich pracowników i ich rodzin?No nie dba bo pozwala niektórym na przesiadywanie w zakładzie po 12 ,14 czy 20 godzin.Dlaczego nikt nie kontroluje tych nadgodzin!Wielu przesiaduje i nabija sobie kabze choć wcale nie jest to konieczne.

pracująca

Tak.po próbnym płacą 2 tyś:) A próbny trwa kilka lat.Zresztą przeważnie po próbnym zwalniają.A w Chifie to trzeba mocno się postarać żeby zwolnili.Takich co mają dwie lewe ręce to przenoszą z miejsca na miejsce.Chifa to jest przytulisko dla całych rodzin.

Danka

pracująca - 2012-11-02 09:55:13 Masz rację\\\\\\\"eres\\\\\\\" Narzekacie i narzekacie.A podajcie chociaż nazwę jednego zakładu w NT gdzie płacą lepiej?Phoenix Contact - płacą na rękę 2000 zł po próbnym.

Gosia

pracownica PRZ - 2012-11-07 22:51:23 Masz rację. Wszystkiemu winne jest kierownictwo PRZ. Dyrektorka jest do [usunięte przez moderatora] i należy ją wymienić na jakiegoś faceta, który zna się na kierowaniu działem, a tu w naszym przypadku na kierowaniu gromadą wstrętnych niezadowolonych z życia bab. Gdyby facet był dyrektorem na pewno sytuacja uległaby poprawie. Kto jest za tym żeby tego dokonać??? Jutro piszemy petycję o odwołanie dyrektorki. Jak same nie zadziałamy w tym kierunku, nikt inny za nas tego nie zrobi. Jeśli chcemy wspólnego dobra, musimy wspólnie podziałać.Ja się pod tym podpisuje. Też mam jej serdecznie dość.

pracownica PRZ

pracownik akordowy

To od kiedy ma być ta dniówka w całym zakładzie?

Zostaw merytoryczną opinię o Aesculap Chifa Sp. z o.o - Nowy Tomyśl

• Jak się pracuje w Aesculap Chifa Sp. z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Aesculap Chifa Sp. z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 107.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aesculap Chifa Sp. z o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 74, z czego 8 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 32 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Aesculap Chifa Sp. z o.o?

Kandydaci do pracy w Aesculap Chifa Sp. z o.o napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Aesculap Chifa Sp. z o.o