cherry

Jawczyce

Opinie o cherry

Dwaj prezesi - jeden spasiony knur, burak jakich mało, wymyśla niestworzone polecenia dla pracowników i zachowuje się jak skończony cham. Drugi prezes - mega psychol - drze mordę przez cały dzień na wszystkich, zachowuje się jak wypuszczony z zakładu psychiatrycznego.

UWAGA! TA "FIRMA" TO DNO, DWA METRY MUŁU I WODOROSTY! CHORE PSYCHICZNIE SZEFOSTWO! JEŚLI NIE JESTEŚ MASOCHISTĄ I PSYCHOLEM - UNIKAJ JAK OGNIA!!!

Nick

Miejsce pracy dla lubiących donosić na innych pracowników, lizać tyłki posranym szefom i wypruwać sobie żyły za grosze. Dziękuję za uwagę i polecam omijać z daleka!

kurosawa

firma chery w jawczycach to chore co szefowie tam robia ' szef mirek jeszcze jest ok ale jest drogi jezy to kawal uja zneca sie psychicznie nad pracownikiem a zarobki porazka szef jezy to jeden wieli smierdzi od nie go na kilomert a kaze robi zeczy nie zwiazane z praca w firmie to kawaj uja nie polecam tam pracowac

nowy
@kurosawa 15.04.2016, 23:24

Coś więcej ? Jakieś prywatne rzeczy szefa się załatwia ? Słyszałem, że szukają magazynierów.

anonimek

A moglibyście bliżej napisać, co jest co??? W tym tygodniu idę tam na rozmowę...

ktoś

Nie polecam. Naprawdę omijać z szerokim łukiem.

Tylko słowa nienadające się do publikacji. Omijać z daleka.

Zostaw opinię o cherry - Jawczyce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie cherry