Opinie o Web-Profit w Gliwice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Web-Profit. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Web-Profit o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż powierzchni reklamowej w mediach internetowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Web-Profit w Gliwice

Kamila Nowy wpis

Czyli mówicie ze warto z nimi współpracować ?

Szefu

Współpraca bardzo dobra jak i również efekt biznesowy bardzo zadowalający. Jak dla mnie Web-Profit to strzał w dziesiątkę, szczególnie ostatnio. Pozycje mojej strony, mimo że zawsze były dobre, obecnie znacznie się poprawiły i widać naprawdę mocną jakość. Oby tak dalej!

pracownik Nowy wpis
@Szefu

Klient

Muszę przyznać, że moja kampania Adwords sprawdza się bardzo dobrze i jest bardzo dobrze prowadzona. Bardzo dobra kampania remarketingu, która mi zaproponował opiekun. Nie wiedziałem, że tak fajnie może to wyglądać. Ogólnie póki co polecam.

pracownik Nowy wpis
@Klient

Insa

Polecam. Profesjonalne podejście do klienta. Jesteśmy bardzo zadowoleni.

admin Nowy wpis
@Insa

opinia nie na temat - powinna dotyczyć pracodawcy !!!

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Web-Profit? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
jacek

Kawał dobrej roboty! Pozycjonowanie abonamentowe z raportowaniem wykonanej pracy to świetne rozwiązanie. Widzę i wiem ile linków i jakie linki prowadzą do mojej strony, widzę że ciągle coś się dzieje, statystyki pozycji idą w górę, wygląda to jak na razie bardzo dobrze. Polecam!

@jacek

Pozycjonowanie na wysokim poziomie. Polecam. opinia nie na temat - powinna dotyczyć pracodawcy !!!

Ocieplenia

Pozycjonowanie na wysokim poziomie. Polecam.

@Ocieplenia

krzysztof-rogalski

U nas dość długo było ciężko. Ale po kilku miesiącach osiągnęliśmy w końcu bardzo zadowalający efekt. Tak jest do dziś i oby tak było dalej. Polecam.

Cenzor
@krzysztof-rogalski

strona dotyczy opinii o pracodawcy a nie o podstawowej działalności!! Wiec opinia jest nie na temat!

Obiektywny

Większość opinii jest pozytywna, bo napisana przez nich samych, ale przynajmniej widać, że podejmują jakieś działania. Czego niestety nie mogę powiedzieć w odniesieniu do naszej strony.

Cenzor
@Obiektywny

Agnieszka

Pracujesz w Web-Profit? Chętnie dowiemy się od Ciebie więcej o panujących warunkach w firmie. Jakie macie doświadczenia z Web-Profit? Jakie największe plusy dostrzegacie w pracy w tym miejscu, a co według Was wymaga zmiany?

djo

Pewnie, że umowa zlecenia nie jest tak straszne, bo i tak doceniają pracowników tutaj. W końcu jak jest zadowolony pracownik to w pewnym stopniu przyczynia się do sukcesu firmy, ale czy wypłata jest na czas?

Obiektywny

@arek, @monika - trudno mi powiedzieć ile płacą, ponieważ jestem tylko ich klientem i tutaj pozytywnej opinii posiadać nie mogę. Do czasu podpisania umowy, wszyscy byli bardzo mili, dzwonili co chwila, doradzali... a teraz jakieś odpyskowywanie, zbywanie naszych pracowników i przede wszystkim zero efektów.

Firma, którą z pewnością i czystym sumieniem mogę polecić. Jestem bardzo zadowolona.

Ogrodzenia

Bardzo fachowa firma i bardzo fajna współpraca. Ja polecam zdecydowanie. Współpracujemy dopiero od niecałych 6 miesięcy ale naprawdę wszystko na najwyższym poziomie.

Agula

Ja również polecam. Jestem zadowolona, dużo pieniędzy nie wydaję. W zamian mam wszystko, to co jest mi potrzebne. Zwracam również uwagę na bardzo indywidualne podejście do klienta, które ja osobiście bardzo cenię.

Mirek

Przez 2 miesiące pierwsze nie było ciekawie. Ale byłem cierpliwy. Opłaciło się, nastąpiły stopniowe skoki pozycji. Obecnie od 3 miesięcy wszystko bardzo wysoko i stabilnie. Ciekawe rozwiązanie to ich abonamentowe pozycjonowanie z raportowaniem prac. Polecam.

Ja również polecam. Wszystko sprawnie i uczciwie. Fajny kontakt z Panią obsługującą naszą firmę.

Janek

Witam, a ja bardzo polecam firmę. Ciągle współpracujemy. Zresztą od dłuższego czasu. Pozycje zadowalające, efekt biznesowy bardzo dobry, kontakt z właścicielami jeśli jest potrzebny to również jest i to bezpośredni (co prawda 2 razy spotkaliśmy się w ciągu ostatnich 3 lat będąc w Katowicach, ale nie było potrzeby aby robić to częściej). Patrzę na posty jak wyżej i ciężko mi w to uwierzyć.

arczi

Witam - stanowczo odradzam tę firmę. Firma prowadziła dla nas pozycjonowanie; bardzo mocne działania z ich strony początkowo doprowadziły do wskoczenia do pierwszych dziesiątek a następnie Google nałożyło na domenę karę i spadliśmy poza pierwszą setkę. Od tamtej pory nie można się skontaktować z osobami decyzyjnymi w firmie - co więcej Web-Profit twierdzi, że to nasza firma sama sobie dostawiała linki, które doprowadziły do nałożenia kar przez Google!:). Zaznaczam, że Web-Profit była jedyną firmą, która nas obsługiwała a my nie wykonywaliśmy żadnych dodatkowych prac. Ciężko oszacować straty jakie poniosła nasza firma przez Web-Profit - w każdym razie oni umywają ręce i całkowicie odcięli się od kontaktu bezczelnie twierdząc, że sami sobie pobrudziliśmy domenę.

rybka wandzia

pozycjonowanie stron internetowych i podobne sprawy to przyszłość moim zdaniem jest i dlatego chciałabym się bardziej zawodowo podszkolić w tym temacie w jakieś o wiele poważniejszej firmie niż do tej pory. dlatego chcę wybrać Web-Profit. ogólnie to przyjmują tez początkujących ludzi czy raczej na dojrzałe szczupaki stawiają?

Pan Luke ma problem w postaci negatywnej szeptanki :) Pan Luke pisze, że z 19 fraz (a więc typowy ryczałt w naszej firmie) wypozycjonowanych zostało 1-2, może 3. Jednocześnie Pan Luke pisze, że płacił reguralnie, zawsze w terminie. Panie Luke, a nie wie Pan, że przy tego typu ofercie, nawet jak jest 1,2 czy 3 frazy w TOP10 to nic się za nie płaci? Nie wie Pan tego?! :) Nie wie Pan tego, że nawet jakby do topów weszło 5-6 fraz to nie jest do "dużo wydanej kasy"? Doskonale zna Pan cennik, Panie Luke. Niech Pan sobie odpuści, Panie Luke, bo sam się Pan ośmiesza.... :) I niech Pan już nie oczernia firmy WP jako anonim. Ja z pracy w firmie zadowolony jestem, klienci również. Jasne, nie wszyscy, zawsze ktoś nie będzie niezadowolony. Nie mniej wszystko zawsze można wyjaśnić normalnie w kontakcie klient-WP. Ale jak czytam, że ktoś płacił zawsze w terminie, a przy 19 frazach wypozycjonowane miał maks 3 (jedno drugiemu przeczy) i jeszcze dostał BANA to po prostu wszystko jest jasne. Napisz Pan Panie Luke, że jesteś z konkurencji, albo coś Cię frustruje, a nie podszywaj się Pan anonimowo pod naszego klienta! :) Houk!

Zostaw merytoryczną opinię o Web-Profit - Gliwice

Web-Profit
2.2/5 Na podstawie 56 ocen.
  • ul. Bolesława Czerwińskiego 6
    40-123 Gliwice