Web-Profit

Gliwice

Opinie o Web-Profit

Agnieszka
użytkownik zarejestrowany

Pracujesz w Web-Profit? Chętnie dowiemy się od Ciebie więcej o panujących warunkach w firmie. Jakie macie doświadczenia z Web-Profit? Jakie największe plusy dostrzegacie w pracy w tym miejscu, a co według Was wymaga zmiany?

djo
użytkownik zarejestrowany

Pewnie, że umowa zlecenia nie jest tak straszne, bo i tak doceniają pracowników tutaj. W końcu jak jest zadowolony pracownik to w pewnym stopniu przyczynia się do sukcesu firmy, ale czy wypłata jest na czas?

Obiektywny

@arek, @monika - trudno mi powiedzieć ile płacą, ponieważ jestem tylko ich klientem i tutaj pozytywnej opinii posiadać nie mogę. Do czasu podpisania umowy, wszyscy byli bardzo mili, dzwonili co chwila, doradzali... a teraz jakieś odpyskowywanie, zbywanie naszych pracowników i przede wszystkim zero efektów.

Obiektywny

Większość opinii jest pozytywna, bo napisana przez nich samych, ale przynajmniej widać, że podejmują jakieś działania. Czego niestety nie mogę powiedzieć w odniesieniu do naszej strony.

Ania

Firma, którą z pewnością i czystym sumieniem mogę polecić. Jestem bardzo zadowolona.

krzysztof-rogalski

U nas dość długo było ciężko. Ale po kilku miesiącach osiągnęliśmy w końcu bardzo zadowalający efekt. Tak jest do dziś i oby tak było dalej. Polecam.

Ocieplenia

Pozycjonowanie na wysokim poziomie. Polecam.

jacek

Kawał dobrej roboty! Pozycjonowanie abonamentowe z raportowaniem wykonanej pracy to świetne rozwiązanie. Widzę i wiem ile linków i jakie linki prowadzą do mojej strony, widzę że ciągle coś się dzieje, statystyki pozycji idą w górę, wygląda to jak na razie bardzo dobrze. Polecam!

Insa

Polecam. Profesjonalne podejście do klienta. Jesteśmy bardzo zadowoleni.

Klient

Muszę przyznać, że moja kampania Adwords sprawdza się bardzo dobrze i jest bardzo dobrze prowadzona. Bardzo dobra kampania remarketingu, która mi zaproponował opiekun. Nie wiedziałem, że tak fajnie może to wyglądać. Ogólnie póki co polecam.

Ogrodzenia

Bardzo fachowa firma i bardzo fajna współpraca. Ja polecam zdecydowanie. Współpracujemy dopiero od niecałych 6 miesięcy ale naprawdę wszystko na najwyższym poziomie.

Agula

Ja również polecam. Jestem zadowolona, dużo pieniędzy nie wydaję. W zamian mam wszystko, to co jest mi potrzebne. Zwracam również uwagę na bardzo indywidualne podejście do klienta, które ja osobiście bardzo cenię.

Mirek

Przez 2 miesiące pierwsze nie było ciekawie. Ale byłem cierpliwy. Opłaciło się, nastąpiły stopniowe skoki pozycji. Obecnie od 3 miesięcy wszystko bardzo wysoko i stabilnie. Ciekawe rozwiązanie to ich abonamentowe pozycjonowanie z raportowaniem prac. Polecam.

Szefu

Współpraca bardzo dobra jak i również efekt biznesowy bardzo zadowalający. Jak dla mnie Web-Profit to strzał w dziesiątkę, szczególnie ostatnio. Pozycje mojej strony, mimo że zawsze były dobre, obecnie znacznie się poprawiły i widać naprawdę mocną jakość. Oby tak dalej!

Andrzej

Ja również polecam. Wszystko sprawnie i uczciwie. Fajny kontakt z Panią obsługującą naszą firmę.

Janek

Witam, a ja bardzo polecam firmę. Ciągle współpracujemy. Zresztą od dłuższego czasu. Pozycje zadowalające, efekt biznesowy bardzo dobry, kontakt z właścicielami jeśli jest potrzebny to również jest i to bezpośredni (co prawda 2 razy spotkaliśmy się w ciągu ostatnich 3 lat będąc w Katowicach, ale nie było potrzeby aby robić to częściej). Patrzę na posty jak wyżej i ciężko mi w to uwierzyć.

arczi

Witam - stanowczo odradzam tę firmę. Firma prowadziła dla nas pozycjonowanie; bardzo mocne działania z ich strony początkowo doprowadziły do wskoczenia do pierwszych dziesiątek a następnie Google nałożyło na domenę karę i spadliśmy poza pierwszą setkę. Od tamtej pory nie można się skontaktować z osobami decyzyjnymi w firmie - co więcej Web-Profit twierdzi, że to nasza firma sama sobie dostawiała linki, które doprowadziły do nałożenia kar przez Google!:). Zaznaczam, że Web-Profit była jedyną firmą, która nas obsługiwała a my nie wykonywaliśmy żadnych dodatkowych prac. Ciężko oszacować straty jakie poniosła nasza firma przez Web-Profit - w każdym razie oni umywają ręce i całkowicie odcięli się od kontaktu bezczelnie twierdząc, że sami sobie pobrudziliśmy domenę.

rybka wandzia
użytkownik zarejestrowany

pozycjonowanie stron internetowych i podobne sprawy to przyszłość moim zdaniem jest i dlatego chciałabym się bardziej zawodowo podszkolić w tym temacie w jakieś o wiele poważniejszej firmie niż do tej pory. dlatego chcę wybrać Web-Profit. ogólnie to przyjmują tez początkujących ludzi czy raczej na dojrzałe szczupaki stawiają?

Pan Luke ma problem w postaci negatywnej szeptanki :) Pan Luke pisze, że z 19 fraz (a więc typowy ryczałt w naszej firmie) wypozycjonowanych zostało 1-2, może 3. Jednocześnie Pan Luke pisze, że płacił reguralnie, zawsze w terminie. Panie Luke, a nie wie Pan, że przy tego typu ofercie, nawet jak jest 1,2 czy 3 frazy w TOP10 to nic się za nie płaci? Nie wie Pan tego?! :) Nie wie Pan tego, że nawet jakby do topów weszło 5-6 fraz to nie jest do "dużo wydanej kasy"? Doskonale zna Pan cennik, Panie Luke. Niech Pan sobie odpuści, Panie Luke, bo sam się Pan ośmiesza.... :) I niech Pan już nie oczernia firmy WP jako anonim. Ja z pracy w firmie zadowolony jestem, klienci również. Jasne, nie wszyscy, zawsze ktoś nie będzie niezadowolony. Nie mniej wszystko zawsze można wyjaśnić normalnie w kontakcie klient-WP. Ale jak czytam, że ktoś płacił zawsze w terminie, a przy 19 frazach wypozycjonowane miał maks 3 (jedno drugiemu przeczy) i jeszcze dostał BANA to po prostu wszystko jest jasne. Napisz Pan Panie Luke, że jesteś z konkurencji, albo coś Cię frustruje, a nie podszywaj się Pan anonimowo pod naszego klienta! :) Houk!

Luke

cześć, ja niestety nie mogę polecić web-profit. płaciłem zawsze w terminie, umowa trwała 15 miesięcy a efekty baardzo marne, mówiąc dyplomatycznie. przez pierwsze kilka miesięcy z 19 słów kluczowych wypozycjonowali do pierwszej dziesiątki wyników na goglach 1-2, może trzy słowa, reszta nic, poza dwudziestką. a potem przyszła katastrofa - jak gogle zmieniły algorytm, to ich pozycjonowanie było kontraprodukcyjne, nie dośc że spadliśmy z wszystkimi słowami kluczowymi poza pierwszą dwudziestkę, to na koniec dostaliśmy bana od google (tzn ręczne cofnięcie naszej strony o 100 !!!! miejsc w wynikach wyszukiwania) Sklep do dziś się nie odbudował. jak minęło 15 miesięcy, to ani do widzenia, ani przepraszam, ani pocałuj mnie w d... jednym słowem - katastrofa! jak do końca 2013 jeszcze cośkolwiek pozytywnego (choć też niewiele) można by powiedzieć o ich pracy, to w 2014 byli arcykontraproduktywni dla naszej strony. jak gogle dały bana, to sie przez 3 miesiące męczyli, żeby pościągac swoje (najwyraźniej nieprawidłowe) linki do pozycjonowania, żeby gogle cofnęły bana. bez jaj, to ma być certyfikowany partner google??? jednoznacznie - nie polecam, ręce precz! summa summarum - dość dużo wydanej kasy, dużo straconych nerwów, a strona bardzo wiele straciła... odetchnąłem, jak się skończyła umowa i nigdy więcej o nich nie chcę słyszeć.

andy37

My jesteśmy bardzo zadowoleni. Pozycje bardzo dobre, pozycjonowanie idzie sprawnie, koszta niewysokie.

Maciej

Klijent, osobiście nie polecam ,mała efektywność ,a kasują zawsze max stawkę .

Anastazja
@Maciej 02.08.2014, 06:55
Klijent, osobiście nie polecam ,mała efektywność ,a kasują zawsze max stawkę .

Te wszystkie pozytywne komentarze to chyba właściciel pisze, bo z tego co wiem to juz nikt tam nie pracuje, a efekty pozycjonowania były pozyskiwane w wyniku niedozwolonego przez google linkowania do domen o bardzo niskiej wiarygodności.

lipo

Pixi możesz rozwinąć temat? Jesteś niezadowolony z ich usług pozycjonowania? Brak efektów? Może się ktoś wypowiedzieć co do jakości, skuteczności ich usług?

pixi

Polecam do momentu podpisania umowy potem jak by niunia nie rozumie co klient chce choć chce płacić to niunia nie kuma takie jest moje zdanie jak skończy mi się umowa to spadam

Tomi

Nie uznają reklamcji

Tomi

Nie uznają reklamcji

były

nie polecam; brak ludzkiej twarzy, pracownicy szukają pracy, prostactwo

carl
użytkownik zarejestrowany

Ktos może pracuje wewnątrz Web-Profit i wie jak wygląda atmosfera w firmie, czy w ogóle sa warci zachodu wysyłania CV?

carl
użytkownik zarejestrowany

Na stronie internetowej Web-Profit jest obecnie sześc ofert pracy, także widać sie rozwijają, mam nadzieję, że to nie oznaka rotacji.

Nelly

Spoko firma, nienajgorsza praca.

była_pracowniczka

Nie jest źle, jest naprawdę całkiem OK, tego nie można firmie tej odmówić. Nie jest też oczywiście idealnie, ale gdzie jest? Praca całkiem OK, bywałam w duuużo gorszych firmach... anonim oszukali Cię? To bardzo ciekawe, bo jak podpisałeś/podpisałaś umowę to wszystko jest w niej zawarte i na pewno Cię nie oszukali, a jak oszukali, to zamiast pisać tutaj takie rzeczy to nie powinieneś/powinnaś być w sądzie? Sama poznałam się na tym, że jest wielu zadowolonych klientów, ale nie piszą o tym w internecie, bo po co, są po prostu zadowoleni... :) A jak się zdarzy jeden nieliczny niezadowolony i wściekły na cały świat (mimo, że warunki umowy są jasne i przejrzyste, a znam je z autopsji) to od razu wypisuje w internecie co się da. Taki kraj. Nazywa się POLSKA.

?

karta z premiami była do umowy o pracę, ale po rozmowie nie dostałam pracy więc nie wiem jak wygląda rzeczywistość

bezrobotny

to wszystko wisi na stronce od 2 lat

bezrobotny

kompletny brak poszanowania, po godzinie czekania otwierają się drzwi i słyszę: to widzimy się na szkoleniu, a do mnie: to zapraszam, 5 min gadu-gadu i dostaję kartkę z premiami i dowidzenia. Najlepsze pytanie: mam oczywiście pani CV ale chciałam się dowiedzieć gdzie pani pracowała, a co czytać nie umie, czy co. A kartę z premiami to chyba do użycia w WC dają na dowidzenia.

ja

Szefowie naprawdę fajni, widać że się starają wymyślają co by tu zrobić żeby było lepiej, niestety o kierownikach nie da się tego powiedzieć w pracy kawka i allegro a o efekty swojej pracy martw się sam. Nie polecam!!!

adonis

Heh jak się nie chce pracować to płaca jest marna owszem już w W-P nie pracuje kilka miesięcy ale jeżeli chodzi o wynagrodzenie to nie można narzekać bo tyle ile zrobisz tyle zarobisz każdy tylko umie narzekać osobiście nigdy nie narzekałem na pracę w grupie kierowniczka tez ok

killim

Kiepscy Właściciele, marna płaca.... i cholernie wkurzająca kierowniczka

Zostaw opinię o Web-Profit - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Web-Profit