Hacom Polyester Sp. z o.o.

Opinie o Hacom Polyester Sp. z o.o.

Edi

Czy na chwilę obecną firma prowadzi rekrutację?

Krawat
@Edi

Tak jak chcesz (usunięte przez administratora)za takie grosze i marnować swoje drogo cenne zdrowie potrzebują na laminaty do Torunia z resztą caly czas wisi ogloszenie ich ! Tylko sie zastanawiam po jasną cholerę tu przyszedlem i siedzę od roku czasu marnujac swoje zdrowie w tym smrodzie i chemii za psie pieniądze!!!!A nie wiescie w to co pisza ze umowa na stałe nikt nie daję takiej umowy nawet po okresie probnym co do reszty co piszą to prawda jest.W pracy mozna chlac ćpać spoznisc sie nie przychodzić do pracy brac urlop na żądanie i nikt cie za to nie zwolni bo kto chce w takich warunkach szkodliwych pracować!!!

Robert Kubica
@Edi

Cały czas szukają (usunięte przez administratora)do pracy...Tylko nikt nie chce w laminatach pracować i własne zdrowie marnować za grosze

Edi

Jakie stawki oferują pracownikom z doświadczeniem?

Kriss
@Edi

Tyle samo co innym 17,50 brutto !!!

Robert Szczepkowski

Tyle samo co beż doświadczenia 19zl brutto ok 14 netto

Uważacie ze firma ma dobra organizacje ?

Abc
@Marek

Nie w firmie jest zla organizacja pracy.!!!

noi jest

nad godziny sa płatne 50% procent i to jest do ustalenia z kierownikiem resztą ekipy a soboty jak dobrze pamietam sa płacone 100% warto sie zatrudnić

Krawat
@noi jest

Zeby moc przyjsc w sobotę.musisz byc w kazdy dzien tyg w pracy na nadgodzinach by se zarobic w sobotę.Ale i tak to jest nie oplacalne bo w skali miesiaca wyjedzie ci ok 450zl to ja wolę ten czas z rodzinną spędzić jak jeszcze marnować swoje zdrowie w takich tragicznych warunkach pracy

Ilona

Hacom Polyester prowadzi obecnie rekrutację na stanowisko: Laminator/ Szlifierz/ Malarz. Oferowana jest umowa na czas nieokreślony, wynagrodzenie zgodne z tabelą taryf branżowych oraz dodatki urlopowe i świąteczne. Jeżeli ktoś z Was jest zainteresowany złożeniem CV do firmy, to dodaję link: http://hacom.pl/oferty-pracy/ Czy zdecydujecie się na taki ruch?

Jacek
@Ilona

a słówko na temat wynagrodzenia?

ZZZzzzzz
@Ilona

z Całym szacunkiem.. ale biorąc pod uwagę komentarze i jeśli ludzie mają rację... przy takich wymaganiach za najniższą.. to chyba troszkę przesadzone ? nie za wysoko się firma ceni?:D

Przemysław
@ZZZzzzzz

Rzeczywiście jest tak, że pracodawca zatrudnia pracowników na podstawie stawki najniższej krajowej? Sądziłem, że praca w tej firmie jest lepiej wynagradzana. Mam nadzieję, że ktoś z forumowiczów przedstawi dokładnie, ile można zarobić.

Kriss
@Jacek

Najniższe krajowa umowa na okres próbny później na czas określony a jak za wolno pracujesz to cię zwolnią nie masz akordu a zapierd....musisz jak byś go miał ...Jaki tu sens jest siedzieć?Jak bym wiedział że w takim smrodzie przyjdzie mi pracować wolałbym na budowie siedzieć!

Marcin M

100% polecam,chyba że ktos myslenie i planowanie wlasnej pracy zostawia w domu robote trzeba zrobic sprawa jasna i to dobrze!

Może i to był zakład warty polecenia, ale z jakieś 8 lat temu. Wtedy była stała ekipa, kasa jak na tamte czasy też solidna. Obecnie ze starej ekipy zostali tylko przydupasy i niedorajdy które nie potrafią sobie znaleźć innej pracy. Każdy kto miał głowę na karku już dawno zwolnił się z tej firmy i poszukał sobie innego zajęcia. Widocznie szef uważa że nikt nie jest niezastąpiony i lepiej zatrudnić młodego który w desperacji zgodzi się na wszystko, niż staremu pracownikowi z kilkuletnim doświadczeniem dać podwyżkę. Tyle że nikt nie bierze pod uwagę że co chwile przychodzi ktoś nowy bez pojęcia o pracy, trzeba go wyszkolić, a i tak za parę miesięcy odejdzie z firmy. Zyski są najważniejsze, a to że wszystko odbywa się kosztem ludzi którzy pracują za głodowe stawki jest mało ważne.

@były pracownik

no i wszystko jasne.. jeśli masz rację.. patola..:)

Tymoteusz

Bardzo różne piszecie opinie o firmie? Chciałbym dostać się do pracy w firmie. Może coś podpowiecie w temacie rekrutacji?

conzak
@Tymoteusz

temat rekrutacji ? brak takiego procesu a bynajmniej kadry w nim nie uczestniczą, kierownicy przeprowadzają 3 minutową rozmowę "na odpie**rdol" i zatrudniają kogo popadnie bo im się (usunięte przez administratora) palą , ale nie bój się, zatrudnią Cię na pewno .. zwolnić nie zwolnią bo też tego nie potrafią, nawet jak będziesz się spóźniał lub brał urlopy na żądanie to kierownicy nic Ci nie zrobią bo nie są stanowczy i konsekwentni

@Tymoteusz

jeśli KTOŚ PO PROSTU KTOŚ . piszę prawdę to odpuszczam :D są zasady.. bez chlania w robocie..:) a z takimi co lubią popić najtrudniej bo kombinują.. jak młodych widzą by się nie narobić.. :) jeśli to prawda.. to patologia nie firma :D

LastiC

Jak z ludźmi.. patologia.. i każdy każdego wyniszcza.. jeden wielki (usunięte przez administratora) i wyścig szczurów? gdzie ludzie ludziom rzepkę skrobią cwaniactwo u kierasów? czy normalne podejście każdy wie co ma robić.. ?

no i jest

W sumie praca w OTS HACOM jest bardzo dobra. Można sie dużo nauczyć. Współpraca z kierownikami i pracownikami jest świetna. Od podstaw cie nauczą wszystkiego od położenia pierwszej warstwy farby ( zapomniałem nazwy), aż do wyjęcia z formy. kierownik tak i drugi kierownik są naprawdę dobrymi ludzi . Jeśli potrzebujesz dnia wolnego bo coś się wydarzyło nagłego dają jesli poinformujesz. Płaca do stosunku pracy; powiem szczerze zdziwiło mnie że, można zarobić, nadgodziny i soboty płatne dobrze. Widziałem komentarz, który jest na tej stronie. Nie zgadzam się z ta opinia gdyż ona jest nie prawdziwa i nie wiarygodna, gdyż jest zupełnie inna prawda. Jeśli zastanawiasz sie nad tym czy warto. Warto pozdrowienia

Przemysław
@no i jest

Napisałeś o nadgodzinach, które występują pracując w firmie Hacom Polyester. Chciałbym ustalić, czy każdego dnia można zostać dłużej w pracy, aby nasze wynagrodzenie wzrosło? Ciekawe, czy pracodawca daje taką możliwość.

Jej

Dobra praca

Stefan

Macie jakiś powód, że od dawna nikomu nie chciało się zajrzeć na to forum?

obecny pracownik

ja tam sobie prace chwale , jak się dużo daje od siebie to i szef i kierownicy doceniaja. wypłata zawsze do 10. praca dla młodych się znajdzie i dla takich z fachem w ręku bo pracy dużo jest w firmie. najlepiej pytać o prace na kierowce albo magazyniera bo tam luzy maja , kase dobra, przespać sie można, albo do domu na kawe zajechać jak blisko, i paliwkiem i innymi rzeczami pochandlować na boku. pracuje ponad rok i minusów nie widze, pare razy coś mi nie wyszło ale kierownicy wybaczyli i mogłem nadrobic , czasami gorąco na chali ale i tak mam tu lepiej niz miałęm w Marwicie.

tom
@obecny pracownik

ile za godz.płacą

ktoś po prostu ktoś

Nie polecam - Pracowałem tam krótko 4 miesiące ale po tym czasie mogę stwierdzić że to praca mało rozwojowa, w słabych warunkach, bez możliwości podwyżki, monotonna i z towarzystwem które łyknie "piwko w czasie pracy". Umowa zlecenie lub dzieło (2012 miałem o dzieło) a potem wezwania do sądu bo firma miała sprawę z Zus-em... Płatność 8zł/h netto (cały czas opisuje 2012), brak urlopu, brak L4 (bezpłatne), warunki... mycie się acetonem, ubrania po kilku dniach w kibel, smród w całym budynku, wymyślone czasy na wykonanie powierzonej pracy, potrącanie z wypłaty jeśli coś zostanie źle zrobione lub czas będzie dłuższy niż przewidywany, pracownicy typu "piwo w czasie pracy" oczywiście nie wszyscy, no ale w czasie pracy to jakiś "element" Plusy to możliwość brania zaliczek, możliwość nadgodzin, weekendy wolne. Praca dla ludzi zaczynających dopiero przygodę z tworzywem sztucznym, chcących nauczyć się laminowania, szlifowania, nakładania żelkotu na formę lecz bez możliwości wspinania się w górę (dla ambitnych). Opisuję sytuacje z 2012 roku, nie wiem jak jest teraz...

Alicja

@obecny pracownik a jak wygląda sam proces rekrutacyjny? Czy decyzja o zatrudnieniu pracownika jest podejmowana po jednej rozmowie? Każda rozmowa o prace to duży stres dla potencjalnego pracownika - każda dodatkowa informacja na jego temat pomaga go minimalizować.

Od kilku lat pracuję w tej firmie z przerwami i ogólnie jestem zadowolony. Jak w każdej firmie są plusy i minusy co do nieterminowych wypłat to za mojej kadencji miało to miejsce dwa razy raz szef poinformował i wypłacił część wypłaty (podczas rozmowy z pracownikami wszyscy się zgodzili) kilka dni pozniej była reszta. drugi raz była to wina systemu bankowego. Wg mnie to solidna firma, ciągle rozszerzająca pole działania. Prywatnych spraw nie wywleka sie na forum... Zarobki nie są tragiczne więc chyba lepiej Hacom niż marwit za najniższą. Żeby coś wymagać od pracodawcy trzeba najpierw coś dać od siebie. Eliza nie denerwuj sie, nie warto...

od niedawna były pracownik

W 99% wypadków wypłata jest na czas tylko czasem zdarzy się jakiś mały poślizg. Odniosę się do kliki przydupasów wokół szefa. Mianowicie firma płynie w kredytach na debilne inwestycje w firmy córki przez co nie ma na podwyżki choć Hacom jako jedyny przynosi realny zysk.. Klika ciągnie kasę na głupoty ciągle powiększana jest flota samochodów dla rodziny, co generuje gigantyczne koszty na serwis, paliwo, czy chociażby ratki leasingu. Ostatnio kolejnym obciążeniem finansowym stały się dwa zakochane gołąbeczki, szczególnie nowy przyszywany członek rodziny. Niestety pracownik jest fajny tylko jak jest zajob, bo coś tam jest pilne, wtedy biuro biega z pełnym pampersem wszyscy są tacy mili i przyjacielscy, jak skończy się pilne to juz pracownik jest fee i staje się kosztem. Żeby dostać podwyżkę to nie wiem co trzeba zrobić:P Żeby zarobić 3tys to trzeba zrobić multum nadgodzin. Ogólnie polecam ludziom młodym, bez wykształcenia, lub zaraz po zasadniczej lub ewentualnie średniej. Dla ludzi z doświadczeniem w tego typu pracy tez coś się znajdzie.

Eliza Harman (córka szefa)
@od niedawna były pracownik

Widzę, że ktoś lubi się interesować czyimś życiem bardziej niż swoim i pisać bzdury, jeżeli "były pracowniku" chcesz coś pisać o innych to proszę pisz sprawdzone informacje bo ja jak to opisałeś "golabeczek" nie życzę sobie żebyś pisał takie brednie skoro nie wiesz jak jest. Ty najwidoczniej masz nudne życie i boisz się napisać kim jesteś. Pozdrawiam serdecznie.

Alicja

A czy w Hacom Polyester Sp. z o.o. organizowane są szkolenia?

roleek

Młode osoby, które się zatrudniają w tej firmie kładą właśnie duży nacisk na to, żeby się rozwijać @kasl, stąd też są zadowoleni, dodatkowym plusem niewątpliwie jest też umowa o pracę, bo idą już składki jakieś. No ale szkolenia to punkt przewodni w tym wypadku

kass

Witam, ja również byłbym zainteresowany praca w Hacom Palyester, jest może tutaj jakiś aktualny pracownik i poleca firmę? Trochę martwi mnie ta cisza na forum, bo w sumie nie licząc ostatnich pytań, to ostatnie opinie pojawiły sie w zeszłoroczne wakacje. W ogóle jak rozwiązała się ta nieciekawa sprawa z ZUS'em?

Zostaw merytoryczną opinię o Hacom Polyester Sp. z o.o. - Zławieś Mała

• Jak się pracuje w Hacom Polyester Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hacom Polyester Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hacom Polyester Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 3 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hacom Polyester Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Hacom Polyester Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hacom Polyester Sp. z o.o.