Hacom Polyester Sp. z o.o.

Opinie o Hacom Polyester Sp. z o.o.

Dzień dobry! Cieszymy się, że do nas trafiłaś/trafiłeś. Chcemy stworzyć tu miejsce, dzięki któremu łatwiej będzie Wam nas poznać. Będziemy starali się brać aktywny udział w rozmowach na forum, aby żadne pytanie nie pozostało bez odpowiedzi, a Państwo mieli realny obraz naszej firmy. Na wstępie chcielibyśmy zaprosić do ewentualnego kontaktu pod adresem hacom_polyester@gowork.pl Dziękujemy za wszystkie wystawione na naszym profilu opinie – zarówno pozytywne jak i za konstruktywne słowa krytyki. Liczymy również na merytoryczną dyskusję. Wierzymy, że dzięki Twoim spostrzeżeniom i uwagom wpłyniemy na funkcjonowanie naszej firmy. Prosimy o utrzymanie merytorycznego poziomu na forum. Komentarze zawierające treści naruszające regulamin serwisu będą archiwizowane przez Administratora. W skrócie o nas: Nasza firma powstała w Holandii i posiada 20 letnie doświadczenie w produkcji laminatów z żywic poliestrowych. Od 2001 roku produkujemy w Polsce i są to głównie wyroby wytwarzane dla największego Holenderskiego potentata zaopatrującego tamtejszy rynek motoryzacyjny. Nasze wyroby montowane są do samochodów europejskich takich renomowanych marek jak: Mercedes, Opel, Volkswagen, Renault, Iveco etc. Dzięki dbałości o szczegóły i słowności w dotrzymywaniu terminów oraz przyjętych na siebie zobowiązań, już dziś możemy szczycić się coraz większą produkcją, która obecnie stanowi ponad 60% wyrobów sprzedawanych przez naszego kontrahenta. Obecnie jest to ok. 80 ton rocznie wyrobów z poliestru. Biorąc pod uwagę inne wykonywane przez nas kontrakty, nasza produkcja przekracza już 120 ton rocznie i obejmuje wyroby różnej wielkości (od 1 do 1600 kg) i o różnym stopniu skomplikowania. Z szacunkiem, zespół Hacom Polyester Sp. z o.o.

Zawsze w tej firmie jest umowa o pracę (legalna), okres próbny to czas 3 miesięcy, z czasem jest możliość u mowy na czas nieokreślony.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 41 dni.

Hacom Polyester Sp. z o.o. wystawiła w ostatnim czasie ogłoszenia na Pracuj.pl. Na chwilę obecną szukają do pracy jako Szlifierz.

Czy w Hacom Polyester Sp. z o.o. wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

kruszyna69@wp.pl Nowy wpis

Nie a jeśli już coś się zdarza to max 100zl

Nowy wpis

@kruszyna69@wp.pl

KRUSZYNA69@WP.PL dziękujemy za twoją opinię. Premie uznaniowe dla pracowników oraz ich wysokość są ustalane indywidualnie i zależą od umiejętności danego pracownika a przede wszystkim od jego zaangażowania w powierzone mu zadania. Staramy się stwarzać stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia dlatego pracownicy, których praca odznacza się wysoką jakością oraz wydajnością są systematycznie dodatkowo wynagradzani. W firmie regularną praktyką są również dodatki świąteczne i wakacyjne. Nietaktowne byłoby omawiania konkretnych kwot na forum dlatego zachęcamy do kontaktu mailowego pod adresem gowork@hacom.pl.

Nowy wpis

Roksana

Był tam ktoś w sprawie pracy na laminatora, co dali ogłoszenie? Napisali tam, że oferują umowę na czas nieokreślony. Od razu dają taką umowę czy jest jakiś okres próbny?

@Roksana

Tylko tak piszą okres próbny 3 miesiace a później kolejna umowa i kolejna

@alf

Ale za każdym razem jest to umowa o pracę? I te kolejne umowy na jak długo się otrzymuje? Może po takich kilku można liczyć na UoP na czas nieokreślony? Jest taka szansa? Szukam pracy ze stabilnym zatrudnieniem .

@pracownik

Z Twoich doświadczeń łatwiej o przedłużenie współpracy na UoP na czas nieokreślony, czy o kolejną na określony lub nawet nieprzedłużenie w ogóle? Nie chciałbym za 3 m-ce znowu szukać roboty. Czy to, że się człowiek przykłada do pracy jest tu nie tylko brane pod uwagę a propos umowy, ale również, gdy w grę wchodzą premie?

Tomasz

Tak zapuszczonej i brudnej firmy to w życiu na oczy nie widziałem wystarczy spojrzeć na rury i centymetrowy kurz pył pod nogami trzeba najlepiej patrzeć żeby się nie przewrócić. Szkolenie BHP to nie wiem po co jest sporo i tak nikt nie nosi masek. Kierownik nawet nie wpadł na pomysł żeby pierwsza godzina dasz mi maskę dopiero poszedłem to było wielce obrażony.

Honorata
@Tomasz

a dostęp do toalet jest jakiś? I co ze stołówką, mają w siedzibie? O ile oczywiście są przerwy, żeby różne potrzeby załatwić.. jak to właśnie wygląda? Przestrzegają czasu przerw?

Misiu
@Honorata

Stołówka jest przerwy są każdy schodzi o.tej godzinie jak skończy swój produkt na który nakłada watę i żywice bo zostawienie tego podczas nakładania skutkuje ze jest Towar do wyrzucenia ...przerwy śniadaniowe są od 9 do 11 zależy wszystko od tego jak kto skończy swoją prace

Redas

Wiadomo że jak się pracuje w miejscu gdzie kładziemy żywice to śmierdzi! Tak samo jak u lakiernika czy w sklepie rybnym. Jakby był zakład chorobotwórczy to muszą być dodtaki do pracy i zgoda lekarza. Praca na pewno nie dla wrazliwych tak jak w rybnym i w lakierni. Prawie 3 tysiące na rekę + premia to nie jest przeciez najniższa krajowa. Atmosfera w firmie spoko, więc ogólnie polecam.

@Redas

No najniższa to nie, chociaż kto wie skoro po nowym roku mają podobno podwyższyć? Tutaj wtedy też istnieje prawdopodobieństwo, że zwiększą czy zostawią stawkę tak jak jest?

Łukasz
@Redas

Co z tego że może i są dodatki za warunki pracy... Na Zachemie też były a ludzie do dziś po tej pracy chorują! Tylko ktoś, kto liczy pieniądze pójdzie pracować w takie syfy szkodliwe! Lepiej zarobić mniej i nie tracić zdrowia!

Wolny
@Redas

....nie chodzi że praca nie dla wrażliwych... Ja nie jestem wrażliwy a i tak nie chce tam pracować! Nie będę narażać zdrowia! Proste! Wrażliwość nie ma tu nic do rzeczy! Tylko o szanowanie swojego zdrowia!!!!!! Kto (usunięte przez administratora) to niech wdycha te syfy!

Jatamen
@Redas

Jedna zmiana co tu płakać Czasem na 4 brygady jest 2800 + premia i dźwigać trzeba 12h Idę zobaczę co tam jest

Zofia
@Jatamen

No dobra premia, a ile tej premii można osiągnąć? Ona jest co miesiąc? Od czego zależy czy się ją otrzyma?

Zofia
@Wolny

Okej, ale to nie miałeś tam żadnych masek, czegoś na nos i usta, żeby filtrowało? Z tego wątku i Twego wpisu dramatycznego to wynika, że nie.

Wojti
@Redas

Jak wygląda praca kierowcy w tej firmie?

@Zofia

Kazdy dostaje maski pochłaniacze jak i środki ochrony inwidualnej prócz ubrań to te wiadomo z żywicami szybko się brudzą i do wyrzucenia są jak by nie patrzeć.No wiadomo zarobki by mogły być lepsze że względu na te smrody które tam są od żywic.Przynajmiej praca jest 8 godz kasa na czas przez agencje masz jeszcze gorszą robotę i umowę na miesiąc bez perspektywy od nowego miesiąca czy będziesz pracować....

Beata
@Nowy

A to dobrze, że można na takie rzeczy liczyć. A nikt tutaj nadal nie podpowiedział ile tej premii ( chociaż tak na oko) można dostać. Powiesz? Jakieś nadgodziny czasem są czy raczej zawsze standardowe 8h?

Paul

Ta praca to tragedia, smród i brud,jak tam pracowałem to cały śmierdziałem od farb i rozpuszczalników, wytrzymałem tylko 14 dni a potem ściemniałem na L4 żeby później mieć Kuronia. Nie polecam za najniższą krajową narażać się na raka płuc.

Robert Szczepkowski
@Paul

To żeś długo pracował aż 14 dni nie którzy mądrzeją dopiero po roku lub więcej że w takich warunkach nie da się pracować...za takie marne grosze...Jeszcze żeby dali zarobić nadgodziny sobota to nie bo szkoda dać pracowników więcej jak można się w kieszeń włożyć od takich mamy rządzących w Hacom ...tylko brać i pracować

@Paul

Duzo obiecują A później nic z tego nie ma

Mosiek
@Paul

A pracują tam jeszcze ludzie czy też zmądrzeli tak jak ty i dali nogę....

Pojawiły się nowe oferty pracy do firmy Hacom Polyester Sp. z o.o.. Poszukują kogoś na stanowisko Szlifierz. Co sądzicie o warunkach pracy zaproponowanych przez pracodawcę?

Mój facet chciał się zgłosić na laminatora u was bo jest ogłoszenie na stronie firmy. Jest tam info, że pracujecie na dwie zmiany - w jakich godzinach dokładniej? W ogóle widziałam że ktoś tu podał stawkę 3tys netto + premia - to aktualne jeszcze?

@Karolina

5.00-13.00 13.00-21.00 w złej wsi W toruniu jest jedna xmisna 6.00-14.00

Natalia
@alf

A pracodawca zapewnia transport do lokalizacji w złej wsi? Czy da się ugadać żeby pracować na jedną zmianę?

Jak często w Hacom Polyester Sp. z o.o. odbywają się szkolenia pracownicze? W ogłoszeniu, które umieścili 29 czerwca na Pracuj.pl, obiecują bogaty rozwój.

alf

I tylko obiecują jedyne szkolenie to bhp

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Hacom Polyester Sp. z o.o.?

alf

żadnych biorą wszystkich bo nikt nie chce pracować w tym smrodzie za takie małe pieniądze A teraz tym bardziej mają duże parcie na ludzi bo z tego co słyszałem to dużo ludzi tam się zwslnia

@alf

A gdzie tak słyszałeś i wiadomo w sumie czemu akurat teraz? Coś się zmienić musiało w takim razie?

Ela
@Emilia

Ale odpowiedź. Pytałam czy tam pracują czy nie pracują w takiej firmie

Jurek

@Marcin M a jaka tam macie atmosferę ?

Piotras
@Jurek

Atmosfera przednia choć nasze rusałki wiecznie na burmuszone zwlasza jedną blondii....

Ela
@Piotras

A co tam baby też pracują?

@Ela

No a czemu nie, z tej wypowiedzi jakby nie patrzeć poniekąd to wynika. Pytanie tylko co z atmosferą jest nie tak, że takie teksty padają?

Elaa

Czy pracują kobiety na jakiś stanowisku?

ali

Nie polecam tej firmy zwłaszcza siedziby w toruniu

Gabriela
@ali

A napiszesz jakieś konkrety? :) Czemu jej nie polecasz?

Jakie są warunki zatrudnienia w Hacom Polyester Sp. z o.o.?

Aaaa

Obiecują nadgodziny i soboty A później nic nie ma bo za dużo trzeba płacić ludziom.

Bożena
@Aaaa

Ale to znaczy że po prostu nie ma żadnych nadgodzin czy nie wypłacają potem za te wyrobione nadgodziny?

Wypłacają wszystko na czas

On
@Bożena

Najpierw cały tydzień godzinę wcześniej trzeba przychodzić do pracy, żeby móc przyjsc w sobotę na nadgodziny. Do tego akord od którego zależy Twoja wypłata. Co innego masz na umowie a co innego dostajesz. Przychodzi czas wyplaty to płakać się chce. Smrud,aż zatyka. Ludzie przychodzą na chwilę i uciekają. Więc jeśli szukasz czegoś na stałe to nie tam,bo stracisz zdrowie. Poza tym ekipa wporzadku i pomocna. Brygadzista i kierownik też ok.

Natalia
@On

ten akord jest taki realny do wyrobienia, czy jakoś specjalnie zawyżony? I jak się go wyrobi to ponad limit jest lepiej płacone jakoś?

@Natalia

Tak zapłacą lepiej czyli podniosą normy więc nie ma sensu robić więcej Bo wiecej nie zsplaca

@Aaaa

I naprawdę w ten sposób tu się ludzi mobilizuje? to jak firma ma się rozwinąć z takim nastawieniem? w jakiś jeszcze sytuacjach podobne rzeczy występują?

Rip

Pracowałem w siedzibie w Toruniu Praca sama w sobie nie jest zła Chłopscy pracujący ze mną wydawali się w porządku są bardzo pomocni. Jedyne co mnie zraziło do tej pracy to ten zapach po paru dniach dostałem na rękach wysypki a najgorsze z tego wszystkiego było to ze strasznie waliło mi potem z ust jakbym pił rozpuszczalnik nawet gumy i pasta do zebow nie pomagała. Problemem tez było wkładanie głowy do doniczki żeby poprawić błędy mimo maski oczy strasznie szczypały i łzawiły

Lol

Ja tam miło wspominam tą firmę i ludzi tam pracujących nawet Tymona . Ludzie tam naprawdę wporzadku zgrana ekipa brygadzisci wporzadku Może kiedyś tam wrócę o ile będzie mi dane chłopaki Pozdrowienia dla chłopaków z koryt...

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Hacom Polyester Sp. z o.o.?

Ted

Źle podejście i zero organizacji pracy. Nie polecam tej firmy.!

Piotras

Bardzo dobre Ted głupot nie pisz.

Kamil S.

Miałem przyjemność pracować w hacom.Przez kilka miesięcy nie powiem jeśli chodzi o zapachy żywić można się udusić.Co do reszty wszystko było ok ludzie z którymi pracowałem bardzo pomocni wporzadku złego słowa nie mogę powiedzieć pracą też ok Brygadzisci bardzo wporzadku do rany ich mozna przyjąć.Czegos nie wiesz podpowiedzą ci polaza pomogą.Kadra też wporzadku.Bylo mi pracować na Oddziale Toruń Lipnowska.Pozdrowienia dla ekipy tam pracującej

Rudolf

Wysokość zarobków to nie jest temat na forum bo to bardzo indywidualna część umowy. Ważne natomiast jest to, że firma dobra pod każdym względem więc warto aplikować.

Stefi
@Rudolf

A jak wygląda tam praca biurowa?

Zostaw merytoryczną opinię o Hacom Polyester Sp. z o.o. - Zławieś Mała

• Jak się pracuje w Hacom Polyester Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hacom Polyester Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hacom Polyester Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 3 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hacom Polyester Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Hacom Polyester Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hacom Polyester Sp. z o.o.