Hacom Polyester Sp. z o.o.

Opinie o Hacom Polyester Sp. z o.o.

czap

Cześć.Chciałbym złożyć cv do Hacomu.Jest ogłoszenie.Napiszcie czy warto, na czym polega ta praca, jakie są obecnie warunki i atmosfera w pracy.Po ile godzin się pracuje? Czy trzeba zostawać po godzinach?Zależy mi szybko na odpowiedzi ponieważ w miarę pilnie poszukuję pracy.Z góry dziękuję, pozdro.

Chodzi o to że w przypadku umowy o dzieło firma nie musi odprowadzać składek do ZUS jak to jest w przypadku umowy zlecenia. A to że firma woli zatrudnić nowego pracownika niż dać podwyżkę i utrzymać starego pracownika wiadomo nie od dzisiaj. Za dużo jest osób "przyjaznych" wokół szefa którzy myślą tylko o własnej d....

O tym że firma ta zmierza ku upadkowi wiadomo nie od dzisiaj. Dodam jeszcze tylko że ZUS zakwestionował prawie 150 umów o dzieło z wcześniejszych lat i domaga się zapłaty należnych składek. Hacom odwołał się od tej decyzji do Sądu Okręgowego i w najbliższym czasie odbędzie się posiedzenie w tej sprawie. W skali wszystkich umów chodzi zapewne o sporą sumkę, więc jeżeli przyjdzie do zapłaty tej kwoty to obecni pracownicy pewnego miesiąca mogą wypłaty już nie zobaczyć...

gołąbek

firma upada, najlepsi pracownicy się zwalniają.... a szefostwo zamiast dać podwyżke staremu pracownikowi woli mu dać odejść, i przyjmują ciągle nowych w tej firmie nie ma przyszłości

Kevin
@gołąbek

Racja firma podupada. Dzis jest 8.08 wyplata do 10,08(niedziela) wiec chyba dzis powinna byc, ludzie czekaja zeby miec pieniadze na weekend ale co tam wyplaty jak nie bylo jak nie ma .Coraz czesciej im sie to zdaza... 2 mies temu pracownicy nie dostali wyplaty ale biore dostalo podwyzki. Szkoda ze zwykly pracownik jest nikim, a tak naprawde tylko dzieki tym zwyklym pracownika firma sie jakos trzyma. Tomek ... szkoda gadac traktuje jak zwykle gowno ludzi a sam tylko dzieki znajomoscia ma ta prace. Jesli jest nawal pracy to nie rozumiem czemu bioro nie moze zejsc i pomoc tylko pracownik MUSI przyjsc w weekend. a no i nie mozna brac urlopu na zadanie bo jest szansa ze dostanie sie wypowiedzenie!!!

do tej chwili dalej brak wypłaty...!

Powiem szczerze że zarobki w tej firmie jeszcze za moich czasów nie należały do najwyższych, ale wypłata zawsze była na czas 10 każdego miesiąca na koncie. Być może to tylko chwilowe problemy. Ale z drugiej strony skoro teraz w okresie letnim kiedy zapewne dużo jest pracy są problemy z pieniędzmi, to co będzie w okresie zimowym gdzie zapewne zamówień będzie mniej?

Dzejka

Wypłaty w tym miesiącu nie było... niby dzisiaj ma być ale firma nie ma kasy.

vit

dzięki bardzo za odpowiedź, złożę jak najszybciej i najlepiej osobiście, jeszcze rz dzięki i pozdrawiam.

vit

jestem zdesperowany bo od roku nie mam pracy, mam rodzinę na utrzymaniu, zależ mi na pracy w hacom ponieważ posiadam kilkuletnie doświadczenie w tej branży, chciałbym wiedzieć czy przyjmują nowych pracowników po prostu czy są wolne miejsca bo nie chce jak głupek złożyć CV i czekać w nieskończoność czy ktoś się odezwie czy nie, jeśli przyjmują to składam jesli nie to szukam dalej....

@vit

Jak Tobie zależy to najlepiej jak najszybciej złóż podanie osobiście w biurze i powiedz że zależy Ci na pracy. Nie wiem osobiście jak teraz wygląda sytuacja w tej firmie, ale w okresie wiosenno-letnim zawsze było więcej pracy i ktoś nowy przychodził do pracy. Jeżeli dodatkowo masz jakieś doświadczenie w tej branży to nie powinieneś mieć żadnych problemów z dostaniem tam pracy.

vit

mam pytanie, czy w chwili obecnej przyjmują do pracy w HACOMIE? desperacko poszukuje pracy a mam doświadczenie w tym temacie, pomocy!!!!

xxsx

troche sie pozmienialo, wiecej wymagaja. kas anadal na czas. tylko jak mniej roboty to biuro biega

zainteresowany

No to naprawdę super. Nic tylko składać podanie, zamiast popijać piwko pod sklepem można wypić w czasie pracy i zarobić jeszcze... Ale co wymagać od ludzi jak przykład idzie od góry.

Praca super chcesz pracowac to pracujesz cesz na fajke to palisz albo piwko tez mozna na boku machnac dobra robota i nie narobi sie a kasa zawsze jest na czas. Ludzi teraz przyjmuja

Zostaw merytoryczną opinię o Hacom Polyester Sp. z o.o. - Zławieś Mała

• Jak się pracuje w Hacom Polyester Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hacom Polyester Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hacom Polyester Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 3 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hacom Polyester Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Hacom Polyester Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hacom Polyester Sp. z o.o.