Opinie o Aspel S.A w Zabierzów

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Aspel S.A. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Aspel S.A o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja i serwis sprzętu medycznego i laboratoryjnego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aspel S.A w Zabierzów

Ktos

Szanowny zax, obgadywac zycie prywatne pracowników prze pania z do innych handlowców to przegiecie i nie ma to nic wspólnego z uczciwa praca- ja tez tak tylko pisze!

Hm nie wiem kto tam pisał czy jedna osoba czy nie ja napisze swoje odczucia: co do handlowców większość jest ok przynajmniej za czasów jak ja pracowałem był jeden pan M który dość mocno jest lizusem Firmowym niby kolega na codzien ale jak coś nie wyjdzie to od razu leci delikatny donos. Co do Gps sa w każdym aucie i jestes mocno kontrolowany w delegacji mozesz podjechac do sklepu zorbić zakupy ale nie masz do celów prywatnych po godzinach pracy. Są gps głównie sprawdzane pod katem prędkości czy nie przekraczacie 100kh/h niezależnie od trasy nawet na autostradach nie można jeżdzić szybciej ze względu na bardzo zły stan samochodów.... pozostawia to dużo raczej do myślenia, co do dyrekcji nawet jak masz dobre wyniki to nie będa dla ciebie mili bo z reguły zawsze o coś muszą sie przywalić żebyś nie czuł się za pewnie.

kursangielskiego

Zgadzam się z opinią poprzedników co do dyrekcji! Umowy pracy bardzo słabe- prawda. Brak komunikacji, lubią lizusów!

jatubyłem

Nie polecam tej firmy. Dyrekcja żyje w czasach komuny. Brak komunikacji. Ważne aby donosić i obgadywać z nimi innych pracowników!- skandaliczne!

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska

R1

Zax, po powrocie z trasy samochód zostawiasz pod firmą. Nie ma w tej firmie wykorzystywania prywatnego, chyba że jako takie uznajesz postój w Macu podczas pracy ;) Gps owszem, mocno kontrolowany.

ten, który ma refleks

Naczytałem się i chyba wiem wszystko ale powiedzcie jaka ogólnie jest atmosfera w firmie? Jak wygląda kontakt z resztą handlowców, pracowników, kierowników, dyrekcją?

Co do waszych pytań: praca teoretycznie 7-15 ale ze jestes mobilny i zdaza sie wielokrotnie ze lekarze chca sie umowic na szkolenie montaz ok 18-19 to tak pracujesz i nie odbijasz sobie tych godzin. DOstajesz telefon słabej jakośi najprostsze samsungi przez które słabo co słychac klienta ale działaja;p do tego laptop jakies z komisów odzyski. Bazy nie dostajesz sam ja tworzysz jezdzac i zbeirając kontakty nie ma nic na gotowe musisz sam sie wdrożyc z rególy ok 4-6 miesiecy jezdzenia i zbeirania kontaktów. Masz po porstu jezdzic ok 8-12 spotkan tak było jakis czas temu do tego zbierasz pieczatki dla potwierdzenia ze byłeś ( zero zaufania do pracownika ) Noclegi sam organizujesz mozesz do max 150 miec nocleg i dostajesz 30 zł dziennej dyjety ( na jedzenie ). Jak coś jeszcze checie wiedzieć pytajcie.

absolwentka

Witam, chciałam się dopytać już konkretnie o prace handlowca w firmie ASPEL. Przyjeżdża się na 7 do pracy, bierze się auto i w drogę...dostaje się jakiś telefon służbowy, laptop? Jak duża jest ta "baza", którą trzeba objechać od tego pon-pt? Jak jest właśnie z kwestią organizacji noclegu, wyżywienia /są jakieś punkty stałe, w których firma ma np. ustalony nocleg czy wszytko trzeba samemu załatwiać?/ Z góry dziękuje za odpowiedź!

alek

Jestem handlowcem w branży medycznej od kilku lat i szukam czegoś innego, ale trudno po kilku latach zmienić fach. Praca handlowca to ciężka praca w każdej firmie :/ Zazwyczaj jest najniższa krajowa + prowizje. Raz sie trafi na lepszy rejon, raz na gorszy. Trzeba być wytrzymałym i lubić prace w rozjazdach, bo diety niskie i auta zazwyczaj kiepskie. No i kontakt z ludźmi! Wysłałem tam CV i czekam na rozmowe. Dam znać jakbym sie dostał lol

minimalne sprzedaże w okolicach 25 tys na miesiąc muszą być, niby jestes na okresie bezpiecznym nawet do roku żeby pozyskać klientów bo nie dostajesz praktycznie żadnej bazy. Jeśli do tego czasu sie nie wykażesz może być ciężko ale i zdarzało się że ktoś nie dotrwał 8 miesięcy:) Co do sprzedaży nie da się jej określić dokładnie bo w wielu dilach musisz dać rabat bo konkurujesz z firmami co maja podpisaną umowe z aspelem i moga Cie przebijąc cenowo i żeby ich przebić ich oferte musisz zejsc z ceny = zchodzisz ze swojej porwizji co śmieszne są takie sytuacje że musisz tak zejść nisko żeby spzredać że zarobisz na przysłowiową paczke fajek więc możesz mięc dobrą sprzedaż a mega niska prowizje uśredniając myślę że ok 2-2,5 dobry pracownik jest wstanie zarobić ( plus kwartalne dodatki jeśli w każdym miesiącu przekroczysz określone progi sprzedażowe i nie są one mega niskie ) jednak biorąc pod uwagę że praktycznie nie ma Cię cały tydzien w domu bo jestes w delegacjach są to bardzo niskie pieniądze bo na delegacji tez za coś musisz zjeść a dzienna ustawowa dyjeta wynosi chyba obecnie 30 zł ( zjedz za to obiad sniadanie kolacje cos do picia - słabo raczej ) więc na delegacjach dopłacasz, jak masz rodzinę , dzieci dziewczynę to nie praca dla Ciebie wracasz tylko na weekedny.

Napisz co konkretnie chcesz wiedzieć

Duet "Z". Nawet jak masz dobre wyniki to i tak zawsze muszą coś znaleźć żeby się czepiać żebyś nie myślał, że wszystko jest ok bo tak nie możesz się czuć. Sporo do wymieniania konkretów ale dla mnie jedynym było to że kasa zawsze na czas i tyle.

anonimek

Należy też dodać że firma nie płaci za dni wolne od pracy. Święta itd... Nie oddaje dni za święta wypadające w soboty.... Nie wydaje mi się że jest to zgodne z prawem ale tak jest. Cała polityka firmy jest prowadzona tak "aby czasem komuś nie było za dobrze".Pensja minimalna plus umowa zlecenie....... Firma w dużej mierze bazuje na starszych niepełnosprawnych nisko opłacanych pracownikach. :/. I tak niskie pensje nie są w tym najgorsze, gorsza jest atmosfera jaką tworzy pewien duet...... (przerost formy nad treścią)

Nie ma możliwości żeby dostać w tej firmie podwyżkę, podstawa to najniższa krajowa plus wyrównanie do tysiąc pięćset plus prowizje od sprzedaży ale prowizje i to wyrównanie masz juz na umowę o dzieło na 2 firmę. Praca wygląda tak: poniedziałek na 7 do pracy swoim transportem bierzesz rzęcha z firmy i jedziesz w teren, w zależności jakie masz woj. jedziesz z reguły na 4-5 dni i nie wracasz do domu. Mając teren powyżej 150 km nie opłaca się ani Tobie ani Firmie żebyś wracał więc może być tak ze tydzień nie ma Cie w domu zjezdzasz na weekendy. Prowizje różnie w zależności jak szybko zrobisz sobie bazę ale i tak dużo od szczęścia zależy. Auta sa w takim stanie że jest zakaz jazdy nimi więcej jak 100 km/h niezależnie do trasy, włącznie z autostradami. Kasa zawsze na czas to jest plus ale chyba jedyny - podziwiam tych co dalej tam pracują w dziale handlowym.

loman

w sumie firma związana z branżą medyczną, więc 2 z przodu powinna być standardem. Jakieś premie, podwyżki?

Ciekawy

Witam! Jak to jest z pracą na stanowisku handlowca? czy może się wypowiedzieć ten kto tam pracuje bądź pracował? jakie są faktyczne zarobki? czy samochody służbowe faktycznie są takie że wstyd podjechać do klienta? nie pierwszy raz w tym roku widzę ogłoszenie o poszukiwanym handlowcu do tej firmy - oznacza to że nie ma chętnych? czy może ludzie rezygnują po pierwszym dniu?

heja
@Ciekawy

zarobki są takie, jak sobie wypracujesz, trzeba się przyłożyć, różnie bywa, raz lepiej raz gorzej. A nowych poszukują, bo się rozwijają (głównie eksport). Niestety jak sie jest handlowcem, trzeba sie przyzwyczaic, że rotacja jest wszędzie duża, bo wszystko zależy od tego ile klientów pozyskasz i jaki masz rejon. Praca handlowaca to ciężka praca i to chyba w każdej branży. Mało kto dostaje nowy samochód, czy nowy laptop. Takie realia...

randomworker
@Ciekawy

Hej, kasa słaba bo dostaniesz około 2tysiace -> ale przynajmniej zawsze na czas :-) a to tez dziś ważne. Auta jak umyjesz to żaden wstyd, więc bez przesady. No ale sam fakt pracy tam to trochę jak dwa kroki w tył... Niczego nowego sie nie nuczysz a tylko kilka miesięcy przewegetujesz i później się tłumacz na rozmowie u kolejnego pracodawcy dlaczego cie zwolnili po kilku miesiacach... Jak masz inne opcje to je rozważ :-)

ulubieniec

Mała rotacja wśród handlowców? Mit. Super prowizje- mit. 1600 brutto podstawy plus prowizja... Gra nie warta interesu. Chyba ze jesteś z polecenia.

bzdur

niestety większość wpisów dotycząca fatalnych warunków, zarobków i traktowania pracowników jest prawdziwa. Ludzie zwalniani jak i ci którzy sami odchodzą nie płaczą za firmą. Medale, nagrody - to nie zachęci ludzi do wysyłania CV i pisania pozytywnych komentarzy, zachęci ich za to bycie fair w stosunku do pracownika. A tego niestety nie ma.

RE

Atmosfera w porządku, zarobki zależy od miesiąca, czasem jest tak że tylko podstawa - ok. 3000 tys (zalezy ile kto pracuje, na pczatku mozesz mieć mniej), a są miesiące , że możesz dostać drugie tyle. Sprzet spoko, dostają ciegle nagrody na salmedzie i nie tylko. Firma cały czas się rozwija i sa perspektywy. Rotacja mała. Pozdro

Aspel FAN

moze to juz odpowiadam po fakcie, ale praca spoko, stresu nie ma. Fajna atmosfera i w ogóle. A raz w miesiącu kiedy księżyc w pełni wszyscy łapią się za ręce i śpiewacie KUMBAJA. Ale pamiętaj że atmosferą dzieci nie wykarmisz...

Zostaw merytoryczną opinię o Aspel S.A - Zabierzów

• Jak się pracuje w Aspel S.A?

Zobacz opinie na temat firmy Aspel S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aspel S.A?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Aspel S.A?

Kandydaci do pracy w Aspel S.A napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Aspel S.A
2.1/5 Na podstawie 95 ocen.
  • Os.sienkiewicza 33
    32-080 Zabierzów