Opinie o Aspel S.A w Zabierzów

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Aspel S.A. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Aspel S.A o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja i serwis sprzętu medycznego i laboratoryjnego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aspel S.A w Zabierzów

Do dtw. Umowa o pracę czy śmieciówka jak w aspelu?

dtw

Wszystkich wykształconych inżynierów zapraszam do składnaia cv w dziale kadr DTW. Potrzebni w labolatorium i dziale technologii, ludzie z wykształceniem i doświadczeniem w elektronice. Zarobki na poczatek 3500zł netto po roku 4-5tyś netto zależy kto jak się sprawdzi. Na produkcji u Nas zarabiają szeregowi pracownicy od 2500zł netto do 3tyś netto, zależy jaki staż mają. Nowi pracownicy na produkcji 2000zł netto. Serdecznie zapraszam.

Prawda

Firma w tym roku ma 30 lecie. Mnóstwo ludzi pracuje po 5-10-20 lat. Przyszłości w tej firmie to nie ma dla takich exworkerow jak ty :-))

Żal czytać i żal takich ludzi

Widać, że masz dużo czasu w innej pracy odwiedzajac to forum po 08.00. Nie potrafisz zamknąć rozdziału i iść dalej. Współczuje. Mimo wszystko życzę powodzenia i spełnienia. Może otworzysz swój biznes lub go już masz. Na pewno stworzysz idealne warunki pracy i współpracy. Trzymaj się.

logo firmy Dietetyk
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
exworker

Uderz w stół, a nożyce się odezwą. Ktoś trafił w czuły punkt. Widzę, że w aspelu nic się nie zmienia i donoszenie dalej jest w modzie :-) Jak stare porzekadło mówi - prawda w oczy kole - tak i pojawiły się bardzo szybko wpisy sugerujące prywatny konflikt czy słabą osobowość. Ludzie, przecież wiecie, że w aspelu nie ma przyszłości, zachęcam do przeczytania całej lektury tego forum, za moich czasów działo się dokładnie to samo!

Jason

Ja na razie spox praca, nie narzekam

Do hipokratesa (pożal sie Boże)

To jest przykład onanizmu i słabej osobowości. Wypowiedzi incognito na forum dają ci wiarę we własne ego. Jeśli to jest budujące, to głębokie współczucia...

A prawda jest taka banalna

policjant

W Aspelu pracuje około 100 osób, zawsze znajdą się przeciwnicy. Pewne informacje mogą być wyssane z palca. Tak jak napisał poprzednik, jesteśmy anonimowi, można napisać wszystko, a logika podpowiada, aby brać wszystkie wypowiedzi z przymrużeniem oka.

gość

Na pierwszy rzut oka widać konflikt o prywatnym podłożu, z drugiej strony w każdym kłamstwie jest ziarnko prawdy. Jestesmy anonimowi na tym forum, co daje nam szanse swobodnej wypowiedzi nt. pracodawcy, wiec tego się trzymajmy.

Współczuje właścicielom i zarządzającym. Ewidentnie pracuje tam jakaś niezadowolona i nie spełniona szuja, ktora zamiast się zwolnić i znaleźć wymarzona prace - sra za przeproszeniem do własnego gniazda. Podtrzymuje wątek, odpisuje głupoty. No cóż, szuj nie brakuje. Ale za coś takiego się w życiu płaci - dostaje się to na co się zapracuje. Proste.

Hipokrates

Do @emil Piszesz, że oferują dobre warunki ale nie aplikowałeś jeszcze na to stanowisko. W ogłoszeniu o prace nie ma żadnych konkretów więc nie wiem co masz na myśli. W tej firmie masz dobre warunki jak regularnie donosisz na swoich kolegów i koleżanki - wiele osób właśnie w taki sposób wciąż się utrzymuje na swoich stanowiskach lub też jest wyżej niż inni (nieoficjalnie). Jest jeszcze jedna możliwość - znajomości - tutaj nie musisz się przemęczać ważne żeby przychodzić na 8h i udawać że się coś robi. Przykładem jest Pan przenoszony ze stanowiska na stanowisko dzięki powiązaniom z dyrekcją aspela. 99% zatrudnionych wie dlaczego jeszcze pracuje ale na głos nikt o tym nie mówi w obawie o swoją pracę. Każda inna osoba byłaby dawno zwolniona za takie lekceważenie. Panie Adrianie jak to czytasz to wiedz że wszystko widać i wszyscy wiemy dlaczego jeszcze pracujesz. Dyrekcja też niech się zastanowi czy takie praktyki wyjdą firmie na dobre.

Adrian
@Hipokrates

Czytam różne rzeczy, między innymi Twój post. Jak w każdej firmie, tak i u nas tylko Zarząd może obiektywnie ocenić czyjąś pracę, w tym moją. Ja, co normalne, oceniam się subiektywnie, zaś całe pozostałe 99% może tylko snuć mniej lub bardziej chybione wizje. Choć jestem pewien, że większość pracowników ma lepszy plan na siebie i swój czas niż analizowanie pracy innych, której do końca nigdy nie znają. Tyle tutaj, bo chyba nikt nie wchodzi tu by zapoznać się z moim jakże barwnym i atrakcyjnym życiorysem, więcej przekażę Ci w 4 oczy, jeśli oczywiście w przypływie odwagi zechcesz porozmawiać. Przecież nie masz do mnie daleko ;) PS. Jak dotąd na forum obrywa się tylko długoletnim i oddanym firmie pracownikom. W sumie to czuję się wyróżniony :)

Hahaha

Oj Benny ty się chyba Hill nazywasz, :-)))) poczucia humoru nie brakuje

Ktoś

3,5 tyś dla prawdziwego inżyniera ??????? Kierownik Lidla więcej zarabia :-)))))) pierwszy raz słyszę o takich zarobkach dla programistów.

zaskoczony

@betty6 Faktycznie umowa o pracę i ubezpieczenie to NIESAMOWICIE ATRAKCYJNE benefity, zapomniałaś dodać, że można nawet skorzystać z przerwy 15 minutowej w trakcie pracy. WOW! i można też umyć ręce po korzystaniu z toalety! Nie wiem kto te wpisy dodaje, ale umowa o pracę i ubezpieczenie to powinien być standard, a nie luksus...

rybeczka

Syf , kiła mogiła....lepiej uciekać z tamtąd póki jeszcze człowiek nie potrzebuje psychiatry. Odradzam każdemu tam się zapędzać. Zarząd dwa buraki które właścicielowi zrobiły pranie mózgu i tak kurczy się dawny Aspel.

Miły

Jeśli chodzi o kierownictwo to dobrze wspominam tylko prezesa W.

Do trkocz

No pewnie Pani Dyrektor że nie jest!!! Głupoty wypisują. Stabilizacji im sie zachciało. Przecież jak już ktos pracuje kupę lat na jednym stanowisku, to wiadomo że się przestaje rozwijać. To jest oczywiste.

Ktoś

Nie martw sie, pewnie niedługo wyjdzie jakieś ogłoszenie, rotacja duża więc mozna się szybciej dostać niż do biedronki.

Justyk

Jest ok, nie narzekam. Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma ...

Zostaw merytoryczną opinię o Aspel S.A - Zabierzów

• Jak się pracuje w Aspel S.A?

Zobacz opinie na temat firmy Aspel S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aspel S.A?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Aspel S.A?

Kandydaci do pracy w Aspel S.A napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Aspel S.A
2.1/5 Na podstawie 95 ocen.
  • Os.sienkiewicza 33
    32-080 Zabierzów