Opinie o Wuteh w Toruń

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Wuteh. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Wuteh na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wuteh w Toruń

Barnaba

Faktycznie jest tak słabo w firmie? A może to kilka osób chce tak mocno dopiec firmie?

Guzi
@Barnaba

Jest spora grupa ludzi którzy potwierdzą to co napisalem

Wacek
@Barnaba

Niektórym wydaje się, że wystarcz zaszczycić swoją osoba zakład pracy, ale to nie wszystko trzeba jeszcze pracować ????

pracownik ( już były)
@Barnaba

Dopiec firmie??????? Gwarantuję że to nie kilka osób a dużo więcej by się znalazło z bardzo negatywną opinią na temat tego zakładu . Może należało by zaznaczyć ile osób poleciało z dnia na dzień po kilku latach pracy ??? dlaczego???? Może dlatego że ktoś miał zły dzień , odmienne zdanie na temat,,porządków '' ,zmian, zachowania przełożonych ( którym brakuje podstawowej wiedzy na temat współpracy z pracownikami) itd ??????? A tak jeszcze na marginesie należało by napisać że ludzie pracują po 10 godzin + soboty inaczej nie da rady bo trzeba się podporządkować dlaczego??? Dlatego że nadgodziny ( których oficjalnie w zakładzie nie ma na żadnym papierku ) i soboty są zliczone w premii . A ta premia jest albo jej nie ma, jej wysokości też nikt nie zna, czasami nie pokrywa się nawet z przepracowanymi nadto godzinami ,to zależy od gestu przełożonego. ,,System akordowy'' którego też śladu nie ma na żadnym papierku . A urlop ??? Ludzie tam mają problem z wykorzystaniem urlopów zaległych po których już dawno nie powinno być śladu. Mobbing ???? Napiszę tylko tyle- był ,jest i na dobre się nie zanosi więc również będzie .Taka prawda i jeszcze wiele by można tu napisać niestety.

Wacek
@Barnaba

Ja pracuję i nieźle zarabiam i nikt mnie się nie czepia. Trzeba robić swoje i nie patrzeć na innych, bo nikt za mnie pracy nie wykona. Niech każdy robi co do niego należy a wszyscy będą zadowoleni.

pracownik ( już były)
@Wacek

Czyli robisz swoje po ile godzin dziennie??? Bo skoro nieźle zarabiasz to na pewno nie po 8 .Nie patrzeć na innych ??? Przecież pracujesz w zespole ,w grupie -no chyba że masz niezależne stanowisko . Zastanawia mnie jedno - tą wypowiedzią chciałeś potwierdzić fakt że cytuję ,, kilka osób chce zaszkodzić firmie" ???? Więc z którą częścią mojego komentarza nie jesteś w stanie się zgodzić ?????? Bo jestem bardzo ciekaw .

Kuki

Tak czytałem opinie i jest teraz tak pracujesz 4-5 lat szkolisz co jakiś czas nowego pracownika żadnego spóźnienia nie sprzeciwasz się ale i ta Cię zwolnią bo masz rację i im to nie pasuje więc co pracowałem i po latach wywalili bez powodu nie warto tam iść pracować jak Andrzej wrzucił to i syna zatrudnił i ludzi zwalnia

Zatroskany.

A Mały gdzie sobie poszedł?

Bataman
@Zatroskany.

Juz wrócił;)

Natalia

@zmartwiony konto Admiminstrator nie jest w żaden sposób powiązane w firmą Wuteh nie ma on zatem wiedzy odnośnie spraw pracowniczych w tej firmie. @Buhaha mobbing jest poważnym oskarżeniem wobec pracodawcy. Jakie dokładnie działania uskuteczniało kierownictwo firmy, które Twoim zdaniem zasługują na negatywną opinię? W internecie znalazłam dwa ogłoszenia pracy dla firmy. Pracownika montażu mebli oraz operatora lakierni proszkowej. W wypadku tej ostatniej zakładana jest możliwość przyuczenia osoby o ile wyrazi chęć związania się z firmą na dłuższy okres czasu. W obu przypadkach obowiązuje umowa o pracę oraz premię. Czy są osoby, które uczestniczyły już w rozmowie rekrutacyjnej? Zachęcam do zostawienia merytorycznej opinii.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Wuteh? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Toruń
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Toruń

Wiesz jak wyglądają zarobki w wuteh? Podziel się swoją opinią. Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się bardzo ważne!

zmartwiony

Witam mam pytanie dlaczego w firmie wuteh nie ma talonow na swieta Wielkanocne ,czyzby ludzie zarabiali tak duzo ze nie musza dostac?Pracownicy nawet o tym nie zostali poinformowani o tym fakcie.

BUHAHA

praca sama w sobie ok gdyby nie zalosne ''kierownictwo'' i nie ktore rzeczy podchodzace pod mobing ZENADA NIE POLECAM

Karol

Czy tak dobrze się pracuje i nie ma chętnych do pisania?

Natalia

@zawiedziona a czy nie ma żadnych premii? Czy nie można liczyć na jakąś podwyżkę po jakimś okresie pracy? Jak długo pracujesz w firmie wuteh? Obecnie firma poszukuje na stanowiska Pracownik produkcji i Operatorów Maszyn. Może ktoś ma jakieś doświadczenia związane z tymi stanowiskami?

@Natalia

złóż papiery i idź na rozmowę kwalif. a nie męczysz du.e jak sie tam pracuje... praca jak praca - wielkie mi halo

zawiedziona
@Natalia

Jak już się przyjmiesz nie masz co liczyć na podwyżkę , oni wychodzą z założenia że złowionej ryby się nie dokarmia.

Natalia

@123 proszę o pozostawianie merytorycznych informacji na forum na temat pracy w firmie wuteh. Czy macie jakieś doświadczenia związane z pracą w tej firmie? Czy jesteście zadowoleni z pracy i dlaczego? A może ktoś był ostatnio na rozmowie i podzieli się informacjami jak wygląda rekrutacja?

zawiedziona

Oni tam uważają że pracownik może pracować za naj niższą krajową a sobie biorą pensję wyższą niż prezydent Polaki

Natalia

Aktualnie nie ma nowych ofert pracy niestety. @X co Ci się nie podobało dokładnie w Twojej pracy? Opowiedz więcej o tym.

Byly

Widzę, że Wuteh szuka operatorów maszyn. Warto? Czy coś się poprawiło w zarobkach? Kto tam teraz kieruje produkcją?

Biedrona

Pytanie jak traktują tam uczniów szkół zawodowych. Czy wszystko jest ok.

pracownik (jeszcze)

No tak więc od paru dni nowego pana dyrektora też już nie ma z godziny na godzinę rozstał się z nami ,albo raczej odpowiednio byłoby stwierdzić zakład rozstał się z NIM. Mógł ze sobą wziąć cały bałagan który narobił jeszcze gorszy ,ale bałagan został.I tak apropo ,,dzień dobry" -tego zwrotu pan dyrektor nie używał w stosunku do ludzi co potwierdza że pracowników miał za szmaciarzy i tyle.

atos
@pracownik (jeszcze)

To teraz firma potrzebuje kogoś, kto posprząta ten bałagan …

KaJmaN

"Śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą"-ks. Jan Twardowski. Być może nie odpowiedział "dzień dobry" temu co nie wolno... Ocena w skali 1-10: minus pińćset.

atos

Oprócz małego był tam jeszcze taki konkretny kierownik montażu, słyszałem, że on tez odszedł z tego kieratu.

XxX

Teraz to jeden wielki chaos. Za Małego wszystko było poukładane.

Byly

Co nowego słychać w Wutehu? Poprawiło się na produkcji?

@Byly

Tak poprawiło się ha ha mamy pracowników z ukrainy z którymi nikt nie umie się porozumieć począwszy od dyrektora kończąc na nas pracownikach. Więc w dobrym kierunku nie idzie ten zakład .

X
@pracownik (jeszcze)

Czytajac wasze wpisy utwierdzam sie w tym, że podjalem wlasciwa decyzje uciekajac z rego syfu. Maszyniwni zto panem Mirkiem.... to byly czasy..

pacjent

No masakra ciecia ciecia i jeszcze raz ciecia jak bylo dobrze to się wlasnie skończyło zaczyna sie robic (usunięte przez administratora) brak podwyżek więcej wymagają mniej płacą tylko wieczne nadgodziny i soboty a na maszynowni masakra nie wiadomo który to kierownik no i słabo placa operatora nie polecam zakładu

pracownik (jeszcze)

Niestety go nie ma ;-( i wiele osób nad tym ubolewa .Teraz to jest meksyk wiele by tu można opisywać co teraz się dzieje . zakazy ,nakazy i te super premie ha ha ha No i pracownik pracuje na oceny lista wisi na tablicy ,zbiera punkty na premie -żenada . Szatnia zamykana na klucz w czasie pracy . A najnowsze zarządzenie- maszynownia może przebywać na palarni tylko i wyłącznie na jednej przerwie 11:40-11:50.Trzeba poprawić wydajność -ale jak to zrobi bez ludzi ???? już większość nie zostaje na nadgodzinach ( tych niby nie przymusowych) a już zaczynają się ludzie zwalniać ci co parę lat pracowali. Ale w miejsce jednego starego bierze pięciu nowych i jakoś się jeszcze kręci ta karuzela.

Zostaw merytoryczną opinię o Wuteh - Toruń

• Jak się pracuje w Wuteh?

Zobacz opinie na temat firmy Wuteh tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wuteh?

Wuteh