wuteh

Toruń

Opinie o wuteh

użytkownik zarejestrowany

@123 proszę o pozostawianie merytorycznych informacji na forum na temat pracy w firmie wuteh. Czy macie jakieś doświadczenia związane z pracą w tej firmie? Czy jesteście zadowoleni z pracy i dlaczego? A może ktoś był ostatnio na rozmowie i podzieli się informacjami jak wygląda rekrutacja?

użytkownik zarejestrowany

@zawiedziona a czy nie ma żadnych premii? Czy nie można liczyć na jakąś podwyżkę po jakimś okresie pracy? Jak długo pracujesz w firmie wuteh? Obecnie firma poszukuje na stanowiska Pracownik produkcji i Operatorów Maszyn. Może ktoś ma jakieś doświadczenia związane z tymi stanowiskami?

@Natalia 3 tygodnie temu

złóż papiery i idź na rozmowę kwalif. a nie męczysz du.e jak sie tam pracuje... praca jak praca - wielkie mi halo

zawiedziona

Oni tam uważają że pracownik może pracować za naj niższą krajową a sobie biorą pensję wyższą niż prezydent Polaki

Zatroskany.

A Mały gdzie sobie poszedł?

użytkownik zarejestrowany

Aktualnie nie ma nowych ofert pracy niestety. @X co Ci się nie podobało dokładnie w Twojej pracy? Opowiedz więcej o tym.

Byly

Widzę, że Wuteh szuka operatorów maszyn. Warto? Czy coś się poprawiło w zarobkach? Kto tam teraz kieruje produkcją?

Biedrona

Pytanie jak traktują tam uczniów szkół zawodowych. Czy wszystko jest ok.

pracownik (jeszcze)

No tak więc od paru dni nowego pana dyrektora też już nie ma z godziny na godzinę rozstał się z nami ,albo raczej odpowiednio byłoby stwierdzić zakład rozstał się z NIM. Mógł ze sobą wziąć cały bałagan który narobił jeszcze gorszy ,ale bałagan został.I tak apropo ,,dzień dobry" -tego zwrotu pan dyrektor nie używał w stosunku do ludzi co potwierdza że pracowników miał za szmaciarzy i tyle.

atos
@pracownik (jeszcze) 24.05.2017, 19:16

To teraz firma potrzebuje kogoś, kto posprząta ten bałagan …

KaJmaN

"Śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą"-ks. Jan Twardowski. Być może nie odpowiedział "dzień dobry" temu co nie wolno... Ocena w skali 1-10: minus pińćset.

atos

Oprócz małego był tam jeszcze taki konkretny kierownik montażu, słyszałem, że on tez odszedł z tego kieratu.

XxX

Teraz to jeden wielki chaos. Za Małego wszystko było poukładane.

Byly

Co nowego słychać w Wutehu? Poprawiło się na produkcji?

@Byly 13.04.2017, 19:52
Co nowego słychać w Wutehu? Poprawiło się na produkcji?

Tak poprawiło się ha ha mamy pracowników z ukrainy z którymi nikt nie umie się porozumieć począwszy od dyrektora kończąc na nas pracownikach. Więc w dobrym kierunku nie idzie ten zakład .

X
@pracownik (jeszcze) 21.04.2017, 16:50

Czytajac wasze wpisy utwierdzam sie w tym, że podjalem wlasciwa decyzje uciekajac z rego syfu. Maszyniwni zto panem Mirkiem.... to byly czasy..

pacjent

No masakra ciecia ciecia i jeszcze raz ciecia jak bylo dobrze to się wlasnie skończyło zaczyna sie robic [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] brak podwyżek więcej wymagają mniej płacą tylko wieczne nadgodziny i soboty a na maszynowni masakra nie wiadomo który to kierownik no i słabo placa operatora nie polecam zakładu

pracownik (jeszcze)

Niestety go nie ma ;-( i wiele osób nad tym ubolewa .Teraz to jest meksyk wiele by tu można opisywać co teraz się dzieje . zakazy ,nakazy i te super premie ha ha ha No i pracownik pracuje na oceny lista wisi na tablicy ,zbiera punkty na premie -żenada . Szatnia zamykana na klucz w czasie pracy . A najnowsze zarządzenie- maszynownia może przebywać na palarni tylko i wyłącznie na jednej przerwie 11:40-11:50.Trzeba poprawić wydajność -ale jak to zrobi bez ludzi ???? już większość nie zostaje na nadgodzinach ( tych niby nie przymusowych) a już zaczynają się ludzie zwalniać ci co parę lat pracowali. Ale w miejsce jednego starego bierze pięciu nowych i jakoś się jeszcze kręci ta karuzela.

aha

dobra pracowalem w tej firmie w 2008 roku... teraz bylem na rozmowie o prace z ciakawosci zobaczyc jak to wyglada sprawa czy w firmie cos sie zmienilo i powiem wam .... ja pierdole ze to jeszcze funkcjonuje ? Tam ktos powinien inspekcje pracy naslac ale jak dobrze pamietam w 2008 roku tam byly wizyty wchodzi panowie wychodzili usmiechnieci i tyle... ZAMKNĄĆ KURWA TEN SYF !

@aha 16.02.2017, 13:08

no cóż nowy pan dyrektor i nowe rządy ha ha ha teraz mamy ,teraz dopiero jest tragedia -system premii uznaniowo-motywującej = 0 zł trzeba walić cały miesiąc nadgodziny do 16 i soboty żeby wyciągnąć 2000 zł ten zakład schodzi na psy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Były
@pracownik (jeszcze) 09.03.2017, 17:39

To "Małego" już nie ma?

mak
użytkownik zarejestrowany

Każdy się rozwija, to dość oczywiste, że oczekują jeszcze od kandydatów profesjonalizmu, ale czy wypłata pojawia się w terminie? Dziękuję za odpowiedź.

rafii

Widzę tu dużo negatywnych opinii.. Od roku jestem praktykantem w tej oto firmie, zarabiam miesięcznie 400 zł + premie... Zaczynam dopiero drugi rok praktyk :)

bonek

@Zan, to znakomicie, cieszę się z Wami, choć jakiś czas już tam nie pracuję.

bonek

I jak tam bez mirosława? Jakaś cisza zapanowała na forum...

PSGAZ

A co myslicie o nowo utwożonych miejscach dla praktykantów ze szkół zawodowych.

7y87t9

dopoki zadzi pan Mirosław W I dyrekcja ktora mu na to pozwala to nic sie nie zmieni

Zmiennik

....a ten nowy w okularkach to czyj przydupas ? Przymila się do wszystkich więc coś nie tak chyba. a meble to pierwszy raz na oczy widzi hihihi

były

To ja Ci powiem co oferują: cieknący dach, zimno na hali (poczekaj do zimy albo jesieni), lurę zwaną kawą na stołówce, łazienki w stylu dworca PKP przed remontem, pijaną załogę i debila w czerwonym polarze. Chyba o niczym nie zapomniałem

darek

As
@darek 17.08.2015, 15:08
Raczej jak nie ma dlugow lub czegos co zmusza go do tego aby pracować w takich warunkach to dlugo nie popracuje...

e tam, sa jeszcze masochiści.

gruby

a ten nowy to jak ... długo pociągnie ?

abrad

Co prawda to prawda takze bylem mistrzem i sadze ze co chwile będą sie zmieniać niezależnie od wysokości wynagrodzenia.

były

Ogłoszenie na mistrza to nie kończąca się opowieść. Miałem kiedyś przyjemność tam pracować...dopóki jest tam Pan Wiese to komentarz jest chyba zbędny

abrad

Na montażu jak przychodzisz to masz stawkę 11zl brutto i pracujesz przez agencje pracy w zależności od szybkości pojmowania wiedzy dostajesz umowę z wutehu ale to wszystko tez jest uzależnione od kierownika srednio premie to 500 zl no i im więcej godzin tym więcej premi a i jedna zmiana s nadgodziny jak sa to do 16. A jesli chodzi o maszynownię to szybciej jest dostać umowę z wutehu jesli jest sie operatorem a w tedy zarobki zaczynają sie od 2000 do 2500 zl brutto plus premia okolo 1000 zl maksymalnie do 2000 zl ale tak wysokie premie są bardzo zadkie a jezeli chodzi o kierownika maszynowni zostawie bez komentaza

mariusz

premie są duże

mariusz

2500zł

ssrrxy
@mariusz 26.02.2015, 10:59
2500zł

W lizingu 1600 tak 2500 he tmat woda w tego typu firmach jest podobnie w calym kraju - - zeby zarobic trza pracowac i niedac sie zwariowac ale fakt nowoczesna mszynownia ale kieras taki fajny amerykanski he wizytowkw firrrmy

x

1600 zł

yutfyyjf

taki pajac jest potrzebny co pracowników gnoi

linia

To prawda, takie przypadki leczy się psychiartycznie, dziwne że go (usunięte przez administratora) jeszcze trzymają- szczególnie w tych czasach. Tylko patrzeć, aż ktoś zrobi sprawę o mobbing, a wtedy pójdą lawinowo pozwy i odszkodowania- no i wtedy wizerunek firmy u odbiorców pójdzie w gruzy, no finansowo też firma to odczuje.

obcy

Na maszynowni rządzi m.łąka po niemiecku wiese- psychiczny potomek dozorców z Oświęcimia, więc nie polecam tego miejsca- no chyba że ktoś lubi być gnojony za parę groszy

fyujfuy

guzik prawda nie wiem kto wam te bajki opowiada

robert

W wutehu mają ładne premie znajomy dostał ostatnio razem z premią 2900zł myśle że warto tam się zatrudnić.

łukasz

bylem na rozmowie jako śłusarz, jak usłyszałem jaka jest umowa o prace i systemwynagradzania to ich wyśmiałem i wyszedlem-doslownie

zawiedziona

chyba ty piszesz o innej firmie bo w tej którą ja znam w toruniu na produkcji zarabia się maksymalnie brutto 2300 i to pracownik ze stażem 10 lat a jak chodzi o premię to możesz dostać do 500 zł raz na 2może 3 miesiące

bomber

są różne działy ale przeważnie wychodzi się 3tys. z premią za 8 godzin pracy nie jest zle umowy miesięczne a po 3 latach przepracowanych dostajesz umowe na 3 lata plus premie 5tyś czy 6 warto tam robić

zuza

do nieba po chleb pieszo szybciej dojde bo brama tej firmy jest blisko(usunięte przez administratora)

pytający--

Witam,mam pytanie..czy ktos z Was zna opinie,ale realna o firmie Wuteh w Toruniu?.Jakie zarobki tam sa i czy przedluzaja umowy.Prosze o realne odpowiedzi.Tez bym cchial zaznaczyc ze tam pracuje sporo ludzi...

TRY

(usunięte przez administratora) czy wie pan co się dzieje na produkcji jak są traktowani pracownicy przez kierownictwo to woła o pomstę

SZATAN

KOLEDZY WSZEDZIE JEST FAJNIE JAK TAM NAS NIEMA.WUTECH TO TAKIE [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] JAK GDZIE KOLWIEK A CO Z TA STREFA EKONOMICZNA W OSTASZEWIE ZROBILI.TYLE LUDZI GDZIE TA PRACA I JAKI SZACUNEK DO PRACOWNIKA,JAKIE UMOWY?

za 8 godzin pracy premie sa duże

ja słyszałem że tam 3 tys. mają

margo

Pracowałem na maszynowni którą zawiadywał sadysta [usunięte przez moderatora].Perwersja słowna tego człowieczka jest wprost proporcjonalna do ilości rozumu jaką posiada .Skrzywdzeni psychicznie ludzi nie powinni ze względów wydolnościowych ich psychiki być obdarzani funkcjami kierowniczymi.

nowy

Czy ktoś mi może coś powiedzieć na temat warunków pracy w sprzedaży - rozwój - kasa itp.

iso

Ale przecież mamy ISO z którego jesteśmy bardzo dumni a co nieliczny nawet się tym chwalą - a buble zwyczajnie rosną w wielka stertę - ciekawe co będzie jak koszty przerosną całą produkcję w toku :)

a on dalej skacze przy homagu czy ma juz nowa zabaweczke?

Zostaw opinię o wuteh - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie wuteh