SYCSA

Barcelona

Opinie o SYCSA

Hanna

@majdan, a dlaczego masz przypuszczenia, że firma SYCSA nie istnieje? Dlaczego tak myślisz? Napisz nam więcej w tym temacie.

majdan

siema tu Majdan a firma jeszcze istnieje??

pxl

karlis, a każda osoba na poziomie komunikatywnym język zna?

madagaskar

Czy SYCSA rzeczywiście mieści się w Barcelonie i praca jest tam podejmowana przez pracowników? Chciałbym się dowiedzieć jakie są realne szanse na zdobycie odpowiedniego doświadczenia, które pozwoliłoby pójść gdzieś wyżej w hierarchii firmy. Nie chciałbym opuszczać kraju, ale sytuacja jest jaka jest, że to chyba jedyna rozsądna opcja.

aldo

hej a jaka jest atmosfera w tej firmie ..co dla przełożonego jest najważniejsze... czy delegacje sa wpisane w ta firmę ..w jaki sposób pracownicy są rozliczani za wykonane zadania..jakie kompetencje wymaga pracodawca od przyszłego pracownika czy istnieją szanse rozwoju byłbym bardzo wdzieczny za odpowiedz dziekuje

PAWEŁ ,MAŁY

POZDRAWIAM WSZYSTKICH CHŁOPAKÓW CO PRACOWALI W SARAGOSSIE,W MADRYCIE, CARTAGENA, SZKODA ZE SIĘ ROZSYPAŁO ROBOTA BYŁA SPOKO KASA NA CZAS NA KONCIE,CHOCIAŻ ZA OSTATNI MIESIĄC DO DZIŚ KASY NIE WIDAĆ WIDOCZNIE NIE OPANOWALI KRYZYSU.POZDROWIENIA DLA LOPEZA,KONDZIA ,MANKA,ZDZICHA,I EKIPY Z OSTRZESZOWA CO PRACOWALI PRZY EXPO

talarek

ciężko jest znaleźć o SYCSIE jakąś większą ilość ciekawych informacji. Tutaj specjalnie jej pracownicy nie chcą się wypowiadać , a strona internetowa dla Polaka powiedzmy , że nie jest zbyt przejrzysta

sako

może nie ma na co narzekać specjalnie w SYCSA, a jednak to zazwyczaj ludzie robią na takich forach

brzoskeinia

czes kolego z wolsztyna pracowalejs w sixie w 2007-2008 odezwij sie

brzoskwinia

tesz pracowalem w tej firmie lipiec2007-sierpien2008 ( usunięte przez administratora )

spiewak

pozdro mysza

BRRRRR

Dziewczyny co tam nowego?

byly pracownik

Witam.Od razu lepiej jak sie takie cos przeczyta.Widocznie trafil swoj na swojego.Nie ma co wszy zalowac;Dzieki bardzo za " dobre wiadomosci".Pozdrowionka.

Pracowałem 3 lata temu w saragossie. Pozdrawiam wszystkich z ekstremalnej Saragossy. Wtedy nie było nawet tak żle. Ale się porobiło.

ADAM111

WSZYSCY PRACOWNICY TEJ BYLEJ FIRMY TO FALSZYWE ODBICIE CZLOWIEKA JAK I W BIORZE TAK I NA BODOWACH POZDROWIENIA MARNE GATUNKI.

Prowokator

Dlaczego pan [usunięte przez moderatora] się nie odzywa ? Nie masz ikry śmierdzący [usunięte przez moderatora]

Prowokator

Ej anonim internet ci odcięli? Trzeba było zapłacić.Nie masz jaj cioto.

Prowokator

Masz gadane ale to nie zmienia faktu że jesteś [usunięte przez moderatora]

Miki

nic innego nie macie do powiedzenia to po prostu wyłączcie komputery, szkoda waszego czasu i prądu nara.

anonim - 2010-02-26 13:11:46 co wy tak wszyscy najezdzacie tego [usunięte przez moderatora]!!on taÃ��Ã�±czyl tak jak J[usunięte przez moderatora] zagraly!!!!!on nie jest taki zly,moze troche glupi ale wporzadku!!! A CI CO PRACUJA W REUS JESZCZE TO NIECH BIORA NOGI ZA PAS I SPADAJA DO POLSKI!!!PANOWIE WY ROBICIE ZA FRAJER ,ZA DAMSKI [usunięte przez moderatora]!! OTWORZCIE W KOÃ���CU OCZY,CHLOPAKOW Z WALENCJI JUZ [usunięte przez moderatora] NA DUZA KASE A [usunięte przez moderatora] ZAKASAJA REKAWY BO KASIURA JESZCZE W REUS ZOSTALA. I CO POTEM ZROBICIE!!!!!DO KOGO BEDZIECIE DZWONIC.....!!!!!!!! TEL.DO BIURA TO TRZY RAZY W RYNNE I DWA O PARAPET. .

[usunięte przez moderatora] doi juz od roku pieniadze z hiszpanskiego bezrobocia siedzac sobie w polsce u swojej kochanki(na marginesie zony swojego kumpla z hiszpani) a przy okazji zatrudniony jest u swojej mamusi w sklepie (co jest chyba karalne-oszukiwanie urzedu pracy )zatrudnil sie tam tylko po to by wykazac jak malo zarabia -potrzebowal tego do sadu zeby placic jak najmniejsze alimenty. narzedzi nakradl i to sporo i to nie tylko z tej firmy ale i z lejtera. to wszystko moze potwierdzic jego byla zona-rozmowa z nia to bardzo ciekawa sprawa!!!!! mozna bardzo duzo sie dowiedziec

Ksiądz Proboszcz!

No,no to żeście sobie nagrabili [usunięte przez moderatora] ! Coraz większy rozgłos. Pomału stajecie się osobami publicznymi. [usunięte przez moderatora].ma was chyba dosyć? Możliwe,że ich też pociągniecie na dno.A i burmistrz Was pozna. Bo na policji to już nie jeden był.Chyba Wam się dobiorą do dupy. Ale kasy chłopaki i tak nie dostaną! Bo Wy jesteście spryciarze. Pewnie nawet już własnych kont nie macie?To po co jeszcze,kłamiecie tych w Reus?Oni i tak już wiedzą ze robią za darmo! Żeby [usunięte przez moderatora].mogli "godnie"żyć.Na koniec podzielą kasę między sobą.To co ukradną chłopakom,którzy na nich robią-będzie dla nich premią na koniec.!

dr.Serrano

Ta śmiechu warta (firma?) sitwa,co roku robi ten sam przekręt.Mając masę zaległości finansowych wobec swoich pracowników ogłasza likwidację.Najpierw każą podpisywać listę że zapłacili,a potem mają Cię w [usunięte przez moderatora].A o vacaciones możesz zapomnieć.(ale musisz podpisać że wziąłeś).Wszystkie świstki po Hiszpańsku.Do ostatniego dnia nic się nie dowiesz,nawet o tym że mają cię zwolnić.Mam nadzieję,że spalili za sobą wszystkie mosty.Nie powinni im pozwolić nigdy założyć żadnej firmy.Zawsze zostawiają za sobą skrzywdzonych ludzi.Bez pieniędzy, bez wyjścia.Podpisujesz papiery przy zwolnieniu i wypad do domu.Po 400 € zamiast należnych:2000 lub nawet 6000,bo i tacy są. Prawo jest łaskawe dla bandytów w tym kraju.Mam nadzieje że los wbije im w plecy takie samo zło,jakie wyrządzają innym. Dla [usunięte przez moderatora] dedykacja:[usunięte przez moderatora]:gorąca prośba.

Ksiądz Proboszcz!

Banda [usunięte przez moderatora]! To mało powiedziane.To komplement.Kombinatorzy?czemu nie! Prawnik pracuje nad tym jak Nas wykiwać! Ukradli wszystko co mogli.Psycholog [usunięte przez moderatora] igra na ludzkich uczuciach.On wie na ile można się posunąć z obietnicą i kłamstwem.[usunięte przez moderatora]// [usunięte przez moderatora]-pomysłodawca szalonych wizji.Pełni rolę kapo.Mówi że jest kierownikiem tylko że poza podstawówką resztę szkół skończył zaocznie.W Leiterze zamiatał dachy,choć i to nie było jego mocną stroną.Prawdę mówi tylko wtedy jak się pomyli.[usunięte przez moderatora]// [usunięte przez moderatora]-"księgowy".Pieniądze przelewa i przelewa,i przelać nie może.Elegancik w czystej koszulce,którą codziennie prasuje mu mamusia i szykuje kanapeczki. [usunięte przez moderatora]// [usunięte przez moderatora]-wyszkolony by kłamać i podsuwać papierki do podpisu.Miła buzia.Zawsze uśmiechnięty.Pajac z makaronem na uszach.[usunięte przez moderatora]// [usunięte przez moderatora]-sekretarka złodziei. NIGDY DLA NICH NIE PRACUJCIE!

Paco

Robiłem u [usunięte przez moderatora] to złodziej wiecie ile [usunięte przez moderatora] narzędzi nawet się w głowie nie mieści

Paco

robiłem u [usunięte przez moderatora] jakiś czas bezmuzg aprzede wszystkim złodziej

MIERDA

MASZ RACJE STARY ONI TA SA [usunięte przez moderatora] MALEJ KLASY A JAK SIE NAZYWAJA TERAZ

mierda

pracowalem u tych oszustow banda zlodzieji i nic wiecej obiecuja duzo a malo robia a pszy wyplacie to wam oczy wyjda na wieszch a bron boze kszywo sie spojrzec na rafe albo jarka to juz wam z 500 stow zniknie z kata pozdro robcie jak chcecie MLODY Z SYCSY

********************

A kto ci bronil zlozyc papiery naparo , i ciongle [usunięte przez moderatora] idnym , frajeze obuc sie ,

co poniektórzy ,,kierownicy" z dawnej sycsy siedzą sobie w kraju,w polsce pracują legalnie a z hiszpani kasują pieniążki z bezrobocia(bo nikt tego w hiszpani nie sprawdzi) i śmieją się z tych których wykiwali i których zostawili na lodzie bez pieniędzy ,ludzie wezcie się za takie mendy !!!!!

bogdan ł

szkoda ze tak szybko znika forum o firmie która kłamie i oszukuje ludzi nadal funkcjonujac w hiszpani nic sie niezmieniło poza nazwą teraz [usunięte przez moderatora] dzwonią do ludzi których wczesniej zwolnili proponujac zaniżone stawki i niemogą zniesc ze pisze sie prawde a to boli panow [usunięte przez moderatora] pisze z małej litery bo obaj to oszusci malej klasy z malymi mozgami i malymi ... kazdy wie pozdrawiam forumowiczow

Zostaw opinię o SYCSA - Barcelona

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SYCSA