Opinie o Sycsa w Sant cugat del vallès

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Sycsa. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Sycsa na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sycsa w Sant cugat del vallès

ertg Nowy wpis

hej hej no widze ze w dalszym ciagu tutaj jakas cisza jest @Aferko czy ktos moglby napisac cos na temat atmosfery lub waruunkow jakie w firmie panuja?

jędza Nowy wpis

Sycsa to hiszpańska firma o której rzeczywiście niestety ostatnimi czasy w Polsce co raz ciszej. Nie wiem czemu zaistniała taka sytuacja zwłaszcza patrząc na fakt jak dobrze powodziło im się na początku ich przygody w Polsce. Nie wiem własciwie czy nadal teraz prosperują , bo i o tym jest cisza wszędzie

nilson Nowy wpis

może cisza dla tego po prostu że pracownicy sycsa neie mają na co narzekać ani potrzeby żalenia się bo nie ma na co dlatego taka cisza tu nastała? oby i trzeba mieć taką nadzieję, mimo że w Polsce coraz ciężej o dobre firmy zatrudniające ludzi w ogóle. Tak czy siak ja tam trzymam kciuki żeby sycsa maiała się ok, za jakiś czas może i ja pomyślę o zatrudnieniu tam

Ciszaaa Nowy wpis

jest jeszcze praca tutaj w tej firmie czy nie do konca ? wiem ze ponad 1,5 orku ciszy to nie za dobrze sie zapowiada ale chcialbym sie dowiedziec czegos konkretnego. zarobki i pieniadze w firmie to wazna sprawa ale czy w sycsa zarobki są w porządku ? szukam pracy dalej z góry dziękuje za pomoc jaka dacie ;]

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Sycsa? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
Blady

A armaniego to kiedy [usunięte przez moderatora] bo pierwsze słyszę no jestem w szoku.

PODOBNO [usunięte przez moderatora] WYLADOWAL TAM GDZIE POWINIEN JUZ DAWNO TEMU WYLADOWAC.W POLSCE NA ZADUPIU. JEGO TEZ [usunięte przez moderatora]??HAHAHAHA.PRZECIEZ ON JAK BY MOGL TO BY [usunięte przez moderatora]

KTOSIK

SORRY JA NIE W TEMACIE.[usunięte przez moderatora] JEDNAK LEKKA CIOTKA??WALIL W [usunięte przez moderatora] KOLEGOW-PODWLADNYCH??:):):) TAKI [usunięte przez moderatora] TERMINATOR HEHEHEHEHE

Pies

Ja go też [usunięte przez moderatora]

AAA

[usunięte przez moderatora] NAWET CI DO TWARZY Z TAKIM IMIENIEM

armani

co patalachy, myslicie kim jestem!!!!????wiec sie mylicie!!!hahaha.to nie ten co go wyruchal Wozniak!!!bo on sie nazywa [usunięte przez moderatora]!!!! A ty paco (chyba mysza) z barcelony (bo nie znam, i to lepiej, bo slyszalem od ludzi ze to [usunięte przez moderatora]) i ty [usunięte przez moderatora],nie myslcie tyle bo i tak mnie nie znacie.Pracowalem w walencji tylko 2 miesiace (i w tym zjebanym IM tez 2 miechy!!!) wiec palcie wroty panowie ,bo jestescie tylko zwyklymi glabami dla mnie,uwazajacy sie za FACHOWCOW,a byliscie zwyklymi ZERAMI !!!!!!!!to co potrafiliscie robic to tylko OBGADYWAC LUDZI I NIC WIECEJ!!!!! wie przestancie pieprzyc glopoty na forum tylko sie wezcie do roboty!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Paco

dokładnie ten sam

armani to ten co [usunięte przez moderatora]

armani

co miki (a moze myszko)!!!!z takim frajerem jak to szkod gadac!!!!potrafisz tylko pisac glupoty, a jak pracowales to byles zwyklym ZEREM!!! i z takim Burakiem jak TY pisac czy gadac to szkoda mojego cennego czasu!!!!! moj czas moge lepiej z porzytkowac niz pisac z takim [usunięte przez moderatora] jakim jestes ty. A tak calkiem to [usunięte przez moderatora] cie wypromowal a tawet i zrobil.[usunięte przez moderatora] potrafisz tylko jechac po innych na forum a w oczy sie boisz powiedziec!!!!! I TAKI TO Z CIEBIE WIELKI MEN!!!!hahahahahaa. z pozdrowieniami Armanii

Miki

armani ty żyjesz czy w [usunięte przez moderatora] walisz a może masz mały zasób słownictwa. Jesteś drobnym cwaniaczkiem jak większość niby pracujących w tej firmie.Wydawało ci się że byłeś kimś a byłeś [usunięte przez moderatora] jak tych trzech kundli. Nie masz jaj wazeliniarzu.

Miki

panie armani rura ci wymięka nie chwal się kogo znasz bo i tak jesteś obibok i [usunięte przez moderatora]

Miki

Nie chcę nic od ciebie brzydkiego załapać kapusiu

armani

Miki jak jestes taki madry w Gebie to czemu nie masz jaj i sie nie spotkamy w Polsce.i sobie nie pogadamy w cztery oczy.!!!!!!!!!! dgybys byl dobrym pracownikiem to Kubas by cie nie wylal z pracy.wszyscy tak narzekacie na ta firme a oni nam dawali zarobic kase jaka w Polsce nie mozemy zarobic....!!!!!!!!!!!!!!!!!!bylo dobrze ale sie skoñczylo 18.12.2009. armani z Poznania!!! pozdrowienia dla [usunięte przez moderatora]

Prowokator

Żal mi was wszystkich potraficie tylko się wyzywać, w pracy koledzy a po pracy jeden na drugiego donosił. W całej firmie było może kilku chłopaków co byli OK. Rozpisujcie się dalej nieroby. Ja idę na odpoczynek po nocnej zmianie.

Miki

armani jak cie dorwie to ci nogi z [usunięte przez moderatora] powyrywam

alikante

[usunięte przez moderatora] jestes TY!!!!a ja do Paca nie mam nic bo go dobrze znam.pracowalem z nim w Alikante i gosc jest ok.

Zostaw merytoryczną opinię o Sycsa - Sant cugat del vallès

Sycsa