NTTCable Polska Sp. z o.o.

Opinie o NTTCable Polska Sp. z o.o.

Bono

Kilka lat temu pracowałam w tej firmie, nie zapłacono mi nawet złotówki za przepracowany miesiąc. Osoby które złudnie czekały kilka miesięcy na wypłatę również pokazano figę. Nie wiem jak jest teraz ale ostrożnie proponuję!

gosc

Byłem niedawno na rozmowie kwalifikacyjnej do tej firmy na handlowca. Warunki zaproponowali następujące: Nie ma stałej pensji. Dostaje się 1 zł netto za 1 wykonany telefon, 10 zł za umówione spotkanie. Dodatkowo dostaje się prowizję od każdej podpisanej umowy. Z tym że, dzwoni się tylko w poniedziałek-wtorek a od środy do piątku jeździ się po firmach na te umówione spotkania. Oczywiście tramwajem za swoje pieniądze. Tak więc jeśli nie podpiszesz żadnej umowy to zarobisz tylko dniówkę z telefonów, czyli około 120 zł tygodniowo. Troszkę biednie jak na filię niemieckiej firmy, która jest podobno jednym z największych reselerów.

Zostaw opinię o NTTCable Polska Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie NTTCable Polska Sp. z o.o.