Dom Pomocy Społecznej w Osieku

Osiek

Opinie o Dom Pomocy Społecznej w Osieku

Słowa kojarzące się z Dom Pomocy Społecznej w Osieku (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Rozwojowa, solidna, profesjonalna. Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Bardzo dobre. Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Różni, ale większość bardzo dobra. Od jakiej stawki można negocjować pensję? 1400zł Najbardziej podobało mi się w Dom Pomocy Społecznej w Osieku: możliwość wykonywania swego zawodu. Najbardziej nie podobało mi się w Dom Pomocy Społecznej w Osieku: nie było takiego czegoś.

Zostaw opinię o Dom Pomocy Społecznej w Osieku - Osiek

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dom Pomocy Społecznej w Osieku