Dom Pomocy Społecznej w Osieku
counter
2 5 2 5 1
Brat pensjonariusza Nowy wpis

Mój brat miał zapewnione bardzo godne warunki bytowania oraz najlepszą opiekę całego personelu. Po jego śmierci Dyrekcja udzieliła mi niezbędnej pomocy w zakresie przygotowania do zabrania zmarłego do mojej rodzinnej miejscowości w celu pochowania. Pragnę dodać, że Dom Pomocy Społecznej w Osieku spełnia najwyższe standardy opieki nad pensjonariuszami i może być wzorem dla innych placówek o podobnym charakterze.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
anonim

Słowa kojarzące się z Dom Pomocy Społecznej w Osieku (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Rozwojowa, solidna, profesjonalna. Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Bardzo dobre. Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Różni, ale większość bardzo dobra. Od jakiej stawki można negocjować pensję? 1400zł Najbardziej podobało mi się w Dom Pomocy Społecznej w Osieku: możliwość wykonywania swego zawodu. Najbardziej nie podobało mi się w Dom Pomocy Społecznej w Osieku: nie było takiego czegoś.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Zostaw merytoryczną opinię o Dom Pomocy Społecznej w Osieku - Osiek

Chcę opublikować:

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 115 175
  2. olx.pl 2 736 098
  3. pracuj.pl 2 718 511
  4. linkedin.com 2 689 259
Dom Pomocy Społecznej w Osieku