Opinie o Dom Pomocy Społecznej w Osieku w Osiek

Dom Pomocy Społecznej w Osieku
2 5 2 5 1
Brat pensjonariusza Nowy wpis

Mój brat miał zapewnione bardzo godne warunki bytowania oraz najlepszą opiekę całego personelu. Po jego śmierci Dyrekcja udzieliła mi niezbędnej pomocy w zakresie przygotowania do zabrania zmarłego do mojej rodzinnej miejscowości w celu pochowania. Pragnę dodać, że Dom Pomocy Społecznej w Osieku spełnia najwyższe standardy opieki nad pensjonariuszami i może być wzorem dla innych placówek o podobnym charakterze.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
anonim

Słowa kojarzące się z Dom Pomocy Społecznej w Osieku (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Rozwojowa, solidna, profesjonalna. Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Bardzo dobre. Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Różni, ale większość bardzo dobra. Od jakiej stawki można negocjować pensję? 1400zł Najbardziej podobało mi się w Dom Pomocy Społecznej w Osieku: możliwość wykonywania swego zawodu. Najbardziej nie podobało mi się w Dom Pomocy Społecznej w Osieku: nie było takiego czegoś.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Zostaw opinię o Dom Pomocy Społecznej w Osieku - Osiek

Chcę opublikować:

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Dom Pomocy Społecznej w Osieku