Opinie o MBC Automatyka i Wentylacja Sp. z o.o. w Siemianowice Śląskie

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy MBC Automatyka i Wentylacja Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie MBC Automatyka i Wentylacja Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych i pozostałych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MBC Automatyka i Wentylacja Sp. z o.o. w Siemianowice Śląskie

Czym w MBC Automatyka i Wentylacja Sp. z o.o. zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Były pracownik Nowy wpis

Nie mają żadnych dodatków, jedynie paczki na święta dla dzieci. Więc jeśli jesteś bezdzietnym pracownikiem na święta możesz spodziewać się jedynie skromnej wigilii firmowej. Żadnych benefitow, wczasów pod gruszą, premii świątecznych tutaj nie spotkasz.

Paweł Nowy wpis

Pracodawca prywaciarz jakich na rynku wielu. Nastawienie jest proste . Pracuj duzo , zapłacimy mało. Kadra wyższego szczebla nie wiadomo z jakich przyczyn pełni swoje funkcje . (usunięte przez administratora) Jesli szukasz czegoś na szybko i na chwile to ok, chwile w tej firmie wytrzymasz. Jesli natomiast oczekujesz poważnego pracodawcy to powinieneś szukać dalej

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie MBC?

Aloiz

Zależy od stanowiska na jakie aplikujemy. Generalnie jak wszędzie należy powiedzieć kilka słów o sobie i o przebiegu dotychczasowej kariery zawodowej. Firma godna polecenia

odpowiedź Nowy wpis

Jakiś czas temu byłem na takiej idiotycznej rozmowie w tej firmie, stanowisko inż. , nie dość że testy dotyczące urządzeń, symboli na projekcie, wszystko okraszone złośliwymi komentarzami... to jeszcze zaproponowano mi że mogą mnie zabrać na kilka dni próbnych na budowę na dolny śląsk, moim samochodem , na mój koszt , bez umowy...oczywiście odmówiłem współpracy z tą firmą, ale i tak zadzwoniono do mnie w planowany dzień wyjazdu na dolny śląsk rano, że jeśli chcę to oni czekają, że jeszcze mam szansę jechać, z tym że musze podjechać do nich do biura bo zabrałbym po drodze kilka osób...ta firma to jakiś żart

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w MBC?

Alicja

Każdy ma szanse na zatrudnienie. Mimo koronakryzysu w tej branży wciąż rynek należy do pracownika i warto mieć to na uwadze przychodząc na rozmowę kwalifikacyjną

Ktoś tam

Nikt inny tam nie pracuje spawacz z pizz.. pod okiem awanturujący sie na hotelu „jeden z lepszych spawaczy”

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie MBC Automatyka i Wentylacja Sp. z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Jaki jest styl zarządzania w MBC?

Ktoś tam

Styl … prosty … chcesz robotę masz wyślą cie w największe (usunięte przez administratora) a jak chcesz zrezygnować to cie straszy karami mało tego dochodzi do tekstów ze osobiście ściągnie pieniądze za karę …

Stabilny pracodawca, wszystkie wypłaty realizowane terminowo. + wypłata zawsze na czas + współpraca z dużymi generalnymi wykonawcami typu Budimex - zarobki jak na realia rynku nie powalają - kontrakty realizowane niewykwalifikowanymi firmami podwykonawczymi sprawiają rażące problemy w realizacji powierzonych zadań - brak możliwości rozwoju zawodowego w obrębie struktur firmy - niejasny system wypłat Praca dla kogoś kto poszukuje czegoś na szybko i krótko. Zdecydowanie odradzam tym którzy szukają poważnego pracodawcy na lata

Napiszesz coś o warunkach zatrudnienia?

Aleksandra

Zatrudnienie odbywa się na podstawie umowy o pracę - zawsze i niezależnie od zajmowanego stanowiska. Wynagrodzenie jest adekwatne do posiadanych umiejętności, doświadczenia i zaangażowania w powierzone obowiązki. Jasno określone wymagania oraz ścieżka kariery zawodowej dają równe szanse awansu i rozwoju dla każdego z pracowników.

Janko

@Paul A może władze firmy mają inną wizję? Poza tym firma dobrze oceniana przez pracowników, może lepiej dopasować się do oczekiwań firmy??

pracownik biurowy

W przeciągu miesiąca drugi raz prowadzona jest rekrutacja na stanowisko biurowe. Pierwsza była prowadzona ok 2 tygodni na cały etat. Dwa tygodnie przerwy i szukają na to samo stanowisko, ale już na 1/2 etatu. Firma według mnie nie wzbudza zaufania ani jako pracodawca, a już tym bardziej jako partner, gdyś w rejonie jest kilka naprawdę konkurencyjnych firm.

Pedro

MBC to firma z opinią dobrego pracodawcy, więc i praca jest dobra. Dlatego rzadko pracownicy tu piszą.

Cezary

Czy jest jakiś powód, że tak rzadko tu piszecie?

tak
@Cezary

tak

Henryk

Słyszałem, że to dobra firma więc mam nadzieję , że będzie dobrze.

aa

Witam. Obecnie jest prowadzone rekrutacja na pracownika biurowego. Szkoda czasu. Ja rozumiem, że na początku dostaje się podstawę, ale od razu dyskusja na temat nadgodzin. Nie samą pracą człowiek żyje, a jeśli to trzeba mu godnie zapłacić. Sma rozmowa koło 30 - 40 min. Kandydaci się zazębiają, uważam, że takie sytuacje są niedopuszczalne.

Filip

Czy sytuacja po restrukturyzacji jest już stabilna, można spokojnie aplikować?

Robert

Czyli można mysleć o ewentualnym aplikowanie skoro jest ok w fimbrie?

Jaruś
@Robert

Jeśli chcesz pracować 10 godzin dziennie plus każda sobota i zarobić w porywach 2100 to aplikuj.

Jarek

Pracuję w MBC dopiero kilka miesięcy i doskonale znam strukturę działania tej firmy. Ekipa pracowników fizycznych jest bardzo zgrana, żadnych zastrzeżeń co do koleżeństwa, natomiast kierownictwo niekompetentne, nieznające sztuki wykonywania swojego fachu, podejmują złe decyzje, co rzutuje na pracowników. Restrukturyzacja niewiele co dała. Co do pieniędzy to zarabia się najniższą krajową + nadgodziny, jakieś 400 zł dodatkowo. Praca od 7 do 19. Rozglądam się za nową pracą, szczerze nie polecam.

Igor

Piszecie, że firma jest po restrukturyzacji, to było coś poważnego?

Agnieszka

@mody33 widzę, że jesteś zadowolony z pracy w firmie MBC. A powiedz na jakim stanowisku pracujesz? Co najbardziej podoba Ci się w pracy w tej firmie? Aktualnie poszukują pracownika na stanowisko Kontroler Jakości. Co oferują można wywnioskować z ich oferty pracy. Stabilne zatrudnienie u jednego z liderów w swojej branży, Realna możliwość rozwoju zawodowego, Atrakcyjne wynagrodzenie, Pakiet benefitów m. in. karta sportowa MultiSport.

mody33

jestem w MBC od 4-mc restrukturyzacja która została przeprowadzona przez ten czas przyniosła pozytywne efekty. Ekipa jest sprawdzona. Nowe zasady pracy wpływają na satysysfakcję z pracy. Zarobki są ok i nie wierzcie, że ktoś zarabia 1800zł miesięcznie z 50-60 nadgodzinami. Jak tam jestem nie widzałem pracownika który miesięcznie nie dostał mniej niż 2100zł (bez nadgodzin).

mody33

Zostaw merytoryczną opinię o MBC Automatyka i Wentylacja Sp. z o.o. - Siemianowice Śląskie

• Jak się pracuje w MBC Automatyka i Wentylacja Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy MBC Automatyka i Wentylacja Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

MBC Automatyka i Wentylacja Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 12 ocen.

MBC Automatyka i Wentylacja Sp. z o.o.