Opinie o BRANDBOX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy BRANDBOX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w BRANDBOX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BRANDBOX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA w Kraków

Totalny (usunięte przez administratora) i oszustwo. Pani z banku nie udacznik totalny, nie mający pojęcia o poligrafii.

Gabriel

A czy Ty masz pojęcie o finansach I administrowaniu? Pewnie nie,dlatego w firmie pracują różne osoby,jedne na magazynie,inne na produkcji a jeszcze inne zajmują się sprawami biurowymi. Bez którejkolwiek z tych grup firma nie ma prawa bytu. Pomysl,to nie boli.

Dominika

@wojtek, czy mógłbyś doprecyzować swoją wypowiedź? Oczywiście poza kwestiami politycznymi czy też związanymi z sytuacją w kraju - na portalu GoWork.pl najbardziej istotne są informacje dotyczące warunków pracy w danym miejscu. Jak wygląda według Ciebie praca w firmie Brand Box BPL?

wojtek

ogólnie to zle sie dzieje w panstwie polskim i w brandboxie.

Dominika

@Pracownik, nie obrażaj proszę innych użytkowników ani osób trzecich. Wszystko można powiedzieć w sposób kulturalny nawet jeśli są to wypowiedzi nacechowane dużą ilością negatywnych emocji. Pamiętaj także, że zarzut oszustwa w szczególności pisany na forum publicznym to poważne oskarżenie. Wszystko co piszemy za pośrednictwem Internetu może mieć swoje konsekwencje w świecie realnym.

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Key Account Manager w firmie BRANDBOX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Agent nieruchomości - oddział Gdynia
Partnerzy Nieruchomości
Dominika

@abc, z jakiego powodu twierdzisz, że "nie jestem obiektywna"? Jestem osobą neutralną i w taki też sposób się wypowiadam. Nie warto negować tego, że ludzie mają różne intencje. Ideą forum jest wymiana opinii na temat aspektów pracy w danym miejscu a co za tym idzie wzajemna pomoc i udzielanie informacji. Owszem, zdarzają się osoby, które pomóc nie chcą a ich rolą jest jedynie narzekanie - jednak zapewniam, że nie dotyczy to wyłącznie byłych pracowników firm. Warto propagować idee wzajemnej pomocy na forum i dzielić się informacjami na temat pracy. Opinie to jedynie sugestie, ale mogą okazać się niezwykle istotne.

zadowolona

pracuje w b-b od dłuzszego czasu. nie wiem komu zalezy na popsuciu opinii tej firmy-ale widac ze komus bardzo. ja jestem zadowolona zarowno z warunkow jak i z pracy. firma bardzo sie rozwinela, place rosna, placa za nocki,warunki sa lepsze niz wczesniej na zawilej. wiadomo ze zawsze moze byc lepiej, ale wszedzie jest lepiej gdzie nas nie ma.

Zdzisek
@zadowolona

zgadza się @ zadowolona, ja tez mam wrażenie, ze komuś bardzo zależny na popsuciu opinii o firmie - ciekaw jestem tylko dlaczego?. Teraz jest rynek pracy pracownika jeśli komuś nie odpowiada w BB zawsze może zmienić pracę.

Fgdgdggs
@Zdzisek

Prawda jest do napisał były pracownik chciałam tam pracować ale jak widzę komentarze to się zastanawiam co się dzieje w tej firmie i czy są aż takie zaniedbana

abc
@Fgdgdggs

myślę że nie warto czytać opinii na anonimowych forach internetowych. a tym bardziej kierować się nimi przy wyborze pracy.Przecież wystarczy żeby pracodawca zasiadł do komputera i umieścił kilkanaście pochwalnych peanów na temat firmy. Albo przeciwnie -jakiś sfrustrowany "były pracownik" postanowił dokopać swojemu szefowi i po piwku, przed telewizorem zaczął sączyć jad. Każdą firme można na takim forum "namalować" po swojemu.

Rfftrgsfg
@zadowolona

Jeżeli jesteś zadowolona to jestem pod wrażeniem,że pijani pracownicy Tobie nie przeszkadzają ale tak to jest jak ludzie odbije od kasy a nie patrzą na bezpieczeństwo pracowników

Dominika

@Były pracownik, sytuacje o których mówisz nie powinny mieć miejsca w żadnej pracy. Jednocześnie pamiętaj, że wypowiadasz się na forum publicznym. Każdy zarzut, który został napisany w Internecie, może mieć swoje konsekwencje w świecie realnym. @leo, czy powiesz nam coś na temat benefitów pozapłacowych? Czy takowe były/są dostępne dla pracowników?

Taka prawda,że na papierosie każdy wyszczekany a zgłosić to nie laska w sumie nawet jak się zgłasza to mają to gdzieś kierownicy zmiany pozwalają na pijaństwo w pracy masakra! Zgłaszanie do biura nic nie pomaga ilez się zgłasza to maja to gdzieś. Anetka z biura pozjadala rozum i jej się przewraca w główce nie wspominać o wypadku po pijaku magazynier ów zero zainteresowania pracownikami każdy ma gdzieś co się dzieję kasa tylko się liczy a człowiek to już nie mam nadzieje,że coś się poprawiło ale po komentarzach sądzę,że jednak nie ktoś powinien się zająć ta firma inspekcja pracy jedyne rozwiązanie!! Były pracownik.

Dominika

@Pati, czy zgłaszałaś swoje uwagi do szefostwa, jeśli nie byłaś usatysfakcjonowana pracą w firmie? Czy takie rozmowy, prowadzone celem poprawy sytuacji, przyniosły zamierzone rezultaty? Powiesz nam coś więcej na ten temat? Twoja opinia z perspektywy byłego pracownika będzie bardzo istotna dla użytkowników forum. @Igor, jak rozumiem, masz inną opinię o firmie Brand Box BPL? Podzielisz się tym z nami?

Pati
@Dominika

Próbowałam zgłaszać, jednakże to nic nie pomaga. Jedyna instytucja jest inspekcja pracy i napiszę pismo opisując wszystkie uchybienia i nadużycia...nikt nie reaguje....jedna taka grubsza która dostała od szefa samochd bialy kombi joanna albo justyna już niepamietam raz na papierosie opowiadała że szef przyjmuję do pracy laski z którymi się wcześniej umawia i tak też ona się dostała bo pan P. umawial się zlaska która później została przyjeta i kupił jej czerwone audi czy mercedesa taka chuda sucha nieprzyjemna tez non stop fajki tylko palą z tą gruba joanna czy justyna ...tam jeden (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) Jakis koleś też później przyjęty tomek chyba kabluje donosi baby na produkcji brudne śmierdzące, pija alkohol degeneraci....non stop ogloszenia o pracę bo ludzie uciekają nawet na czarno zatrudnieni Ukraińcy pouciekali....moja umowe dopiero dostałam po kilku tygodniach szkoda gadać....wszędzie tylko nie do tej dziadowskiej firmy.

leo
@Dominika

No jak ma być kasa dla ludzi jak między innymi pani J. autem sluzbowym co miesiac robi ponad 1000 km prywatnie....a z tego co wiem to wyzej wspominane panie przyszły do nas z banku pewnie byly tak dobre jak w drukarni....a ja też umowę dostałem po 4 tygodniach a po 5 się zwolnilem ... Pozdrawiam wszytkich naiwnych którzy tam jeszcze siedzą za 7 zl na godzinę i patrzą na ta patologię..

Pati

Niestety, wszystkie złe opinie o firmie to prawda.Pracowalam kilka miesięcy i zwolnilam się . Brudno, sprzęt popsuty, wynagrodzenie najniższe,brak wiedzy tzw. kadry zarządzającej, łamane przepisy bezpieczeństwa, kasa wydawana na przyjemności dla pan krecacych się wokół pana pawelka który lubi panie....jak najdalej od tego syfu pod każdym względem.

Igor

Konkurencja inspiruje do pisania tych bzdur?

Bartosz

Firma ma opinię dobrego pracodawcy!!!

olalala
@Bartosz

(usunięte przez administratora) ! (usunięte przez administratora) ! (usunięte przez administratora) ! To co tam się dzieje to ludzkie pojęcie przechodzi....NIE DOSTAŁAM UMOWY O PRACĘ przez kilka tygodni i sie zwolniłam..... gnój (usunięte przez administratora) od zakładu poorzez pracownikow

Firma w której łamane są wszelkie zasady. Najniższe wynagrodzenie a tyrają ludźmi na maxa. Niewolnicy mieli lepsze warunki. Na produkcji brudno, sprzęt popsuty, w biurach pracują nieudacznicy, jacyś sprzedawcy bez umiejętności...katastrofa co tam się dzieje, to dziadostwo powinno zostać zamknięte..tyrasz na produkcji za 8 złotych bez umowy, kłamią, donoszą uciekać jak najdalej od tego syfu!

Wystarczy popatrzeć na starowiczki, natalke i kawe i mamy wyobrażenie o firmie

Nananna
@Ją

Co masz na myśli Starowiczke i Natalke? Nie lepiej powiedzieć komus prosto w oczy

Lalala
@Nananna

Makowski daruj sobie, bo ci żyłka pęknie :)

Sol Dol
@Nananna

One faktycznie są jak ta firma

Nananna

Rozwin swoją odpowiedź

Sol Dol
@Nananna

Są nie uczciwe, obgaduja i brudne

Lalala
@Sol Dol

Nie zna a ocenia, brawo :)

rjejeidnejej
@Sol Dol

Nie ma jak oczarniac ludzi w internecie takie dojrzałe zachowanie brak odwagi żeby powiedzieć w realu..pocisneles/as brawo takie odważne zachowanie..takich ludzi jak ty tez trzeba zrozumieć nie zna a ocenia

Ggg
@Ją

Kawa w tpms pracowała prze (usunięte przez administratora) ????

Tkwet

Stanowcze NIE! dla pracy w tej firmie. Zarówno w biurach jak na produkcji koszmar. Zaniedbania na kazdym etapie to codzienność. Ilość ogłoszeń o prace odpowiada na pytanie jak tam jest naprawdę.....

Go-go

Jedno warte drugiego... cała ta firma to jeden (usunięte przez administratora)

Dominika

@Nieztejziemi Jaką formę umowy oferuje firma Brand Box BPL swoim pracownikom? Aktualnie na stronie firmy http://brandbox.com.pl/praca/ znajduje się dziesięć ofert pracy, czy wiesz coś na temat ich aktualności? Jak oceniasz atmosferę w zespole, czy ma się wpływ na ustalany grafik?

Jadwiga
@Dominika

Obiecanki kończą się na rozmowie kwalifikacyjnej, ubezpieczenie od najniższej krajowej. Nikt nie chcę tam pracować, to kumaty ucieka,więc szukają, zdecydowanie nie polecam.

Były
@Dominika

Nie daj się zwieść to co piszą a to co tam się dzieje to DWiE różne historie

Dominika

@Jadwiga, czy jest jakaś możliwość negocjacji warunków zatrudnienia podczas rozmowy kwalifikacyjnej, na przykład wysokości stawki? Czy nadal pracujesz w firmie Brand Box? Jak wygląda system pracy w tej firmie? Czy to system zmianowy? Czy firma dysponuje zapleczem socjalnym dla pracowników? Każda informacja może być cenna dla przyszłych pracowników tej firmy.

Ogłoszeń o pracę jest dużo i będzie jeszcze więcej bo ludzie uciekają. Atmosfera fatalna, warunki fatalne wynagrodzenia najniższe, stale straszą i sieją niepokój. Dużo ukaincow bez umów. Wszędzie tylko nie tu. Też chcę z tad szybko uciec.

Ona

Firma która powinna się zająć inspekcja pracy NATYCHMiAST...brudno łamanie przepisów na porządku dziennym. Nie płacą w terminie nie płacą za nadgodziny maszyny popsute bezpieczeństwo na ostatnim miejscu za to szefunio przyjmuje do pracy panienki nie mające pojęcia o pracy w drukarni pokupowal im drogie samochody ..one mu potrzebne...... skandal uciekać jak najdalej od tego bajzlu i (usunięte przez administratora) Przeszłam pracować do innej drukarni w Krakowie inny świat normalnie czysto i 16 zł na godzinę a w skawinie 7 !!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o BRANDBOX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA - Kraków

• Jak się pracuje w BRANDBOX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA?

Zobacz opinie na temat firmy BRANDBOX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BRANDBOX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA?

BRANDBOX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
2.5/5 Na podstawie 26 ocen.
  • ul. Zawiła 69
    30-390 Kraków