Brand Box BPL

Kraków

Opinie o Brand Box BPL

Czarny Tobi

Polecam fajnie szybko i sprawnie wynagrodzenie pozwala na codzienne picie alkoholu pod sklepem

Pszczółka Maja

Stan techniczny wózków widłowych w skali od 1 do 10. to -10 Co chwilę się coś psuję, a złote rączki które próbują usunąć tą usterkę. To tak naprawdę pogarszają, a nie usuwają ja... Strach jeździć nimi!!! Pozdrowienia dla magazynierów którzy jeżdżą nimi jakby były to kokardy w parku rozrywki... - magazynierów chyba nie trzeba wymieniać którzy to...?!

Dominika

@Szybki Bill Czy jesteś pracownikiem firmy Brand Box BPL? Twoja opinia nie jest negatywna, więc wnioskuję, że jesteś zadowolony z pracy w firmie Brand Box BPL. Czy możesz napisać, co w tej firmie daje Ci największą satysfakcję? Czy chciałbyś się w dalszym ciągu rozwijać w tej firmie? Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej na swoim stanowisku?

Szybki Bill

Jak życ panie Premierze jak zyc? Jak najszybciej.:)

Coco

No Anetka kierowniczka pełną parą, tylko z ludzmi nie liczy się w cale. Rodzice autko dadzą, żryć dadzą, a ty zapieprzaj na sklejarce za 9zł. Głupota nie zna granic. Zarobki masakra.

Biały Miś
@Maria 26.02.2018 20:48

Z nami to Brandbox bez nas to TPMS.

Wojtek

Nawet najlepsza firma potrzebuje dobrej atmosfery. Myślę , że o to u was trudno.

Wystarczy popatrzeć na starowiczki, natalke i kawe i mamy wyobrażenie o firmie

rjejeidnejej
@Sol Dol 07.03.2018 08:57

Nie ma jak oczarniac ludzi w internecie takie dojrzałe zachowanie brak odwagi żeby powiedzieć w realu..pocisneles/as brawo takie odważne zachowanie..takich ludzi jak ty tez trzeba zrozumieć nie zna a ocenia

Daniela

Adam myśli, że jak będzie skłucał pracowników to będą wydajniejsi. Takiej atmosfery chyba nie ma nigdzie gdzie kierownicy tak mieszają

Joanna
@Daniela 05.02.2018 16:25

Ooo to to strzał w dziesiątkę Może w końcu szef przejrzy na oczy

Bartek

Najgorsza firma w jakiej pracowałem. Małe zarobki warunki straszne. Kłamią na początku, a później wychodzi, że (usunięte przez administratora)

Joanna

Wystarczy popatrzeć na baby na produkcji i mamy odpowiedz jaki to zakład. Brud, patologia. Pracowalam tam tylko trzy dni i trzy za dużo, obiecują dużo, ale kończy się na obietnicach, prosta dziewczynka która awansowała z produkcji do biura aneta sama chyba nie wierzy w to co mówi. Kierowniczka kamila przerażenie w oczach i nie wie co się dzieje. Ludzie narzekają głupie rozmowy obgadywania i podpijanie alkoholu na poziomie dziennym. Nie polecam

Krzysztof

Zgadza się nie polecam tam pracować, kasa najniższa krajowa zero dodatków za nadgodziny. Kierownik magazynu myśli, że my tutaj zarabiamy po 6000 ???????????? więc głupek sam musi biegać po całym zakładzie i wszyscy się z niego śmieją. Kto był mądry i ogarnięty odszedł.

Grzegorz

Nawet Ukraińcy uciekają, kierownik magazynu inwalidów, który sam musi pracować nadgodziny, bo ludzi brakuje. Na hali produkcyjnej ludzie bez umów za marne pieniądze. W razie kontroli chowają się po toaletach. Nie którzy sami nie chcą mieć umowy, bo mają komornika, lub biegają do mi psy jak np kawa czy temu podobne. Ogolnie zakladu nie polecam przy takim rynku pracy jak jest teraz. Adam chyba dalej myśli, że mamy 2010 rok ????????????

Potwierdzam.

Fizyczny

Fizyczna robota i ciężki za*@#$^% za marny grosz. zadnych umow o prace nie ma. może kilka dla najbardziej wytrwalych

giga

Praca na chwilę dla osoby z dobrą kondycją fizyczną. Za 7 zł na godzinę leje Ci się po plecach! Ale pieniądze wypłacają na czas.

czemu ktoś napisał taką opinie czy tam pracuje

Firma na pierwszy rzut oka może wydawać się w porządku, z fajną koleżeńską atmosferą. Niestety to tylko pozory. Panuje element zastraszania, niedomówień, [usunięte przez moderatora]. Jeżeli ktoś nie ma żadnej pracy to na chwilę się tam może zaczepić, ale rezygnować z w miarę fajnej pracy na rzecz BB BPL nie polecam.

Zostaw opinię o Brand Box BPL - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Brand Box BPL