Brand Box BPL

Kraków

Opinie o Brand Box BPL

Bartek

Najgorsza firma w jakiej pracowałem. Małe zarobki warunki straszne. Kłamią na początku, a później wychodzi, że (usunięte przez administratora)

Joanna

Wystarczy popatrzeć na baby na produkcji i mamy odpowiedz jaki to zakład. Brud, patologia. Pracowalam tam tylko trzy dni i trzy za dużo, obiecują dużo, ale kończy się na obietnicach, prosta dziewczynka która awansowała z produkcji do biura aneta sama chyba nie wierzy w to co mówi. Kierowniczka kamila przerażenie w oczach i nie wie co się dzieje. Ludzie narzekają głupie rozmowy obgadywania i podpijanie alkoholu na poziomie dziennym. Nie polecam

Krzysztof

Zgadza się nie polecam tam pracować, kasa najniższa krajowa zero dodatków za nadgodziny. Kierownik magazynu myśli, że my tutaj zarabiamy po 6000 ???????????? więc głupek sam musi biegać po całym zakładzie i wszyscy się z niego śmieją. Kto był mądry i ogarnięty odszedł.

Grzegorz

Nawet Ukraińcy uciekają, kierownik magazynu inwalidów, który sam musi pracować nadgodziny, bo ludzi brakuje. Na hali produkcyjnej ludzie bez umów za marne pieniądze. W razie kontroli chowają się po toaletach. Nie którzy sami nie chcą mieć umowy, bo mają komornika, lub biegają do mi psy jak np kawa czy temu podobne. Ogolnie zakladu nie polecam przy takim rynku pracy jak jest teraz. Adam chyba dalej myśli, że mamy 2010 rok ????????????

Potwierdzam.

Fizyczny

Fizyczna robota i ciężki za*@#$^% za marny grosz. zadnych umow o prace nie ma. może kilka dla najbardziej wytrwalych

giga

Praca na chwilę dla osoby z dobrą kondycją fizyczną. Za 7 zł na godzinę leje Ci się po plecach! Ale pieniądze wypłacają na czas.

czemu ktoś napisał taką opinie czy tam pracuje

Firma na pierwszy rzut oka może wydawać się w porządku, z fajną koleżeńską atmosferą. Niestety to tylko pozory. Panuje element zastraszania, niedomówień, [usunięte przez moderatora]. Jeżeli ktoś nie ma żadnej pracy to na chwilę się tam może zaczepić, ale rezygnować z w miarę fajnej pracy na rzecz BB BPL nie polecam.

Zostaw opinię o Brand Box BPL - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Brand Box BPL