Brand Box BPL

Kraków

Opinie o Brand Box BPL

Potwierdzam.

Fizyczny

Fizyczna robota i ciężki za*@#$^% za marny grosz. zadnych umow o prace nie ma. może kilka dla najbardziej wytrwalych

giga

Praca na chwilę dla osoby z dobrą kondycją fizyczną. Za 7 zł na godzinę leje Ci się po plecach! Ale pieniądze wypłacają na czas.

czemu ktoś napisał taką opinie czy tam pracuje

Firma na pierwszy rzut oka może wydawać się w porządku, z fajną koleżeńską atmosferą. Niestety to tylko pozory. Panuje element zastraszania, niedomówień, [usunięte przez moderatora]. Jeżeli ktoś nie ma żadnej pracy to na chwilę się tam może zaczepić, ale rezygnować z w miarę fajnej pracy na rzecz BB BPL nie polecam.

Zostaw opinię o Brand Box BPL - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Brand Box BPL