"Jan Mar" Ubojnia Drobiu Marek Bejm

Borowe

Opinie o "Jan Mar" Ubojnia Drobiu Marek Bejm

Elo

Zawsze się znajdzie jakiś malkontent któremu coś nie pasuje. Wszędzie trzeba pracować nigdzie nie płacą za leżenie, przecież każdy ma przedstawione warunki pracy i sam decyduje czy się na to godzi czy nie. Nikt nikogo na siłę do pracy nie zaciągnie. Najważniejesze że firma wypłaca na czas, dopłacają za nocki i jest umowa o pracę. Brak podstaw aby narzekać na tą firmę. Pozdrawiam

Bogusław
@Elo 28.08.2016 18:13

POTWIERDZAM !

Tomek P.
@Bogusław 27.09.2016 11:20
POTWIERDZAM !

Witam Znam tą firmę od lat i naprawdę mam prawdziwy szacunek dla tych ludzi. Jest to w pełni rodzinna firma która zaszła bardzo daleko. Są dobrzy w tym co robią, ich towar jest doceniany wśród klientów. Cieszą się bardzo dobrą renomą w tej branży, dostarczają towar na Polski rynek jak i poza jego granice. Zawsze wszystko robią na czas i profesjonalnie. Takim ludziom trzeba tylko pogratulować wytrwałości i życzyć dużo sił na dalszą pracę.

kjkjk

Omijajcie to miejsce z daleka, ja na szczęście nie musiałem tam pracować ale kilku znajomych niestety tak. Nie są tam przestrzegane ŻADNE prawa pracownika,pieniądze marne nie będę narazie opisywał żadnych szczegółów ale powiem to w wielkim skrócie to obóz pracy

dr.Karol Chmielewski
@kjkjk 29.10.2015 19:16

Ten Pan oczernia bez podstawnie tę firmę. Firma prosperuje bardzo dobrze bo sam w niej jako magazynier pracuję. Może kiedyś były jakieś komplikacje , ale teraz się wszystko pozmieniało. Proszę aby rozpatrzeć moją prośbę zablokowania tego komentarza. Pozdrawiam

Zostaw opinię o "Jan Mar" Ubojnia Drobiu Marek Bejm - Borowe

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "Jan Mar" Ubojnia Drobiu Marek Bejm