BIURO PLUS SERWIS Sp. Z o.o

BIURO PLUS SERWIS Sp. Z o.o

Opinie o BIURO PLUS SERWIS Sp. Z o.o

Katarzyna

Zachęcam was do odświeżenia wątku firmy BIURO PLUS SERWIS nowymi komentarzami! Z wielką ochotą poznamy obecną sytuacje tego pracodawcy na rynku w województwie mazowieckiem, a może ta firma w ostatnim czasie poszukiwała nowych pracowników? Jak wygląda atmosfera pracy? Zapraszam was do udzielania nam odpowiedzi, nowe opinie będą bardzo przydatne dla wielu osób!

Jeżeli jesteś pracownikiem, to co mógłbyś powiedzieć o organizacji pracy w firmie BIURO PLUS SERWIS Sp. Z o.o?

rojek

E skoro po takim czasie istnieją to chyba nie jest tak źle @migo żadna łapczywość na szczęście ich nie zgubiła

POKEMON

Tymoteusz święty medalik z J.GÓRY pozbył się już dawno swoich wspólników Juliusza i Eligiusza wszyscy to ,jeden wart drugiego, nie szanują pracowników, zmieniający tylko nazwy firm od EMTE , EMTE-BAREXIM Biuro Plus itd do BIUROSI

Dno. Nieodpowiedzialni ludzie. Nie polecam nikomu. Firma niedbająca w żadnym stopniu o pracownika jak i swojego klienta...

Zostaw opinię o BIURO PLUS SERWIS Sp. Z o.o - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BIURO PLUS SERWIS Sp. Z o.o