FH Elcavo Polska W. Bilczewski

Opinie o FH Elcavo Polska W. Bilczewski

Byłam tam na rozmowie o prace. Jeśli ktoś wyraził negatywną opinię o szefostwie to na prawdę nie rozumiem dlaczego. Mam nadzieję,że sie tam dostanę bo Pani A i mąż na prawdę wydają mi się spoko. Wiadomo ,że jesli ktos poważny szuka pracy, to liczy się z tym,ze trzeba pracować , nigdzie nie płacą za siedzenie . Zawsze znajdzie sie ktoś , komu coś nie pasuje ale nie powinien za to obwiniac szefostwa ,bo oni płacą za prace a nie za siedzenie .

Jack Nikolson

Te dobre opinie w większości są pisane przez Panią szefowa i pracowników którym to zleca. Pozdrawiam proszę się dobrse zastanowić przed aplikowaniem do tej pracy.

T

Nie polecasz bo.... Co? Krzycza ? Nie płaca? Nadgodziny dodają? Napisz bo mnie to tylko interesuje bo jutro idę gadać o robocie ,ja z budowlanki wiec roboty sie nie boje

Jack

Nierozumiecie bo To opinie o pracodawcy, od ludzi którzy mieli z tym styczność, nikt z pracujących nie jest jakoś szczególnie zadowolony a większość jest mocno poirytowna tym co się dzieje w firmie. Jeśli jesteście klientami firmy i jesteście zadowoleni to są inne strony by to docenić. Nie pracowaliście tam i nie wiecie jak to wygląda wewnątrz. A ja naprawdę nie polecam.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w FH Elcavo Polska W. Bilczewski spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
Niunio

Czytam i nie rozumiem , tam pare ludzi na krzyż , nie wiem czy nowych czy starych, biorę tam płytę A tu opinie jakby conajmniej ktoś kogoś mordował , ci pracownicy są naprawdę spoko , laski nie głupie znają sie na rzeczy ,pomogą , chłopy robią to widać ,maja robotę , bo terminy tygodniowe. o co chodzi

Jonsnol

Oczywiście że mam bo jestem na bieżąco że sprawami wewnątrz firmy.

Jonsnol

Rotacja bierze się z braku szacunku do pracowników.

fan

takie pytanie do "odważnych", krzyczących pod pseudonimem: skoro w Elcavo tak źle się dzieje,to na co jeszcze czekacie? Zamiast krytykować, może czas na zatrudnienie ludzi i poprowadzenie własnej firmy ?

Jonsnol

Widać kto pisze komentarze , stała ekipa kilka osób a reszta cały czas się zmienia, ponieważ szefostwo to dyktatorzy którzy kaza robić miliony niepotrzebnych nikomu rzeczy tylko by uprzykrzyć pracownikom prace. Nie da się skupić na dobrym wykonywaniu swoich obowiazkow...

Minion

Śmieszne że szefostwo same sobie pisze dobre opinie

Lobo

Ja moge kosic oby tylko placili na czas

Stolarz

Ludzie, Wam to człowiek niedogodzi. Skąd w Was tyle jadu? Współpracuję z Elcavo od wielu lat i jestem bardzo zadowolony. Firma rzetelna, rozwija się, ma duży wybór towarów. Wszystko mam na czas, jak trzeba to sprowadzą mi towar pod zamówienie. Owszem, czasem zdarzają się "wpadki", ale gdzie się nie zdarzają? Zawsze jednak pracownicy starają się sprawę rozwiązać tak, żeby było dobrze. Co do zarobków się nie wypowiem, ale z tego, co widzę, nie ma na co narzekać - inaczej ludzie by tam nie pracowali, a od lat ekipa jest stała. Pracownicy mili, choć jeśli trzeba, potrafią bronić interesu firmy (sam byłem świadkiem, jak dziewczyny nie chciały przyjąć zwrotu od Klienta).

Rol

jezdze tam czesto Jako kurier , nie Wien co tam niewolniczego 5 po 5 nikogo nie ma , chocbys prosil, ladne dziewczyny troche pyskate, ludzie bezproblemowi , biedy tam nie widac,pytalem tam o robote Jako kierowca wiec jestem ciekaw , jak tam maja kierowcy, bo na kurier ze dlugo nie pociagne

Munio

Mik ja tez chce wiedzieć o co chodzi , bo nic nie rozumiem , byłem tam dzisiaj z synem bo chce go tam wkręcić do roboty , to mała firma , kilka maszyn , kilka biurek i panienek , postałem popatrzyłem jak robią na hali ... Syn mówi ze nudno ale po budowlance to jak bułka z masłem , nie wieje i nie leje , i powiedzielize robota ciągła , to to jest to niewolnictwo? Czy gdzieś indziej robią a tu taka pokazowka

bladyna

Usunięto wszystkie opinie mówiace o tym że praca jest niewolnicza , nie skupiasz się na swoich obowiązkach tylko na koszeniu trawy na prywatnej posesji szefa. A taka jest prawda. Fury na parkingu .. widzę że ktoś dobre wam zapłacił za kłamliwe opinie jeśli w waszej opinii samochody za średnio 6/7 tys to "fury". Jeżeli zaś chodzi o zarobki to min + nadgodziny i może coś wpadnie pod stołem zależy od humoru. Mnóstwo tu było takich opinii jak moja, ale widać ktoś tu komuś posmarował.

4You
@bladyna

@Bladyna kosiłaś???

Logo

Ty to Kula chyba ślepy jesteś i liczyć nie umiesz , tam na parkingu takie fury i motory stoją ze można pomarzyć i jak mówisz 1300 , to nie wierze

Logo

Chyba nie mogą usuwać żadnych opini ... Tylko nie można nikogo pomawiać i obrażać ... Niech sie administrator wypowie

Bladyna

O wiele że Państwo Bilczewscy zapłacili za usunięcie złych opini o firmie.. Śmiech na sali

Kula

Dno totalne i 1300 na rękę