Opinie o Przedsiębiorstwo Gospodarki Odpadami MB Recycling Sp.z o.o. w Kielcach w Piekoszów

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Gospodarki Odpadami MB Recycling Sp.z o.o. w Kielcach. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Przedsiębiorstwo Gospodarki Odpadami MB Recycling Sp.z o.o. w Kielcach o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Zbieranie odpadów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Gospodarki Odpadami MB Recycling Sp.z o.o. w Kielcach w Piekoszów

Inez Nowy wpis

Cześć, jeśli chłopak teraz przyjdzie na to ogłoszenie dla magazyniera, które jest dostępne, to za co konkretnie będzie miał przyznawaną premię? Nie piszą wprost jaki ma charakter ani wysokość. to premia wynikowa czy jednak uznaniówka?

Z miesiąc temu wygasła jedna z ofert w Internecie dla specjalisty IT, zastanawiam się czy jeszcze nie powróci. Otóż posiadam wymagane doświadczenie (3 lata) a SQL to moja broszka. Ciekawe tylko za jakie wynagrodzenie się pracuje?

Levis Nowy wpis

Człowieku czy ty wiesz czym w tej firmie zjmuje się specjalista IT?Tak jak ich ogłoszenie o serwisańcie IT.Będziesz rozbierał sprzęt na części to tak delikatnie mówiąc...

Aron Nowy wpis

Witam od jakiegoś czasu pojawiają się ogłoszenia że firma.szuka kierowców w Bydgoszczy czy ktoś może szczerze napisać jak wygląda tam praca kierowcy , jaka.jest stawka od... do... czy są to delegacje , czy codziennie w domu człowiek śpi ..., jaka jest atmosfera w pracy oraz kilka ciekawych ciekawostek. Z góry dziękuję ????

Jak się pracuje z ludźmi z Przedsiębiorstwo Gospodarki Odpadami MB Recycling Sp.z o.o. w Kielcach?

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Przedsiębiorstwo Gospodarki Odpadami MB Recycling Sp.z o.o. w Kielcach? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Координатор з працевлаштування іноземних працівників - Koordynator ds. zatrudniania pracowników zagranicznych?
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Asystent projektu
Katowice
CP Consulting Engineering Services
logo firmy INSPEKTOR DS. BHP w PODZIEMNYCH ZAKŁADACH GÓRNICZYCH
Tarnowskie Góry
Przedsiębiorstwo Budowy Szybów S.A.

Widzę, że słabe opinie o tej firmie jako o pracodawcy. Co jest tu nie tak?

Ktoś tutaj pisał w zeszłym roku, że płacą 15 zł za godzinę? A teraz ile? Widziałam stare ogłoszenie na stronie radiowej i stąd wiem, że na demontażu zatrudniają też kobiety. A tutaj czytam, że np. mechanik samochodowy pracuje w zimnej hali. Jakie warunki są na produkcji w takim razie? Bo rozkładać te komputery zgrabiałymi rękami, to podziękuję raczej :3

xcz

Witam ja w sprawie zatrudnienia w firmie gekon jak wyglada płaca oraz atmosfera moze ktos cos wie a glownie chodzi o oddzial w stąporkowie

Zainteresowana

Zauważyłam, że na stanowisko pracownik ds. gospodarowania odpadami w Micigózd znów poszukują kolejnej osoby na to stanowisko. Czy ktoś może powiedzieć, jaka atmosfera panuje w tym miejscu? Zastanawiam się, czy warto aplikować. Po tak licznych złych opiniach i ciągłym zatrudnianiu nowych osób nie wróży to nic dobrego, ale wolę dopytać.

Co możecie powiedzieć o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Gospodarki Odpadami MB Recycling Sp.z o.o. w Kielcach? Z tego, co widzę, poszukują kogoś na stanowisko Mechanik Samochodowy

Johny

Za najniższą krajową w nieogrzewanej hali bez narzędzi i pojęcia -jedziesz z tematem

Artur
@Johny

To nie trzeba mieć żadnego doświadczenia? A co z narzędziami? Jak nie dają to do roboty trzeba przchodzić z własnymi? Ubrania roboczego też nie można się doprosić?

Czy wiecie jakie jest aktualne wynagrodzenie na produkcji? Ile realnie mogę zarobić realnie na rękę? Dzownię na ogólny i odsyłają mnie do ogłoszeń na internecie...

Kamila
@Zainteresowany

W żadnym z ogłoszeń, które teraz wstawiali, nie ma stawek za pracę. Czytałam wszystkie, choć mnie interesuje kontrola jakości. Atrakcyjne wynagrodzenie, to piszą wszyscy, nawet jak płacą 3490 minimalnej :)) Ktoś z pracowników pomoże??

Roma

Fajna firma z wielkim potencjałem zatrudniająca (usunięte przez administratora) ludzi niestety. Współpracowałam z osobą, która wykończyła mnie psychicznie i fizycznie przez swoje chore ambicje i kompleksy.

@Roma

Napisz proszę w jakim dziale pracowałaś?

Renata
@Roma

A ta osoba jeszcze tu pracuje?

Roma
@były pracownik

Dział handlowy.

Małgorzata
@Roma

Jakich ludzi tu zatrudniają? Możesz napisać jakoś ładniej? Bo wykropkowało, a ja chcę wiedzieć

PIEKOSZOWIANIN
@Roma

TO NIE JEST FIRMA Z POTENCJALEM.....OKRADANIE PRACOWNIKOW NA UMOWACH,NA STAWKACH...PRZECIEZ TO JEST OGOLNIE ZNANE W PIEKOSZOWIE W ZWIAZKU Z TA FIRMA...NIE MOGE SIE DOCZEKAC KIEDY ODPOWIEDNIE SLUZBY SKARBOWE SIE TYM ZAJMIA

Agnieszka
@PIEKOSZOWIANIN

Dość mocne oskarżenia. Sytuacja o której piszesz dotyczyła ciebie? W jaki sposób? Możesz to troszkę bardziej rozwinąć?

Czy w Przedsiębiorstwo Gospodarki Odpadami MB Recycling Sp.z o.o. w Kielcach zatrudniani są obcokrajowcy?

Tak. Są zatrudniani głównie Ukraińcy

@111

Czy dla Polaków też jest miejsce? Czemu firma decyduje się na zatrudnianie tylu obcokrajowców?

PIEKOSZOWIANIN

tak...cala ukraina ...za 15pln/h im to wystarczana wysylanie pieniedzy na ukraine...........nam Polakom....na 'waciki.Pytanie dlaczego taki ''''bizmesmen''''' zatrudnia na umowe zlecenie......NOWE OFERTY PRACY,CO TYDZIEN................................

@PIEKOSZOWIANIN

to nie można negocjować tej kwoty? Wiadomo, że dla Polaka to niezbyt ciekawa kwota. Szefostwo tego nie rozumie?

xxxx

Witam czy mb to jakas podfirma gecon? czy ktos ma jakies informacje na temat tej firmy jak sie pracuje itp bylbym wdzieczny

@xxxx

To jak się pracuje to jeszcze pewnie zależy od stanowiska. Jakie Cię interesuje?

xxxx
@Agata

interesuje mnie stanowisko magazynier

Sylwia
@xxxx

A masz jakieś doświadczenie?

kulawyJOE
@xxxx

MB "utylizacja" GECON handel to co powinno być zutylizowane ..obydwie należą do tego samego gościa xD

Maria
@kulawyJOE

Nie rozumiem, do czego pijesz? I nie widzę jak to się ma do warunków pracy czemu o tym nikt nie powie :( jakaś aktualność by się przydała

Maria

Niby czemu miałabym, to co tam się dzieje takiego, że tak piszesz?

greg
@Maria

zatrudnij się tam to zobaczysz

Małgorzata
@greg

Może jednak powiesz dlaczego? właśnie po to jest to forum żeby się rozeznać PRZED zatrudnieniem :)

Ricki

To są chorzy ludzie. Uważajcie na siebie!

zainteresowany
@Ricki

a masz jakieś info jak to wygląda w Głogowie pod Rzeszowem?

abc
@zainteresowany

podbijam

ktoś
@zainteresowany

chyba to był ich "marketing". O tej firmie nie da się wypowiadać pozytywnie.

Halina
@ktoś

Serio, zero pozytywów? :P To w takim razie może opowiesz co z firmą jest nie tak?

Kierowca

Nie. Samochody w fatalnym stanie. Brak kasy na naprawy, brak kasy na paliwo. Na początku zdarzyło mi się że musiałem dotankować samochody za swoje bo nie wróciłbym z trasy - oczywiście obietnice że zaraz oddadzą. Kasę zwrócono po 2 miesiącach ciągłego upominania. Jak coś się zepsuje w samochodzie - wina kierowcy, nikogo nie obchodzi że problem sygnalizowano wcześniej ale ciągle nie było pieniędzy. A - kasa. Wypłata to minimum, reszta pod stołem. Ciągłe pretensje od dostawców do których jeździsz o niezapłacone pieniądze. Jedziesz na drugi koniec polski po odpad - okazuje się że ktoś był dzień wcześniej tylko logistyce się zapomniało. Albo nie odbierzesz odpadu bo firma wisi pieniądze. Ale spora część zakładu to rodzina szefa więc skupia się na tym bez znajomości. Szkoda zdrowia.

Renata
@Kierowca

No dobra, dokładanie z własnej kieszeni się faktycznie zdarza i nie regulują, ale z tymi trasami, że bez sensu się jechało to w szoku jestem. Aż boję się zapytać ile kilometrów się na tym straciło. I po takiej pustej trasie to Ci płacili chociaż?

marketing

Odradzam. Pracowałam w Fundacji Odzyskaj Środowisko, która podlega pod MB Recycling, a tak naprawdę stanowi dział marketingu dla wszystkich spółek dookoła. Praca w tej firmie to jeden wielki cyrk. Kompletny brak komunikacji pomiędzy pracownikami, kierownictwem, poszczególnymi jednostkami i działami. Kierownictwo oczekuje, żeby wszystko było zrobione na przysłowiowe wczoraj. Wyżywanie się na pracownikach i przelewanie na nich efektów swojej niekompetencji. Zero wdrożenia, wszystkiego trzeba się "domyślić".

Piotrek
@marketing

Jak długo tam pracowalas? Jaka umowa?

Ciekawy

Witam. Czy ktoś może powiedzieć jak wyglądają warunki na stanowisku technologa, pracownoika działu R&D? Ostatnio pojawiło sie ogłoszenie na to stanowisko. Jakies widełki wynagrodzeń, godziny pracy, jaka ogólnie panuje atmosfera?

Nie polecam pracy w tej firmie na hali taki kórz ze nie ma czym oddychać i pieniadze i przerazajacy bardzo głosno na hali atrakcyjne pieniądze w takim (usunięte przez administratora) wedłuch nich to 2300 na reke szkoda czasu by sie tam zatrudniać

Jakie jest podejście do liderów z zewnątrz w firmie Przedsiębiorstwo Gospodarki Odpadami MB Recycling Sp.z o.o. w Kielcach?

MB

Wszyscy pracownicy są bardzo źle traktowani.

Xd
@MB

Zara ty będziesz

Kierowca

Witam, aplikuje na kierowcę C+E, chciałem zapytać jak sytuacja w firmie, jakie zarobki, jaka praca, jak kierownictwo?

Jack
@Kierowca

Szkoda gadac! Wielcy kierownicy bez kompetencji. Nie polecam1!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Gospodarki Odpadami MB Recycling Sp.z o.o. w Kielcach - Piekoszów

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Gospodarki Odpadami MB Recycling Sp.z o.o. w Kielcach?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Gospodarki Odpadami MB Recycling Sp.z o.o. w Kielcach tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Gospodarki Odpadami MB Recycling Sp.z o.o. w Kielcach?

Przedsiębiorstwo Gospodarki Odpadami MB Recycling Sp.z o.o. w Kielcach
2.2/5 Na podstawie 20 ocen.
  • Bartosza Głowackiego 4 A lok. 15
    25-368 Piekoszów