Opinie o Inwest Profil Bogusław Owsiak Janusz Owsiak w Bajdy

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Inwest Profil Bogusław Owsiak Janusz Owsiak. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Inwest Profil Bogusław Owsiak Janusz Owsiak o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Inwest Profil Bogusław Owsiak Janusz Owsiak w Bajdy

Ktoś

Praca za najniższą krajową plus jakaś śmieszna premia.Kierownik Pan Grzegorz.J czuje się jak by był Bogiem.Poniża ludzi i zero szacunku dla nich a jak zwrócisz mu uwagę bo masz inne zdanie to jest okropnie mściwy i wcześniej czy póżniej na Tobie się odegra.Było już wiele skarg na niego do szefostwa ale wszystko odnosi marny skutek.Na chwilę jest lepiej a po kilku dniach znowu skacze Ci do gardła.Ale widocznie taki ktoś jest potrzebny szefom żeby tępił ludzi.Dlatego ludzie ciągle się zmieniają.Zdecydowanie nie polecam pracy w tej Firmie.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 49 dni.

Jakie są warunki zatrudnienia w Inwest Profil Bogusław Owsiak Janusz Owsiak?

Ktoś

Zośka

Jakbym Adama nie znała to bym uwierzyła... A tak na marginesie,może lepiej wziąć sie za robotę zamiast chlać, plątać sie po firmie i obrabiać innym tyłki.

Krzysiek Nowy wpis
@Zośka

Ty sie zośka lepiej weż to roboty bo jak nie macie co robić na drewnie to sie chowacie po firmie zamiast pomagać na innych działach a wasz brygadzista tylko non stop za wami chodzi i was szuka.

Marek Nowy wpis

Najleprza firma w Polsce ,jeszcze pamiętam jak żeśmy się z adamem dyl..giem w kantorku wódy ochlali a później rozkminialiśmy czego okno miało być kwadratowe a wyszło trujkątne no ale człowiek nie wielbłąd napić się musi ale tak to praca wypas i polecam bo naprawde imprezowa atmosfera i super laski i muzyka. Aha i jak przyjmą Cie do nas do pracy to biesz litre wódki a najlepiej dwie.

Czy po rozmowie w Inwest Profil Bogusław Owsiak Janusz Owsiak rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.

Czy w Inwest Profil Bogusław Owsiak Janusz Owsiak wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Marek Nowy wpis

Jak się pracuje miesiąc po 12 godzin bo jest dużo pracy to czasami można dostać 200 pln premi ale trzeba się długo upominać i prosić.

Jakie narzędzia pracy zapewnia Inwest Profil Bogusław Owsiak Janusz Owsiak? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

maly

Brak, musisz z domu przynosić.

Jolanta
@maly

hej, jest szansa na przybliżenie jakie narzędzia masz konkretnie na myśli? czy jest ich dużo i jaki byłby potencjalny koszt? jest szansa na zwrotkę?

Gladiator

Inwest-Profil Bogusław Owsiak, Janusz Owsiak nie istnieje. W Krajowym Rejestrze Sądowym jest info. o wykreśleniu tej Spółki z rejestru przedsiębiorców w 2014 roku.

Gladiator
@Gladiator

Od 2014 roku poprawna nazwa to Inwest-Profil spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa

noname

polecam tą firmę, pracuję już od 10 lat i nie mam zastrzeżeń

Jak jesteście tacy mocni w gębie to dlaczego tyracie za najmniejsza krajową? Jak dla mnie firma robi bardzo dobrej jakości okna, a że jednemu się powodzi to musicie wytykać palcami.

Ogi

Zgadzam się z tym co piszą poprzednicy.Płaca marna,nie szanuje się ludzi a królowie kupują sobie hotele i przystanie nad morzem.Porażka

henryk

Witam, a może orientuje sie ktoś, czy w firmie jest jakis system socjalny?

sprzedawca

Wierz mi upominalem sie, to mial byc dodatek "na slowo", ktorego nie dotrzymali !!! Zdecydowanie nie polecam tego pracodawcy i nie ufam mu !!!

pracowalem jako sprzedawca, do tej pory sa mi winni ok 1500 zl w premmii

sprzedawca

Zdecydowanie nie polecam pracodawcy, obiecuje i nie dotrzymuje slowa!

owsik

firma katastrofa ludziompłaci marne pieniądze a rodzinka szaleje na całego a okna najgorsze badziewie na podkarpaciu bo non stop nowi pracownicy nie szanuje sie ludzi to odchodza ale juz niedługo moze ktos sie wezmie za nich

kopacz

ty "kwadracie"bzdury wypisujesz aż włosy bolą,pracowałem tam dwa lata stracone lata całą firme do wora i na wode oprucz Jacka P.

Zostaw merytoryczną opinię o Inwest Profil Bogusław Owsiak Janusz Owsiak - Bajdy

• Jak się pracuje w Inwest Profil Bogusław Owsiak Janusz Owsiak?

Zobacz opinie na temat firmy Inwest Profil Bogusław Owsiak Janusz Owsiak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Inwest Profil Bogusław Owsiak Janusz Owsiak?

Inwest Profil Bogusław Owsiak Janusz Owsiak