Inwest Profil Bogusław Owsiak, Janusz Owsiak

Bajdy

Opinie o Inwest Profil Bogusław Owsiak, Janusz Owsiak

Ktoś

Praca za najniższą krajową plus jakaś śmieszna premia.Kierownik Pan Grzegorz.J czuje się jak by był Bogiem.Poniża ludzi i zero szacunku dla nich a jak zwrócisz mu uwagę bo masz inne zdanie to jest okropnie mściwy i wcześniej czy póżniej na Tobie się odegra.Było już wiele skarg na niego do szefostwa ale wszystko odnosi marny skutek.Na chwilę jest lepiej a po kilku dniach znowu skacze Ci do gardła.Ale widocznie taki ktoś jest potrzebny szefom żeby tępił ludzi.Dlatego ludzie ciągle się zmieniają.Zdecydowanie nie polecam pracy w tej Firmie.

Nick

Jak jesteście tacy mocni w gębie to dlaczego tyracie za najmniejsza krajową? Jak dla mnie firma robi bardzo dobrej jakości okna, a że jednemu się powodzi to musicie wytykać palcami.

Ogi

Zgadzam się z tym co piszą poprzednicy.Płaca marna,nie szanuje się ludzi a królowie kupują sobie hotele i przystanie nad morzem.Porażka

henryk

Witam, a może orientuje sie ktoś, czy w firmie jest jakis system socjalny?

sprzedawca

Wierz mi upominalem sie, to mial byc dodatek "na slowo", ktorego nie dotrzymali !!! Zdecydowanie nie polecam tego pracodawcy i nie ufam mu !!!

pracowalem jako sprzedawca, do tej pory sa mi winni ok 1500 zl w premmii

sprzedawca

Zdecydowanie nie polecam pracodawcy, obiecuje i nie dotrzymuje slowa!

owsik

firma katastrofa ludziompłaci marne pieniądze a rodzinka szaleje na całego a okna najgorsze badziewie na podkarpaciu bo non stop nowi pracownicy nie szanuje sie ludzi to odchodza ale juz niedługo moze ktos sie wezmie za nich

kopacz

ty "kwadracie"bzdury wypisujesz aż włosy bolą,pracowałem tam dwa lata stracone lata całą firme do wora i na wode oprucz Jacka P.

Zostaw opinię o Inwest Profil Bogusław Owsiak, Janusz Owsiak - Bajdy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Inwest Profil Bogusław Owsiak, Janusz Owsiak