Opinie o ABB Sp. z o.o. w Aleksandrów Łódzki

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie ABB Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w ABB Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja silników elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ABB Sp. z o.o. w Aleksandrów Łódzki

Radzio

Pracowałem i nie polecam.balagan. bałagan bałagan Polskie ABB.Polacy nie potrafią rządzić.Jak był Fin ok.polak -straty .pracowałem na magazynie mariusz z małej litery bałagan problemy przenosił na pracowników Marek mistrz powiedział że nie będzie za niego robił. Nie jest mistrzem.Ludzie się starali a oni wszystko śpię...yli.kase wzięli a pracowników gnębili.Ludzie nie dajcie się tym pajacą.Wykorzystuja was .Nie kłucie się między sobą.Bo oni was zniszczą.A związki są na ich garnuszku.Robia pozory biorą niezłą kasę i wam nie pomogą..Trzymajcie się.Ja zmieniłem pracę ij estem w miarę zadowolony.Zarabiam więcej na jedną zmianę.Nigdzie nie ma Kanady.Ale ABB to porażka.

Julia
@Radzio

Dalej rządzi tu ta sama kadra czy były jakieś zmiany? Ile da się zarobić na magazynie, są jakieś premie? Atmosfera to jedyny minus tej pracy?

gdzie ?

mistrzu Macieju gdzie mój urlop? co na to kierownik Magazynu ? siedzi cicho jakby nic się nie stało, związki też olewają temat

Elżbieta

Witajcie, co możecie powiedzieć o praktykach letnich na utrzymaniu ruchu? Widziałam że firma ma taką ofertę dla młodych i mój syn by się nadawał tyle czy po tych praktykach można liczyć na dalsze zatrudnienie? Czytałam w ofercie że praktyki są na umowie zlecenie, a czy potem mozna mieć umowę o pracę? I czy w ogóle warto mu się zgłaszać? Jak tu z atmosferą i z rozwojem zawodowym?

Witajcie Czy ktoś wie dlaczego do biura ABB w Aleksandrowie pojawia się to samo ogłoszenie na to samo stanowisko tak średnio co 3 mce? Czy tam zatrudniają tylko na okres próbny ( np. przez agencję), czy po prostu jest aż taka rotacja?

Pracownik Produkcji

Podczas rozmowy telefonicznej zostałam potraktowana jak osoba z poważnym urazem umysłowym. Pani kilkakrotnie powtarzała swoje nazwisko, godzinę i dokumenty jakie mam ze sobą wziąć, odniosła się również do savoir vivre o punktualności. Byłam pięć minut przed czasem, wpisałam się do księgi gości i usiadłam grzecznie na przyjście Pani rekrutującej. Po piętnastu minutach nadal siedziałam i nikt się mną nie interesował. W dziewiętnastej minucie podeszłam do Pani na recepcji poinformowałam, iż czuję się mocno zlekceważona takim traktowaniem. W odpowiedzi usłyszałam, że wszyscy tak czekają. Ale ja nie jestem wszyscy.Wyszłam

Pani zadzwoniła do mnie z przeprosinami. Była na spotkaniu!!! Bardzo ważnym !! Pytanie jakie zadała było śmieszne "czy przyjdę jeszcze raz?". Moją koleżankę wyrzucono z pracy w firmie ABB ponieważ spóźniła się drugi raz do pracy o 20 min. Wnioski wyciągnijcie sami

Czy ktoś może wkoncu wyciągnąć konsekwencje wobec pracy mistrza Macieja na magazynie? Urlopy nie wprowadzone, ocen brak zapomina o podstawowych swoich obowiązkach ludzie o szkoleniach się dowiadują już po szkoleniu. Brak przekazu jakichkolwiek wiadomości administracyjnych dla swoich pracowników. Dodam że problem z urlopami jest drugi rok z rzędu. Miały być do końca stycznia a jest marzec. Boss chyba wyszedł z założenia że masz maila to wiesz wszystko a jak nie to dowiesz się na kantynie w tv.

Gall

Myślę, że pracownicy powinni zgłaszać problemy z tym mistrzem przedstawicielom swoich organizacji związkowych. Tylko wtedy gdy związki będą znały problem, to mogą zająć się tym "mistrzem". Jak będziecie siedzieć cicho, to on żadnych konsekwencji zaniedbania obowiązków nie poniesie.

Komendant

Ludziom pasuje, że nie dostają kasy za urlopy to co będą się odbywać! Tak się kończy jak (usunięte przez administratora)i leser zostaje mistrzem, żenada!!!

Człowiek pyta się

Jak teraz wygląda u Was sytuacja z pracą? Będzie jej więcej? Warto aplikować na produkcję czy nie ma przyjęć?

Wicenty Żeronimo

Dlaczego zniknęły wszelakie formy rozrywki w abb jak między innymi piłkarzyki. Fajnie by było poharatać jak pan tusek w gałe. Chociaż na przerwie by się pograło...to niee!!! Komuś było żal i zabrali. (usunięte przez administratora) Tylko dawaj dawaj bo target trza wyrobić a buraków biorą na majstrów i lyderów potem tak się dzieje, że silniki wracają i zła jakość. Efektem tego, że klienci odchodzą.

Operator

Macie ludziska jakieś informacje na temat premii i podwyżek ?

Elżbieta

Znalazłam na stronie firmy ofertę do działu zasobów ludzkich, a mianowicie na stanowisko Early Talent and Employer Branding Partner. Wiecie może coś o zarobkach na takim stanowisku? I jak atmosfera w całym dziale, jest ok? piszą tam o pracy hybrydowej, wiekszość to praca z biura czy z domu?

Lech Wałęsa

Drodzy państwo widocznie wszystkim odpowiada to, że nie mają zapłacone za urlopy o ich wprowadzeniu nie wspomnę.Jak pisał towarzysz we wcześniejszym poście od takich spraw są związki zawodowe.Ludzie zacznijcie myśleć bo na działania a raczej jego brak miszcza są paragrafy.

Nie pale

Dlaczego osoby nie palące są dyskryminowane w tej firmie? Każdy chciałby co godz 5 min przerwy na spacer żeby rozruszać mięśnie nóg.

Dorota

Dzieje się źle ,podobno będą zwalniać ludzi co mają umowy na czas. Brak pracy zamówień .

ABB Bielsko-Biała

Część koledzy i koleżanki z Aleksandrowa. Mam pytanie. Przy której wypłacie wypłacają wam premię roczna. A drugie czy premia na Wielkanoc jest niższa niż na Boże Narodzenie Pozdrawiam serdecznie

@ABB Bielsko-Biała

Premia roczna jest raz w roku wypłacana na początku kwietnia czyli jak pensja za marzec, czy premia na Wielkanoc jest niższa niż na Boże Narodzenie - nie rozumiem pytania takiej premii nie ma tylko dofinansowanie do świąt .,a to zależy ile zarabiasz bo jak przekroczysz próg to możesz nic nie dostać.

@Olek

Pytanie było czy kwota dofinansowania do Świąt Bożego Narodzenia i Wielkanocnych przy tych samych zarobkach są takie same czy mniejsze -Doprecyzuje Pozdrawiam. Dzięki za odpowiedź

Ddd

Jak jest na montażu falownikow? czy łatwo wyrobić normę I czy dużo trzeba dźwigać?

@Ddd

To zależy gdzie trafisz , jak na ACS5/6k to masz przefikane ,

Barbara
@Olek

Czyli pewnie trudno tam jest, tylko nie każdy ogarnie czemu. Wyjaśnisz, żeby człowiek wiedział czego unikać? tu to wgl ma się wpływ na to gdzie się trafi?

Coffee Drinken

Takie krótkie pytanko: co dzieje się w waszej fabryce coraz mniej pracy zaczyna być na ALEX1. Nie ma zamówień na silniki? Czy brak materiału? Co się dzieje? Odpowie mnie tu jeden mądry?

Olga
@Coffee Drinken

Skąd wiesz że coraz mniej pracy jest? Ma to jakieś przełożenie na liczbę pracowników może?

Drinken Caffe
@Olga

Ja nie wiedziec o co chodzi ci? Sprecyzuj swoją wypowiedź.

@Coffee Drinken

Chin zrezygnowały z jakiegoś dużego zamówienia

Szarpiący strunami
@Coffee Drinken

Ja czekam aż sie ruszy robota. Nadgodzin tyle natrzepe że wyjade na ZANZIBAR i gibony na plaży bedę smażył.

Julia

Firma prowadzi rekrutację na Travel & Expenses Audit Specialist with English i ogłoszenie jest po angielsku. A macie info czy sam proces rekrutacyjny oraz rozmowa kwalifikacyjna też są w tym języku?

Proponuje 1dzien wiecej urlopu dla osob niepalocych pracy czy takie rozwiozanie by niebylo moze wtedy pracodawca bylby zadowolony i ??

Bez uzależnień
@Ewa

Oczywiście zgadzam się. My musimy nie palący robić a ci sobie chodzą fajeczki kopcić i przy tym bajerka i ploteczki i obgadywanie innych pracowników. Obrabiają innym tyłki. A do roboty i zamilknąć jak nie ma się nic ciekawego do powiedzenia.

Barbara
@Bez uzależnień

A nie mogą w ramach alternatywy dla was wydzielić takie miejsce na spokojny spacer żeby sobie odpocząć? Coś typu chillroom? Nikt nie myślał, żeby z kimś o tym pogadać skoro wiele osób wyraża takie niezadowolenie?

ABB Bielsko-Biała

Cześć koledzy i koleżanki Czy podczas okresowych badań lekarskich macie dzień wolny czy musicie wrócić do pracy ? Pozdrawiam

No to Frrruu Goo!
@ABB Bielsko-Biała

Dzień wolny mamy a po badaniach możemy iść na "soczek".

Starszy operator

Ktoś coś wie - co się stało, że nie ma nadgodzin? czy to tylko chwilowe? czy powoli nadchodzi do ABB kryzys ?

Zostaw merytoryczną opinię o ABB Sp. z o.o. - Aleksandrów Łódzki

• Jak się pracuje w ABB Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ABB Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 185.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ABB Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 151, z czego 19 to opinie pozytywne, 39 to opinie negatywne, a 93 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ABB Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w ABB Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ABB Sp. z o.o.