Opinie o Alshaya Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Alshaya Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Alshaya Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów kosmetycznych i toaletowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Alshaya Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Fanka

Nawet najlepsze firmy muszą kontrolować pracę ludzi ponieważ niestety nie wszyscy są dobrymi i zaangażowanymi pracownikami.

Xyz

Pracowałam jakiś czas temu i zarówno zarobki jak i benefity były jak najbardziej ok, jednak było też ciągłe kontrolowanie i wymaganie nie wiadomo czego od pracowników. No i praca wbrew pozorom ciężka. Bardzo fajnie, ale nie na długo.

Fanka

Nie wiem jak wy ale ja jestem bardzo zadowolona z pracy w Alshaya Poland.

Edyta

@Były pracownik dlaczego odradzasz? Powiesz coś więcej o tym? @Klara opowiesz więcej o plusach w firmie? Bo widzę, że jesteś zadowolona. Obecnie poszukują do pracy jako Asystent w Dziale Zakupów. Z oferty wynika, że oferują pracę w międzynarodowym środowisku, szeroki pakiet szkoleń i nabycie umiejętności retailowych, kartę zniżkową do wszystkich naszych marek na terenie Polski. Ktoś jest zainteresowany taką ofertą pracy?

Doradca Klienta

Rozmowe rekrutacyjna przeprowadziła ze mna jedna z owczesnych menagerek dzialu sprzedaży. Rozmowa przebiegala w bardzo milej oraz calkiem "luźnej" atmosferze:) Nie zadawano mi sztywnych pytan dotyczących samej pracy, lecz czym sie interesuje, co robie w zyciu itp. Jednak mam wrazenie ze dosc moco patrza przy przyjmowaniu do pracy na wyglad i reprezentatywność. Bylo to we wrzesnoi 2018:)

Pytania o doswiadczenie, odgrywanie scenek i wcielanie sie w rozne sytuacje sklepowe, pytanie rowniez o pieniazki:) nic strasznego easy

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Katowice
Ipf Medical Sp. z o.o.
Karina

Mają sporo ofert pracy, zastanawiam się jaka jest tego przyczyna? Praca dla młodych kobiet przy kosmetykach i to innych niż w sieciówkach? Przecież to fajna firma i zupełnie nie rozumiem o co chodzi.?

Sherlock ????

Jaki pracownik taka opinia ????

Jagoda

Najwyraźniej osoby piszące negatywne opinie nie pracowały lub już nie pracują w Alshaya Poland . Robienie takich wrzutek po jednym zdaniu bez konkretnych przykładów? Może ktoś inspiruje was do pisania oszczerstw na temat firmy? Konkurencja nie śpi i wspiera?

Pracus
@Jagoda

A gdzie pracujesz kochana ?

Odradzam prace w tej firmie. 1/10 Pozytywne komentarze są tworzone przez pracowników HR.

Mala

A gdzie pracowałeś ?

Klara

Fajna firma i jak ktoś to lubi to będzie zadowolony.

Monia

Praca dla firmy Alshaya Poland to czysta przyjemność. Lubię obracać się wśród ładnych rzeczy to nastraja mnie bardzo pozytywnie. Cóż mogę powiedzieć więcej, połączenie pracy z przyjemnością to chyba większość chciałaby tak trafić! Są osoby które nie lubią handlu cóż...

Franka

Alshaya Poland to firma franchisingowa, maja coraz więcej marek.

Edyta

Czy aplikował ktoś już na Zastępca Dyrektora ds. Zatowarowania w sklepie Victoria's Secret? Może odbyły się już również rozmowy rekrutacyjne?

***
@Edyta

Też mnie to interesuje :) Jakie zarobki na stanowiskach kierowniczych?

Franka

Jakie warunki trzeba spełniać na kierownika sklepu Body Shop? Czy podpisuje umowę o pracę czy w stylu kontraktu? Czy zarobki podstawowe są godziwe? Prosze o info.

Justyna

Chce otworzyc sklep na franczyze z tej grupy. Z kim sie kontaktować?

Pejk

A tak to prawda, taka oferta oczywiście jest, ale nie tylko ona, generalnie w tym momencie we wrześniuaktywnych jest ich całkiem sporo, naliczyłem z 15

malaga

Pracowałam dla tej firmy na stanowisku sprzedawcy dosyć długo i jestem ogólnie zadowolona ze współpracy. Praca dla każdego, obowiązki jak wszędzie, atmosfera w zależności od kierownika i sklepu ale raczej ok. Pensja zawsze na czas, umowa o prace. Jedyne minusy to słaba pensja(może zależy od miasta i sklepu)i słabe premie motywacyjne(powinni wymyslec cos innego by kazdemu zalezało dorobić sobie do pensji).

Dlaczego negatywne opinie są usuwane? Ja przepracowałem tam kilka lat, i jestem bardzo zadowolony ze zdecydowałem sie odejsc.

Kaska

Alshaya chyba powoli ucieka z rynku ... http://retailnet.pl/tag/alshaya-poland/

@Kaska

BZDURA!!!!!!!!!!!

@romek @kobra

Zapewniamy szkolenia pojawia sie we wszystkich waszych ogłoszeniach o pracę. Wiec nie walcie ściemy ze ktos tym sie jara. To podstawa a wy chwalicie sie jakbyscie zapewniali sportowy samochód...

American Eagle

Ktos wie dlaczego co chwila do american eagle jest rekrutacja na zastępcę?

Zostaw merytoryczną opinię o Alshaya Poland Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Alshaya Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Alshaya Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 42.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Alshaya Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 35, z czego 3 to opinie pozytywne, 27 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Alshaya Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Alshaya Poland Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Alshaya Poland Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 331 ocen.

Alshaya Poland Sp. z o.o.