Zakłady Mięsne Morliny S.A.

Morliny

Opinie o Zakłady Mięsne Morliny S.A.

OBSERWATOR

CYRK zero szacunku dla pracownika tak jest na dziale plastry i etykitowaneie,praca jest dobra ale przelozeni .....

Nie rozumiem co wy chcecie !! pani [usunięte przez moderatora] jest dobrą osobą ! a jak by tak na wszystko pozwalała to by kobiecie na głowę weszli !! a jak komuś sie nie podoba praca to do widzenia! do MC DONALDS przyjmują! tam zobaczycie co to praca! a takie durne teksty to na Portalu Randkowym sobie wypisujcie . Pani [usunięte przez moderatora] głowa do góry ! nie ma co sie przejmowac takimi ludzmi co potrafią tylko plotkować.

Zostaw opinię o Zakłady Mięsne Morliny S.A. - Morliny

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakłady Mięsne Morliny S.A.