Transpost S.A.

Poznań

Opinie o Transpost S.A.

Zainteresowany

Tragedia? Nie dalej jak tydzień temu rozmawiałem z jednym z kierowców jeżdżących dla Hellmana i mówił, że na solówce płacą dobrze i auta mają w dobrym stanie. Jak to wygląda naprawdę z Transpostem w Poznaniu ?

Były

To to jeszcze ciągnie na rynku...? Niewiarygodne!

Xxx

Witam, a możecie coś podrzucić o oddziale w Czeladzi? Widziałem ogłoszenie na kierowcę C, z czym jeżdżą? Ogólnie mało informacji na ich temat. Jaka kasa i ile godzin dziennie?

@Xxx 04.07.2017 21:02

Witam , normalnie brak słów czysta kurierka , pracujesz od 5 do 18 . Zarobki to z 2800 jak jest dobrze .(usunięte przez administratora) Nie warto .

Aneta

@Olarozumiem, że nastąpiło opóźnienie i nie otrzymałaś jeszcze wypłaty? Udało Ci się wyjaśnić z firmą tą sytuację?

Aneta

@Atoludało Ci się dostać do pracy w Transpost S.A.? Chętnie usłyszymy coś na temat procesu rekrutacji, szczególnie że trwa teraz rekrutacja na kierowców do firmy.

Atol

Marek a jak z wynagrodzeniem? Płaca podobnie jak w konkurencji? W ofercie niestety nie napisali ile wynosi wynagrodzenie cos około 8 tysięcy da sie zarobic?

M.S. Płock

Pracowalem w tej firmie 3 lata.kierowca miedzynarodowy.musialem wyjechac z europy.bo tak dalej bym pracowal Nie wiem co chcevie od tej girmy bardzo dobra atmosfera .mili ludzie Jak wroce bede tam chcial dalej pracowac MAREK PLOCK

bloom

jak tertaz wygląda praca jako kierowca w ten firme? kieruneki, pieniądze, atmosfera?

długi

pozdrawiam starą ekipe długi

paulo

atmosfera spoko i to mnie tu trzyma. dyspozytor nie drze się na ciebie, można się dogadać. jakby płacili diety szybciej byłoby idealnie, ale póki co czekam, bo ma się poprawić...

Były
@paulo 30.12.2014 08:54

Jesteś chyba jednym z ostatnich naiwnych idealistów, wierzących w deklaracje, że w tej firmie "coś się poprawi"... Chyba mało znasz branżę transportową, w której - pewnie nie zauważyłeś - w 2008/2009 nastąpił potworny kryzys, pogłębiony postępującą zapaścią od 2014 roku, gdy Rosja i Unia wzajemnie potraktowały się embargiem i licznymi utrudnienia, a dodatkowo Niemcy zaczęli przeciwdziałać polskiej konkurencji. Na szczęście Ty tej świadomości nie masz, stąd nie cierpisz na problemy ze snem (pewnie wprost przeciwnie: śpisz dobrze), bo przecież w Transpoście Cię zapewnili, że "będzie się poprawiało" :))))))

KKKK

Witam,i co dalej w temacie- że nie płacą też wiem

jeszcze pracujacy

kasa dalej po 6tyg.narazie likwiduja polowe taboru.a reszte.........

gol

(usunięte przez administratora)...nie ma z kim rozmawiać...dajcie sobie spokój z tą firmą

lech

"informacja" (w niektórych kręgach zwana plotką tudzież propagandą) mogła jak najbardziej pójść, a rzeczywistość jest niestety inna..

adam

nie wiem czy slyszeliscie ale poszla informacja, że firma sie ustabilizowala i maja placic regularnie tak jak kiedys

Lobo

Witam, poszukuje Kierowców C+E, na Europę zachodnia i południową,zapraszam do kontaktu: aneta.kuczynska@lobohr.pl

man

Witam. Nie polecam tej firmy nie placa na czas

MOZNA NA DZIAŁALNOŚCI TYLKO POTRAFIĄ PARE DNI SIE SPUŹNIAC Z PRZELEWAMI

nick

no to chyba myslisz o innym transposcie bo w tym poznańskim pracuje juz prawwie 10 lat i to ze przepracowałem milion godzin,przejechalem milion km,zarwałem milion nocy nie zostało nigdy docenione ani nagrodzone.chyba ze masz na myśli stanowiska dyrektorskie.....

kierowca bombowca

Witam, firma szuka kierowców we Wrocławiu. Oferuje śmieszne pieniądze i zero socjalu. Siedziba jest w Poznaniu więc sam musisz sobie radzić nie ma serwisu itd. Praca tylko dla zdesperowanych.

Henek - 2011-10-26 14:44:33 A może wiesz kolego jak płacą we wrocławiu kierowcom kat.C i co to za praca? Z tego co wiem to dystrybucja, codzienne powroty do domu. Najlepiej zadzwoń do nich i dopytaj.

Henek

A może wiesz kolego jak płacą we wrocławiu kierowcom kat.C i co to za praca?

drajwer

warunki na ciągnikach bardzo przyzwoite, a co najważniejsze - bez przeginania na tacho, a kasa zawsze terminowo na koncie. Samochody nowe, nie trzeba się bawić w mechanika. Warto spróbować, bo tak poukładanych pracodawców mało jest teraz na rynku, wiem coś o tym :/

?
@drajwer 26.10.2011 09:29

Jak ja lubie - takie opinie, raz na jakiś czas jakiś dyrektorek, albo kierowniczek z HR wchodzi na taką stronke i probuje napisać coś pozytywnego, afakt jest taki ,że u nas wkraju juz prawie nie ma normalnych firm. Wiekszość( usunięte przez administratora ) , bo panstwo im na to pozwala. Zeby cos zmienic ,trzeba zagłosować na kogokolwiek ,tylko nie ( usunięte przez administratora ). Bo niedługo to bedziemy sie pod posiłki na miescie zgłaszać z Opieki. Pozdro.

graż

ogólnie atmosfera ok jest problem tylko w tym że jak ktoś mniej im się spodoba to wylot bez podania większej przyczyny

to jeszcze teraz powiedz ile oszczędności po jednym kursie obstawiasz?:)

kolo

ile tam sie za rabia ??? na godzine macie ??

ricky

dokładnie jak Pan wyżej

qak

Dokładnie ktoś jest lubiany przez kierownictwo zostaje kogoś nie lubią wylatuje nie doceniając osiągnięć

joo

W tej firmie nie liczą sie osiagniecia i praca ludzi tylko kto kogo lubi a kogo nie.

dex

Frima na miaręXXI wieku. Praca w miłej atmosferze i za godziwe wynagrodzenie. Życzliwe kierownictwo dbające o podległych pracowników. Potrafią docenić solidnych pracowników.

Zostaw opinię o Transpost S.A. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Transpost S.A.