Gospoda Bajka

Szczyrk

Opinie o Gospoda Bajka

Kucharz

Co mogę powiedzieć , przepracowałem kilka dni w gospodzie dziś niestety musiałem zrezygnować , personel jest naprawdę bardzo miły , super współpraca . Jeśli chodzi o wynagrodzenie nie mam zastrzeżeń . Co prawda szef trochę arogancki ale ambitny i z poczuciem humoru , jak najbardziej mogę polecić pracodawcę jak i serwowane dania .

o wynagrodzenie sie trzeba prosić,a żeby się zostało we firmie to nie wypłacają do końca pieniędzy bo mają wtedy pewność że się przyjdzie na następny dzień. Porąbana firma.

Pewnego dnia , będąc na spacerze usłyszałam od przechodzących ludzi -\'ej ta Goispoda Bajka powinna nazywać się nie Bajka a sklep ( usunięte przez administratora )\' haha ciekawe co zadecydowało o tym, że turyści tak ochrzcili tak ta restaurację. wpis powyżej nie jestem tego pewna,ale napewno pisał to ktoś z właścicieli bo nigdy nie uwierzę w to że jest tam tak wspaniale.to moze Was oświeci: [usunięte przez moderatora] 2)trzeba czekać na pieniądze-są niewypłacalni specjalnie nie wypłacają kasy i przedłuzają to na następny miesiąc tak żeby mieć pewnego pracownika.Jeśli się zwolnisz , na pieniądze nie ma co liczyć. [usunięte przez moderatora] 3)nie polecam jedzenia! jeśli chcesz zjeść coś dobrego i świerzego, uwierz-zostań w domu.

Zostaw opinię o Gospoda Bajka - Szczyrk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gospoda Bajka