krzysztof banasiewicz 504357745,510679297

Opinie o krzysztof banasiewicz 504357745,510679297

szarik

to imię i nazwisko chyba jest dość popularne pośród ludzi którzy zakładają swoje firmy... Zastanawiam się czy jest to forum dla pracowników KB w branzy zajmującej się ubojem i sprzedażą drobiu mięsa oraz wędlin czy jest to raczej firma od wypożyczania video ? bo takie dwie pozycje znalazłem u tego Pana

roman

cwaniaczki zaczęli sprowadzać ukraińców pod dębice,bo ludzie od nich uciekają,myślą że z ukraińcami będą tak samo pogrywać,dwa oszołomy!!!!!!!!!!!!!

ian

dolaczam sie do tych opinii chociaz tam jeszcze pracuje,ale jak cos znajde to splywam ogolnie dwa( usunięte przez administratora ) sio mieli placic po 16 a dostalem ledwo 13 na godz.niedlugo ich z tej debicy (usunięte przez administratora) dwa oszolomy

Zostaw opinię o krzysztof banasiewicz 504357745,510679297 - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie krzysztof banasiewicz 504357745,510679297