Anna

Opinie o Anna

gizmo

Firma w ostatnim czasie zdecydowanie stawia na nowe tworze. Zespół wydaje się być odmłodzony i gotowy do dalszych działań. Chociaż z drugiej strony w sumie ile można pracować na stanowisku sprzątaczki czy też sprzątacza. Niemniej praca wydaje się dobrym pomysłem właśnie dla młodych i jeszcze niedoświadocznych

Anna W.

Abartabra - szybko, sprawnie i co najważniejsze długotrwała współpraca. Firma elastyczna i naprawdę godna polecenia. Pozdrawiam całą ekipę :-) [usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o Anna - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Anna