Green Eyes Angel Sp. z o.o.

Gliwice

Opinie o Green Eyes Angel Sp. z o.o.

Wydymany przez halabę

Potwierdzam. Przelewy nie dochodzę, rzekome potwierdzenia również. Kłamstwo goni kłamstwo.

Andrzej

Potwierdzam, Pan Mateusz z firmy Green Eyes Angel zamawia usługę, podpisuje umowę ale nie opłaca faktury. Problem z kontaktem, nie odbiera telefonu, pisze tylko sms-y, non stop kłamie że zapłacił albo że księgowa miała zapłacić. przeciąga maksymalnie w czasie. Omijać szerokim łukiem Pana Mateusza oraz tą spółkę. Oszust i kłamca.

Chcesz pomóc osobom szukającym opinii o pracodawcach? Napisz kilka słów o tym co Ci się podoba i nie podoba w firmie Green Eyes Angel Sp. z o.o..

Życzliwy
@admin 02.08.2015 07:03

Ta firma to jakaś fikcja!! Biorą towar i FA i nie płacą !!UWAGA NA NICH

Zostaw opinię o Green Eyes Angel Sp. z o.o. - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Green Eyes Angel Sp. z o.o.