Kentel Polska Sp. z o.o.

Szamotuły

Kentel Polska Sp. z o.o.

Opinie o Kentel Polska Sp. z o.o.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Andrzej

Czy firma normalnie funkcjonuje? Czyżby obawa przed nowymi ludźmi chcącymi pracować?

nowy
@Andrzej 17.09.2018 21:41

Zmieniły sie kadry jak słyszałem

kennemer
@Andrzej 17.09.2018 21:41

Atmosfera wynagrodzenie?

Waldi

Czy jest jakiś powód tej ciszy? Podpowiedzcie jak się wam pracuje i czy warto aplikować?

Pol
@Waldi 12.08.2018 16:43

Tez się zastanawiam czy czemu nikt nie pisze. A firma prowadzi rekrutacje a przecież,w okolicy Hercules tez,szuka pracowników

wol
@Waldi 12.08.2018 16:43

Widać ze dobrze ze nikt nie pisze

flo

Ile zarabia operator maszyn w kentel ?

Iza

@buli, a na podstawie jakiej umowy jest się zatrudnionym w Kentel Polska? Czy ewentualne podwyżki ustalane są indywidualnie czy na przykład dostają je wszyscy w tym samym czasie? Aktualnie firma rekrutuje na stanowiska: operator maszyn, operator linii (praca weekendowa) oraz magazynier/operator wózka widłowego. Czy ktoś z Was jest zainteresowany pracą na którymś z wymienionych stanowisk? Zachęcam do zapoznania się ze szczegółami: https://www.gowork.pl/praca/kentel-polska-sp.-z-o.o.;pr

szamo

Co jest w tej firmie ze 3 miesiace szukaja pracowników i nikogo nie znalezli jak widze to juz trzeci miesiąc poszukują operatorów maszyn.

Żelik
@szamo 08.03.2016 21:42

Jaka płaca......

buli
@Żelik 15.01.2018 17:48

1700zl na ręke

Czy mógłby ktoś polecić firmę Kentel Polska Sp. z o.o. osobom szukającym prace? Jakieś zalety pracodawcy potrafilibyście wymienić?

Iza

Obecnie dostępna jest oferta pracy na stanowisku operatora maszyn w Kentel Polska. W ogłoszeniu pracodawca wspomina o oferowanej opiece podczas wdrożenia. Jak dokładnie wyglądają pierwsze dni pracy? Na jakie wsparcie ze strony pracodawcy możemy liczyć rozpoczynając swoją karierę w tej firmie?

gulgulator
@Iza 08.08.2017 18:13

Miro. Czy to po holendersku nie znaczy ŻEL ? Tfu

Miro

Zastanawiam się dlaczego niektórzy nie potrafią być obiektywni przy pisaniu opinii?

bebech

@ zxz no chyba mimo wszytsko troche przesadzileś...

zxz

Tam sa takie uklady po znajomosci, ze za ta place co proponuja to osadzonych z aresztu biora do pracy..............

zet

Witam. Firma kentel szuka operatorow maszyn czy ktos wie jakie stawki proponuja?I czy warto u nich pracowac?

kente.

hsdjkl@ odnosnie Twojego zapytania. Dokładnie niewiem czy szukają do pracy do biura bo na produkcje to tak tylko układy i znajomosci panuja w tej firmie kto kogo ma przyjąc na stanowisko biurowe czy na produkcje. kierownik krzysiu

Po prostu kierownik Krzysztof nie wie czego chce

zenek...

Witam .Orientuje się ktoś czy były przyjecia do pracy w kentel ?

1280 zł. netto po okresie próbnym 1400 zł netto bardzo słabo

Z przyjeciem do pracy wygląda to tak jak cie przyjmą . Na początek 1850 zł brutto na okresie próbnym przez 3 miesiące bez premii. Po okresie próbnym umowa na 3 lata. I negocjowanie stawki z kierownikiem zapewne troche powyżej najnizszej krajowej + premia niewiadoma. Tak to wygląda. Praca na dwie zmiany

Operator Maszyn

Ludzie sie zwalniają sami bo malo placa biora te prace na chwile i szukaja innej. Czesc sie tez nie nadaje ale to juz specjalne przypadki

alex

To lepiej płacą we firmie Ster jak sie słyszy.

życie

gdyby nie duży kredyt już by mnie tam niebyło

alex

Hej operator maszyn. Byłem kilka dni na rozmowie o prace w tej firmie to co napisałeś to prawda na początek 1280 zł .Zauwarzyłem ze firma co chwile szuka pracowników i czym to jest spowodowane ze ciągle szukają ?

@alex 04.02.2016 21:41

spowodowane przedewszystkim zarobkami i kapusiami

życie

pracuję tam bardzo długo ta firma to największa porażka w moim życiu gdyby nie kierownik i jego podwładni typu dawidek agatka może szło by to przetrawić po tylu latach pracy zarabiasz tam siki

Operator Maszyn

Witam, Pracuję w tej firmie prawie rok i przedstawię wam kilka istotnych faktów, które na pewno zainteresują kandydatów. Pierwszym najważniejszym dla większości osób jest pewnie wynagrodzenie a więc tak: -Na okresie próbnym (umowa o prace) wynosi ono 1750zł brutto 1280 na rękę i w tym czasie nie możemy jednak liczyć na żadną premie po prostu nam nie przysługuje :/ Po okresie próbnym stawka jaką nam kierownik zaproponuje waha się od 1900zł do 2050zł brutto w zależności jak pracowaliśmy na okresie próbnym oraz na jakim stanowisku. Umowę dają na 5 lat po okresie próbnym możemy liczyć na premię wynoszącą od 200zł brutto do 500zł. W moim przypadku raczej zawsze miałem premię, jednak bzdurą jest fakt, że trzeba donosić aby taką premię otrzymać.Obecny system premiowania polega na porównaniu osób z jednego stanowiska najlepsze dostają premie reszta nic. Oczywiście liczy się tutaj też znajomość tego systemu i umiejętne wypisywanie raportów produkcyjnych(z tą wiedzą się z wami niestety nie podzielę :D). Jeśli chodzi o konfidentów jest tu kilku ale to chyba jak w każdej większej firmie. Atmosfera w pracy raczej jest okej większość ludzi jest spoko. Ogólnie nie polecam tej pracy dla osób posiadających rodziny ze względu na mała płacę, jednak jest to dobra praca dla ludzi, którzy się uczą i nie mają jeszcze żadnego doświadczenia na rynku pracy. Czy praca jest ciężka ?? Tak i nie to zależy od tego na jakie stanowisko trafimy. Pensję są wypłacane na czas bez żadnych problemów. Jeśli chodzi o brygadzistów to zdecydowanie najlepszym jest Mateusz nie ma wszystkiego gdzieś nie wchodzi w d...e kierownikowi zawsze chętnie pomoże, natomiast jeśli chodzi o drugiego to naprawdę nie polecam być u niego na zmianie z kierownikiem już można powiedzieć "dobrzy kumple". Pierwszy jego informator o wszystkim, a przez jego zarządzanie jest tylko niepotrzebny nieporządek w zakładzie. Pozdrawiam Operator Maszyn :D Ps Jeśli macie jeszcze jakieś pytania pytajcie postaram się odp

hiszpi

I UWAGA na takich konfidentów i bajko pisarzy jak maciuś nr 1 kleo nr 2 tak im że i takie małe pieniądze zarabiają te kłamliwe k****y agatka nr 3 dawidek nr 4 i wiele wiele innych posrańców, trzymam kciuki za tych co tam jeszcze pracuja

max

Szukają ale do tej pory rekrutują.A kiedy będą przyjmować nie wiadomo . Może kto pracuje wie więcej na ten temat ?

kobra

Moim zdaniem firma taka sobie.. za to ludzie w miarę ok .. zależy jaka zmiana jest i do jakiego brygadzisty się trafi.. Konfidentów masa więc trzeba uważać z kim się rozmawia.. zarobki szału nie robią.. ale od czegoś trzeba zacząć.

hik

Hej wpisy są podzielone na forum a tak naprawde jak jest w firmie?

HiszpańskiMatador

Atmosfera okej, jest z kim dać po nosie, pod koniec miesiąca nie ma za co, chyba, że na kogoś doniesiesz i dostaniesz premie.

.....

Na temat zarobków to są rózne wypowiedzi to zalezy od stanowiska i dlatego jedni mają więcej a inni mniej. Tak jak we firmie Ster

inox

W każdej firmie są plusy i minusy.I tysiąc opinii na forum

....

Tak 1500- 1700zł początkowa netto

!!!
@.... 09.01.2016 15:40

Co 1700 netto !? Raczej nie :/ 1300-1400 bez nadgodzin i premii a premia raz jest raz nie ma :/ daja jak chcą ... i te 1400 nie dla początkujących tylko dla ludzi którzy pracuja kilka lat. Kofoboj 2000 zł codzienność ? Nie żartuj sobie :D Nie wiem gdzie to słyszałeś.

Zostaw opinię o Kentel Polska Sp. z o.o. - Szamotuły

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kentel Polska Sp. z o.o.