Opinie o AIR SPIRALO POLAND Sp. z o.o. w Szamotuły

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie AIR SPIRALO POLAND Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie AIR SPIRALO POLAND Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AIR SPIRALO POLAND Sp. z o.o. w Szamotuły

Salamandra

Trafne stwierdzenie!Ją też bylam na produkcji!!!!!!!!!Hahaha

flo

Ile zarabia operator maszyn w kentel ?

Bbbb
@flo

Smieszne pieniądze

Asia
@flo

Bardzo mało nie warto za te pieniądze tracić nerwów nikomu nie polecam

Ciekawy
@Bbbb

ale mniej niż 4 tys na rękę?

Majster
@Ciekawy

Hahaha

Xx

Do Obserwatora. Myślę ze jest pani,oan) osobá która bezpośrednio nie pracuje na produkcji i może coś strscila. To nieistotne. Ważne by nie pisać takich bzdur i pogràzac ludzi którzy ciężko tam pracujà. Warunki rodzaj pracy plus presja sà niewyobrażalne. Jeśli nawet, ktoś zje ,słucha muzyki to przcież to nie problem To sposób na przetrwanie. Obok pracujà i nikomu to nie przeszkadza. Jesli nie możesz Komuś pomóc, u sobie przychamuj!!!

Ona
@Xx

Ja jestem pracownikiem produkcji i wiem z czym to się je. Wydaje mi się że problem jest w tym, ze na każdym stanowisku inny rodzaj muzyki leci. Czasami to faktycznie wytrzymać nie idzie, a tym bardziej skupic sie na pracy. Dodatkowo hałas maszyn . Mamy ludzi na produkcji w różnych przedziałach wiekowych ,poza tym nie kazdemu może odp dany typ muzyki.

ROBIN Hood

Znasz swojà psychikę ja wiem jak placà. Także, tam nie zarobisz A stracisz dużo więcej

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie AIR SPIRALO POLAND Sp. z o.o.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
Odrodzony

Firma teraz zadba o zdrowie. lepsze samopoczucie. kreatywność .zmianè złych nawyków żywieniowych i co środè.....Hura, owoce!!!Smiechu warte!!!Latem były lody i stopily się gdy zaczęły się nowe rządy. Dobre czasy, to czas przeszły .Jedne chwile spokoju, to te gdy karierowiczek "juz nie ma. Pracuje się efektywniej i dużo lepiej. Każdy ma świadomość,że przyszedł do pracy,by pracować i zarobić. Ale, Zrządzający firmá... zadbajcie o tzw higienè psychiczná.Szanujcie każdego czlowieka, nie klasyfikujcie, nauczcie siè słuchać i zrozumieć,gdy bywa ciężko.Nie szukajcie informatorów, kapusiôw, bo to bardzo nieprofesjonalne i świadczy o Waszym poziomie. Człowiek, to najbardziej inteligentna istota na Ziemi, czy oby ludzka? Wszystkiego, dobrego koleżanki i koledzy ???? Spokoju i nie traćcie wiary w siebie Wspierajcie się i nie pozwólcie się zniszczyć. Okazujcie sobie życzliwość i pomoc . Bo z godności Was nie obedrà ????????

Xyz
@Odrodzony

Śmiechu warte, co teraz dzieje się w tej firmie, lody stopniały a i owoce zgniją haha kiedy wróci wszystko do normy? Chyba, już nigdy????

@Xyz

A propos, owocòw...dieta pudelkowa nie sprawdzila się u "Jednej z tych ,co przyszly "wièc cukry ptoste zamieniajà na fruktizè. To,czy wróci, wszystko do normy?Normy są tylko jedne...wydajnościowe. Udana operacja, to zgrany cały zespół. Tam tego nie ma. Więc odpowiedź jest jedna...

@Xyz

Owoce?Sa tylko w gazetce w realu nie bylo ich Czy wroci do normy?Nie z tymi kierowniczkami!Szkoda ze kazdy wie komu sie zawdziecza tak zla atmosfere w firmie i nikt nic z tym nie robi...udawanie ze wszystko gra

@On

Ciekawe komu zawdzięczamy taką atmosferę? Ludzie boją się odezwać

Kolo

Pewnie ze sie boja.Ale wystarczy poczytac wpisy i wiadomo komu zawdzieczamy taka atmosfere Nikomu byl tu pracy nie polecil...nie dopoki sa te kierowniczki

Kl

Szkoda że nie boją się odzywać (usunięte przez administratora)którzy potrafią już tak niestworzone historie wymyslac na ludz ze uszy wiedna . Nie mają jak zabłysnąć to błyszczą kapujac, zeby to jeszcze te przedszkolaki prawde mówiły. Przyjmują dzieci z mlekiem pod noskiem, dają im władzę i szczurki wprowadzają mega chora atmosferę . Kiedyś by awansować trzeba było się wykazać uczciwą pracą i doświadczeniem jak w tysiącach innych firm . Tu wystarczy dobrze smarować. Potem laza i głoszą, że zarabiają 5 tyś, a pracownicy którzy pracują po x lat ? Jak się mają czuć? Na co ich wiedza i doświadczenie zdobywane latami? Chyba tylko po to by wiecznie poprawiać błędy ,tych naszych geniuszy

Odrodzony

To,że Jesteś komuś potrzebny... niekoniecznie oznacza że Jesteś dla niego ważny. Ludzie pracujàcy na produkcji, to nie szara masa, która potrzebuje dowartosciowania. Znamy swoją wartość,dlatego trudno przejść obojętnie wobec pustych frezesów Jesteś ważny...dopóki tańczysz jak Ci zagrają! Dopóki Jesteś potrzebny!Dopóty mogà wycisnąć z Ciebie, wszystko dla osiągnięcia pseudo sukcesu, sobie przepisanemu.Tym słuszne jest powiedzenie, że pracownicy nie odchodzą od firmy ale id szefów. Koleżanki i koledzy!Cieszę się mogłem z Wami pracować w tych dobrych, przeszłych czasach.Poznanie Was i poczucie wspólnoty bylo dla mnie bezcenne.Dlatego,dziś nie mogę być obojètny, wobec tego co Was spotyka. Z czym przychodzi się Wam mierzyć, każdego dnia. Pozdrawiam.

Odrodzony

Nie wiem dlaczego została usunięta moja opinia skoro nikogo personalnie nie obrażała. Dla Tych którzy nie mieli okazji dowiedzieć się i dla Tych którzy tę wiedzę majà ... To co firma pisze, że panuje rodzinna atmosfera .to chyba że ktoś ma ten obraz mega zaburzony Puste słowa o szacunku.Slowa najbardziej im obce!!!Od samego początku musisz liczyć na samego siebie i wierzyć że masz na tyle mocnà psychikę ,by znieść to wszystko. Przełożeni nie idà na żaden kompromis . Brak im empatii i i normalnych ludzkich odruchów. Traktują Cię jak pionka ,którego ruchy ciągle jak chcà przesuwająà. Jeśli się nie sprawdzasz, to wypad. Tyle łez się widziało i tylko dlatego,że praciwnik nie mógł czegoś lub robił coś za wolno np.deset. Przyszly...i każdy czeka kiedy skończy się piekło ,które zgotowaly. ,, Koleżanki i koledzy mam nadzieję, że przyjdzie czas że Będziecie jeszcze ochoczo i z radością szli do pracy.Ale pytanie czy do tej?Chyba,że Ktoś ,komu Wasze dobro nie będzie obojętne i doceni Wasz wkład w rozwój firmy, zarobi coś co odbuduje wiarę najważniejszą wartość jaką jest człowiek . Na ten stan rzeczy. nikomu nie POLECAM tej firmy!!!!

XXX

I jeszcze jedno co do Wielmożnej Pani Agatki najwieksza wieśniara jaką znam zero godności tylko słoma z butów wystaje a zgrywa Królową w (usunięte przez administratora) każdemu mozna wejść ale trzeba się szanować i mieć swoja godność ona tego nie posiada ale uwaza inaczej.Co szczeknie pyskiem to kłamie. Jest zerem

XXX

Muszę powiedzieć że to co się tam teraz dzieje jest nie do pomyślenia bylo źle ale obecnie przykre i porażka. Ludzie pracujący tam kilka kilkanaście lat i traktowani jak pomyje a gówniarze robią co chcą a "góra "udaje że nie słyszy i nie widzi bo są poprostu zesrani ale Szefostwo powinno wiedzieć bo maja taki kit walony jakich mało. Psychiatryk to się chowa do tej firmy.Nie polecam

Przemysław

W zimnej hali? Jestem totalnie zaskoczony tym co napisałeś. Skoro pracownicy pracują w zimnej hali to rodzi się jedno zasadnicze i podstawowe pytanie w takim przypadku, który opisałeś. Czy pracodawca zapewnia może odzież roboczą, aby pracownikowi było automatycznie ciepło?

Dokładnie, kierowniczki zero pojęcia. Wielkie paniusie, smarkule po 20 lat, dwie. Mobbing i to wielki, trzeba sobie nie pozwolić i jest ok. Nawet jak z nimi rozmawiasz. Dawidek, od pewnego czasu często ma L4, ale żonka jego tak go broni, że niby taki chory, haha. Nie chce mu się robić to idzie na chorobowe, a tak naprawdę pracuje na lewo. Mam nadzieję, że wkrótce coś się zmieni w tej super firmie, jak tylko przyjedzie zarząd z Holandii i polecą po kolei kierowniczki i wróci wszystko do normy. Kwestia czasu. I na koniec taki apel dla tych normalnych pracowników: nie dajcie się i nie pozwólcie na traktowanie nas jak śmieci, róbcie swoje i nie bójcie się tych kierowniczek, które zapewne niedługo skończą swoją karierę we firmie. Tego im życzę.

Brak odwagi :)

Jesli ktoś do kogoś coś ma to niech powie to wprost a nie pisze na forum :) brak odwagi niestety... A piszą to Ci co zazdroszczą....Ale coz jeśli mielibyśmy się przejmować tym co ludzie mówia to już dawno byśmy zrezygnowali z pracy :) jak to się mówi miej wyj.... A będzie Ci dane :) pozdrawiam ludzi którzy nie mają odwagi mówić wprost co im na sercu lezy ????????????????????

Obserwatorka
@Brak odwagi :)

No fakt miec (usunięte przez administratora)to Twoje zyciowe ,a juz na pewno firmowe motto . Agato ,a tak na marginesie to ten slugus ktorego masz na lini i wolasz do niego Tofik do nogi to bardzo grzeczny i pracowity chlopak ktoremu Ty wiejska dziewczyno do piet nie dorastasz.

Dokładnie, Agatka skoro jesteś taka mądra to weź się za robotę a nie kapujesz tylko do lidera i kierowniczki. Pamiętaj, że jesteś takim samym pracownikiem jak inni, którzy tu pracują. Boli cie, że inni są lepsi od ciebie? No są, haha. Ten tel to(usunięte przez administratora) jej do śmieci i jeszcze dać naganę, bo cały czas się nim bawi i nikt z rządzących tego nie widzi a inni z tel to od razu umominanie jest. Najlepiej zwolnij się dziewczyno bo z taką opinia mi byłoby wstyd tu pracować.

@Obserwatorka

To prawda, żal mi tego Sebastiana. Za bardzo jej słucha, no i ewidentnie boi się jej.

Zazenowany

Pare razy byłem świadkiem jak lider czy brygadzista zwracal jej uwagę i zawsze odp byla, pisze z Paulina. Obracali się na pięcie i koniec tematu. Na to wychodzi, że na 8 godz pracy 7 pisze lub rozmawia z kierowniczka. Zresztą nie tylko ona. Patologia jak nic.

On

To prawda-telmech to nic fajnego.Zimno,kierowniczka do niczego i rudy jej lizus i kapus Na 3 hali jest fajnie.Spoko brygadzista Tomek co do kierowniczki to tez jest ok.Ale nie ma ona latwo z tymi 2 z 1 i 2 hali. Moze sie wreszcie w tej firmie cos zmieni na lepsze

X

A kto jest tam koordynatorem magazynu? bo nie kojarzę, haha ciekawe

@On

To prawda, może coś się zmieni tylko kiedy?

Zażenowany

Święta prawda. Nie wiem kto takie niekompetentne kobiety zatrudnił na takich wysokich stanowiskach. Każdy kto szanuje siebie choć odrobinę nie będzie pracował w takim (usunięte przez administratora) jakie stworzyły te kierowniczki i pseudoliderzy. To nie jest firma dla zdrowych psychicznie ludzi. To jest po prostu jeden wielki dom wariatów.

Igor

A na jakieś dodatki do pensji można liczyć?

Witam, jak wygląda praca na stanowisku koordynatora magazynu? Jest to system zmianowy? Jeśli tak to ile zmian? Ile osób pracuje na tym stanowisku oraz ilu magazynierów jest pod koordynatorem? Jakie zarobki są oferowane?

Jaki dress code obowiązuje w Kentel Polska Sp. z o.o.?

Zależy czy trzeba wychodzić na halę czy nie. Jeśli tak to spódniczki, sukienki lub krótkie spodnie odpadają. Z resztą jest dowlność.

Ona

Mam pytanko czy w tej firmie jest socjal.I jaki.

Przemysław
@Ona

Również dołączam się do pytania, jestem też ciekaw jakie benefity pozapłacowe Kentel Polska oferuje swoim pracownikom. Liczę na szczegółowe informacje, każdy taki wpis jest cenny dla potencjalnych kandydatów więc piszcie śmiało!

@Przemysław

na świętą Bożego Narodzenia (zależnie od dochodów) ok 600zł, na WIelkanoc ok 150zł oraz Wczasy pod Grusza ok. 400zł o ile dobrze pamiętam.

Jaka umowa obowiązuje w Kentel Polska Sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

Pracownica

Pierwsza umowa na miesiąc, druga na rok a kolejna na stałe.

Jaka atmosfera panuje w firmie Kentel Polska Sp. z o.o.? Widziałam kolejne ogłoszenia na Nuzle.pl, jakie umieścili 29 września. Duża jest tam rotacja?

Justyna

Niestety po ostatnich zmianach na magazynie jest coraz gorzej. Mobbing mobbing i jeszcze raz mobbing. Brak słów na kierowników i liderów którzy co chwilę przezucaja ludzi z dzialu na dział. Magazyn od kilku tygodni działa koszmarnie. Co chwilę są jakieś problemy

Anonymaus

Firma ma sporo ogłoszeń o prace zastanawiam czy warto aplikować jakie wynagrodzenie atmosfera w pracy ??? Duża rotacja ?

Jaro
@Anonymaus

Szukają cały czas na te same stanowiska juz sporo czasu dlaczego?

Artu
@Jaro

Tak jak w każdej innej firmie

Iza
@Artu

Twoja wypowiedź niewiele mówi osobom zainteresowanym podjęciem pracy w Kentel Polska - może napiszesz coś więcej? Ciekawi mnie, jak przedstawia się ten pracodawca w Twoich oczach i jakie mógłbyś wymienić pozytywne oraz negatywne aspekty pracy w tym miejscu.

@Jaro

nikt nie lubi jak mu się nie okazuje szacunku zwłaszcza, że przyjedzie taki koordynator co ma plus minus z 27 lat i traktuje cie jak śmiecia. Praca tam jeśli chodzi o samą prace jest ok tylko nieodpowiedni ludzie tobą zarządzają i cie wkur*** prawie każdego dnia. Praca jest fajna jak dobrze znosisz wkurzających ludzi

@696

A co na to dyrektor zakładu, dyrektor finansowy, zarząd?

Tomcio
@696

No fakt najwiekszy balagan I zamieszanie W tej firmie robia pseudo liderzy rzucaja ludzmi Z hali na hale czasami co pol godz ,zero poszanowania dla pracownika(usunięte przez administratora) Jak ktorys ma urlop I zmiane prowadza sami brygadzisci to praca jest Spokojna bez zadnej spiny, nerwowki,wchodzi na maszyne I konczysz na tej maszynie ,pokolei kazdy wie co ma robic, nikt nie zmienia decyzji Co chwile

Martyna

@siwek a jak wyglada sprawa z grafikiem? Dopasowują go do potrzeb pracowników ?

Zniesmaczonipracownicy
@Martyna

Bardzo, nie znasz dnia ani godz jak pojdziesz do pracy. Lider potrafi dwa razy w tygodniu zmienic grafik I tak tydzien w tydzien

Ciekawa

Czy w kentel są jakieś benefity lub wczasy pod gruszą?

Quin
@Ciekawa

Tak są premie i wczasy pod gruszą i dodatki

Zostaw merytoryczną opinię o AIR SPIRALO POLAND Sp. z o.o. - Szamotuły

• Jak się pracuje w AIR SPIRALO POLAND Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy AIR SPIRALO POLAND Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AIR SPIRALO POLAND Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 0 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

AIR SPIRALO POLAND Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 63 ocen.
  • Składowa 5
    64-500 Szamotuły

AIR SPIRALO POLAND Sp. z o.o.