Recaro Aircraft Seating Polska - Świebodzin

Świebodzin

Opinie o Recaro Aircraft Seating Polska - Świebodzin

Nikt

Nie warto składać podań. Praca tylko dla dzieci miejscowych komuchów.

giki

Apka, RECARO Aircraft Seating jest dostawcą foteli lotniczych klasy Premium dla wiodących linii lotniczych oraz największych producentów samolotów na całym świecie. Obecnie zatrudniają ponad 150 osób, wiekszość jest chyba zadowolona, skoro tu nie narzeka.

Ja

Jakich?

gruby Franio

uwe - 2012-01-25 17:58:31 atmosfera to jest nie za ciekawa.potwierdzam i nie polecam. Jest wiele innych lepszych firm.

uwe

atmosfera to jest nie za ciekawa.

beeeee... nie polecam.

Zostaw opinię o Recaro Aircraft Seating Polska - Świebodzin - Świebodzin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Recaro Aircraft Seating Polska - Świebodzin