wratislavia cars

Wrocław

Opinie o wratislavia cars

nakg

damian, obsługa klienta to chyba nie najlepszy wybór skoro nie są na tyle rozpoznawalną firmą jaką by mogli być. obiło mi się o uszy, że planują w jakiś sposób działalność swoją powiększyć, ale szczegółów nie znam. Wiadomo kto przeprowadza rekrutacje ?

Weronika

Chyba ktoś tu nie rozumie ~ ...

Weronika

Od kiedy to praca w drb jest pracą na akord? Zarobki zależą głównie od nas samych.I nie chodzi tu tylko o drb bo i mowa też o innych miejscach pracy.

Weronika

Tyci tyci co to za nick ?

Weronika

Myślę że o zarobki należałoby zapytać dyrektora. Choć jestem przekonana że zależą one głównie od nas samych.

Weronika

Parę lat wstecz gra w monopol wyglądała następująco ja z jednym domkiem a Janek z 10 domkami:) Polecam drb bo chłopaki od bardzo młodego wieku już w samych grach mieli bardzo wiele. Ze mnie zaś się śmieli że w kieszeni chowam banknoty i ukradkiem kupuje dom:)

Weronika

Ok robię poprawke Janek drb łapię to nie praca tylko styl życia :) Nominowanych do $piewania sporo :)

Weronika

Kibic z sercem pomagamy Oli czyli wyzwanie fanów.

Weronika

Dawajcie do drb do Janka praca pewna i bardzoooooo dobrze płatna! Właśnie czekam na jego wykonanie na fb piosenki bo teraz jego kolej :) No to Janek jedziemy jedziemy pełną parą !!! Przez te oczy zielone zielone oszalałem ... hi hi Czekam ! :)

Weronika

Dajcie znać jak wskoczą nowe oferty :)

Weronika

Nikt nikogo nie oskarża tylko stwierdza fakty. Dla Ciebie @@@@@@ rami,Maciek,malinówka czy jak się nazywasz. Swoją drogą to Ty dziś od rana cały czas mnie zaczepiałeś że jakaś szczupła dziewczyna nie zapłaciła Tobie za kurs? Czy te gluche sygnały to też twoja sprawka?

Weronika

To nie jest firma godna uwagi i poswiecenia. Z taxi byly same koszmary i jeszcze problemy.Dodatkowo doradztwo finansowe co jest jeszcze bardziej smieszne przy tylu zaleglych pensjach i pustych kontach! W maliny wpuszczaja! Uciekac !

aaa

No Ciekawe....

Weronika

A o jaka robote chcesz sie starac? Co dokladnie chcesz robic? Jakie wymagania?

i

Na Placu Solnym ich nie ma

odp

No to czemu komornicy mowia ze nie ma takiego adresu??? Sama tam sie przejde i autentycznie sprawdze. Jesli komornicy tak pracuja w polsce no to mozna czekac w nieskonczonosc. Mimo wszystko dziekuje Tobie bo mnie twoj post zmotywowal do kolejnej wycieczki po Wroclawiu w celu sprawdzenia wiarygodnosci panstwowej.

pytanie

Czemu w krs sa podane bledne adresy? Plac Solny w Inter Finanse? Komornicy mowia ze to sciema z tym Solnym...

pik

I co dzwoniles do normalnych? I co powiedzieli? Jaka umowa? Zarobki? Kiedy wyplaty?

koko

To zadzwon i sie zapytaj? Kto pyta nie bladzi.

jajo

To powodzenia

Kwiatuszek

Ty lepiej zajmij się swoimi dzićmi rozwodniku.

zxc

podobno w Londynie

ciekawy

a gdzie to nasz Kwiatuszek bywa teraz?

kw
@ciekawy 18.06.2014 19:52
a gdzie to nasz Kwiatuszek bywa teraz?

A po co ci wiedzieć gdzie jest Kwiatuszek?

zxc

Firma Vratislavia Cars ma postępowanie adminisracyjne.

?

kolegów chcesz ściągać do roboty?

?

a co ma kroić się nowego?

nie

No ba! jasne że tak

A to że siedzieli w firmie to tylko i wyłącznie dlatego że każdy był pewny że będą te wyplaty i że sytuacja się poprawi na lepiej.

Ale nikt nie siedzi w tej firmie ani też nie pracuje. Zrozum firmy nie ma. Więc po co zgrywasz się tutaj na forum? i zadajesz pytania ? Daj już spokój ludziom , już dość każdy przeszedł. Albo jesteś Prezesem albo jakimś chyba jego kumplem. Pisanie o tym że chcesz wysłać swoje cv? O co ci chodzi?Po co te pytania?

A więc tak po paru miesiącach pracy wypłata za miesiące ; i tu kwoty u różnych ; 600zł , 400zł, 800zł, 500zł ,200.-podkreślam po paru miesiącach ! czyli raz że nie terminowo to i w takich mizernych kwotach U niektórych podobno było rzuceniem pięniedzmi prawie że w twarz..

Kwiatuszek

I jeszcze jedno pieniądze szczęścia nie dają jedynie strasznie utrudniają ludziom życie.

Kwiatuszek

Odeszły :) dobre , wieloletnią pracę :) słuchaj nie ma żadnych pięniedzy - Ja ich nawet nie chce. Nawet jak te wszystkie odsetki narosły do magicznie wysokich kwot.

Kwiatuszek

anonim - 2013-08-24 09:12:33 Cześć to prawda o tej likwidacji naprawdę co teraz będzie coś innego czy ta sama branża co z ludzmi sie stało co pracowali we wratislaviiHej, hej no czekamy aż Prezes otworzy ;p Ludziska mają się dobrze działają na innych frontach.

podmiot aktywny ale *13 i *14 czyli likwidacja i upadłość ;/

Kwiatuszek

Nie ,nie otworzył. Jeszcze Nie:)

Kwiatuszek

Bo Wszyscy byli niegrzeczni:) Same łobuzy:)

ksenia

Nie ma tej firmy, i nikt w niej już nie pracuje.

Kwiatuszek

Dla zainteresowanych ; Jeżeli spółka zoo upadnie to niespłacone zobowiązania przechodzą na zarząd i jego członków. Lecz żeby tak było trzeba iść do sądu gospodarczego o zmianę wyroków spółki na odpowiedzialność członków zarządu.

Kwiatuszek

A pracowałeś Janie jako kierowca taxi?

Kwiatuszek

A kiedy warto zmienić nazwę firmy? wtedy jak zrobi się prze kret , czyli jedna upada a druga pod nowa nazwą powstaje , albo jak dostaje się ulgi podatkowe dla firmy na określony czas to po wygaśnięciu czasu ulgowego , zmienia się nazwę i dalej ma się ulgę.

Kwiatuszek

Wiesz wszystko jest możliwe:)

Kwiatuszek

Ja myślę że powienien otworzyć firmę Vratislavie Cars z tą samą załogą ale na nieco innych zasadach, warunkach . Są ogromne szanse że firma powali rynek ogromną ilośćią zleceń i to nie żart!. Całe życie ludzie uczą się na błędach.Klienci jak i również pracownicy w pewnym stopniu zrozumieli charakter oraz ryzyko związane z prowadzeniem działalnośći gospodarczej w naszym społeczeństwie.

Kwiatuszek

Na rynku pozostaną Ci, którzy zdołają przyciągnąć klientów zarówno ofertą jak i poziomem obsługi klienta. W branży, która jest coraz bardziej konkurencyjna to właśnie kontakty z klientami mogą decydować o sukcesie.

Kwiatuszek

Jedni drugich chcą nabijać w butelkę. Podobnie jak w miłośći mają żony dzieci a na badoo i na fotce siedzą. I czy to nie jest nabijanie w butelkę? Gdzie tu uczciwość? albo sprawiedliwość? A potem taki powie ale ja Ciebie nie znam tak jak przy wypłacie czy przy innych relacjach damsko-męskich. Czasem zastanawia mnie jak to możlwe że żyjemy w takim zakłamanym świecie, Dyspozytorki bez umów? bez wypłat? albo traktowane kobiet jak jakiś handel wymienny "nie ta ale będzie następna"pościemniam a co tam.. A potem taki wchodzi na opienie stalbud i udaje że jest pracownikiem i zadaje pytania jak się pracuje w stalbud.

Kwiatuszek

No i idź teraz tu gdzieś do pracy , oj to prawda trzeba wcześniej odpowiednio sprawdzać i pytać ludzi Bo inaczej można ładnie dać się nabić w butelkę.

Ja nie wiedziałem że pracowałem w Torniu. Vratislavia Cars Toruń opinie... Jaki Toruń? Z Wrocławia zrobili Toruń...

Kwiatszek

Jeszcze jakieś pytania?

Kwiatuszek

Mizerne. Grosze. Płacili w ratach albo wcale. U każdego różnie to wyglądało. Większość musiała się upominać , prosić.Nie mniej jednak nikt nie widział całej swojej pensji. Każdy był już zniechęcony pracą , atomsferą, i stałymi obietnicami że będzie lepiej. Nie wiem jak było dalej w firmie bo nie siedzialam tam do samego końca .Ale nie podobało mi się że w dalszym ciągu były przyjęcia-ogłoszenia na gumtree. Jak i tak większość robiła prawdę mówiąc charytatywnie.

Kwiatuszek

Rozumiem, opłaty, jedzenie,opał na zimę itp. No to życzę powodzenia w znalezieniu pracy a co najważniejsze w takiej żebyś nie musiał potem chodzić po komendach,pipach:) i sądach. Proponuje choć może się to wydać dość zabawne biedronki, lidle, salony samochodowe- raz że dużo płacą dwa godziny terminowe a nie dodatkowe charytatywne! no i też socjal całkiem spory. A na święta są też i bony. Na koncerty bilety,a jak nie na koncerty to do kina lub teatru. Tak więc rodzina w wigilie ma co zjeść i na prezenciaki spokojnie starczy.

Zostaw opinię o wratislavia cars - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie wratislavia cars