Opinie o Www.Zieleń Drogowa.Pl w Lisewo

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Www.Zieleń Drogowa.Pl. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Www.Zieleń Drogowa.Pl o rekrutacji.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Www.Zieleń Drogowa.Pl w Lisewo

lucek Nowy wpis

jakie zarobki

Poszkodowany Nowy wpis

Witam. Firma Zieleń drogowa i drukarnia K2 to ta sama firma niemalże. Nie płacą na czas lub wcale. Od 4 lat zalegają mi z fakturą za wykonanie usługi, a odsetki lecą. Twierdzą na beszczela że nie dostali faktury a ich księgowa na koniec roku przesyła do mnie zestawienie o saldzie iż są mi winni kasę. Bez komentarza dalszego.

Yellow Nowy wpis

Napisze ktoś oprócz ,,miłych'' słów na właścicieli, czy oni rekrutują może teraz do pracy? Szukam jakiś ofert ale cisza

Javvdjmc Nowy wpis

Nie polecam!

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Www.Zieleń Drogowa.Pl.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
niedoceniony

Jak zwykle dobre opinie wystawione przez Pana Bartka z2k prawą rękę 2 prezesów brak słów. Zieleń drogowa i drukarnia 2k mają ludzi za szmaty i się z nimi nie liczą ale wszystko działa w dwie strony.

ktoś

Wdupie maja wszystkich nie płacą i nie ma umowy nie ma również sprzętu do pracy a robotę każą zrobić paranoja

sponsor

dla zieleni drogowej nie liczy się nikt prezes ma w d... że komuś coś sie należ aco niemożna kogoś wyalić kosmos za jego pracę aczemu nie jemu nie zależy ciekawe jak by mu taknie zapłacili skańska lub budimex albo może donich anpisać jaka to zieleń drogowa jest solidna dla innych pozdrawiam pana prezesa

tri

Myślę, że praca w zieleń drogowa do najłatwiejszych nie należy, praca na świeżym powietrzu ale też trzeba być gotowym na to że warunki atmosferyczne lubią się zmieniać. Oprócz tego firma ta zajmuje się takimi rzeczami jak roboty wykończeniowe, karczowanie, roboty przygotowawcze i inne. Praca więc jest wymagająca pod względem fizycznym, prawda ?

Janek

zdaje się że pomysł firmy zieleń drogowa jest wyjątkowy i przyznam się, zainteresowany jestem podjęciem u nich pracy, jako że pracowałem w ogrodnictwie prywatnie pielegnując ogrody a także w większych ogrodniczych hurtowniach postanowiłem złożyć do nich CV. Jest teraz idealny okres przejściowy zimowo wiosenny. Co oferują pracownikokm?

jacek

no to są ludzie potrzebni do pracy jak rozkwita tylko wszystko, a potem już nie? bo wydaje mi się, że jeszcze o to wszystko trzeba jakoś zadbać w sumie, podlewac chociażby na przykład, no nie wiem, bo co z tego jak tylko się coś zasadzi.. no ale ja się nie znam, mam tylko nadzieje, że w sezonie praca się znajdzie.

fernando

zgłoś się do nich. Widzisz ile ludzi potrzebują nawet na co dzień. Jeszcze w dodatku teraz jak wszystko rozkwita ;)

matrix

Dokładnie popieram(usunięte przez administratora) Jesteś tylko tempakiem co umie tylko pisać i nic więcej i Ty uważasz się za inteligętnego człowieka heh śmieszny jesteś

lucjan

(usunięte przez administratora)JAK SIĘ NIE MA ARGUMENTÓW NA POZIOMIE TO SIĘ WULGARYZMEM SYPIE. I KTO TU NIE MA INTELIGENCJI???????!!!!!!!!

olo

(usunięte przez administratora) sam nie czepiaj się więcej ludzi bo sam jesteś nie w porządku brak ci manier i inteligencji nie pij więcej tych alpag bo ci mózg wyżarły bardzo mi cię człowieku żal ale cóż polecam psychiatrę lub AA

HWDP

tylkona tyle cię stać (usunięte przez administratora)

lucjan

przychodzę pojebie i co widzę bandę popi.... i idiotów co w gębie są mocni!!! a ty patrz pod nogi jak chodzisz......

Ty to masz ryj jak łopata frajeże. Taki mądry jesteś to przyjedz pod ten sklep to masz gwarantowany szpital (usunięte przez administratora)

lucjan

i takim chłopką jak wy to powrót do szkoły i gramatyka się kłania, no tak ale co wymagać od leniuchów i.kto się uczył to ma a kto się (usunięte przez administratora). to do łopaty morda w kubeł i (usunięte przez administratora)

lucjan

jak czytam te wasze (usunięte przez administratora) wiecie a sie mądrzycie. do roboty nieroby jedne a jak się nie podoba to (usunięte przez administratora). pod sklep walić alpagę bo w tym jesteście najlepsi!!!!

Witek:)

O jakie cwaniaczki się znalazły!!! Do (usunięte przez administratora) nikt nic nie ma a poza tym (usunięte przez administratora)to idiota, pyta się człowiek co ma teraz robić a on mu muwi że ma iść na zachud grabić czy to jest inteligętne zachowanie no chyba kur... NIE. po za tym o wszystko trzeba mu się prosić że by przywiózł a jak przywiezie to jeszcze wielkie ale ma a co łaskę nam robi czy co !! Do tego jak ma kogoś zawieść na stanowisko pracy to wielkie ale jeszcze człowieka zjebie. Niech ten Marek przyjedzie to znowu go do pionu postawi!!!!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Www.Zieleń Drogowa.Pl - Lisewo

Www.Zieleń Drogowa.Pl