AWIRES

Pabianice

Opinie o AWIRES

hjak

hej! bardzo dawno nie wypowiadaliście się tu - szukają może ludzi do pracy? Będę wdzieczna za informacje

kaziu

Jak możesz to podaj jakieś dodatkowe informacje.

qwerty

Czyli nadal nic się nie zmienia jeżeli chodzi o osobę właściciela. Widać że się nie nauczył po poprzedniej porażce. m-a-s-a-k-r-a

anonymus

[usunięte przez moderatora] - wszystkie obiecane stawki są wirtualne, tylko po to, by omamić pracowników, wahają się od 6 do 7 zł :D -.- - bazuje na tym, że zatrudnia [usunięte przez moderatora] (jego motto - "na łapanie jeleni") tzn. w szczególności pracowników fizycznych

Ostrzegam wszystkich, którzy chcą pracować w tej firmie.Właściciel jest nieuczciwy, pogrążył w długach już jedną firmę z Pabianic. Jeżeli chcecie coś wiedzieć o firmie Awires polecam opinie o firmie Agis-Bau.

Zostaw opinię o AWIRES - Pabianice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AWIRES