Firma "AMIGO-bike" Remigiusz Kuś

Opinie o Firma "AMIGO-bike" Remigiusz Kuś

gumin

Kupiłem w tej firmie ale w sklepie w sosnowcu. Pracownicy młodzi przeszkoleni bez doświadczenia (takich spotkałem) za to konkretni . Mają rzeczoznawce który przeciekające obuwie uznaje za szczelne, tu filmik z"wodoszczelności" (usunięte przez administratora) a potem sprzeczaj się z klientem. Roszczenia reklamacyjne trwały kilka miesięcy, a teraz otrzymałem pismo o przedawnieniu roszczeń na wodoszczelność Gore-Tex bo minęły dwa lata od daty zakupu. Kupuj tu na własne ryzyko,bo ja już nie zaryzykuję. a czy chcesz tam pracować to sobie sam odpowiedz, pójdź do sklepu w galerii handlowej gdzie pracownicy są z konieczności, jako kolejne trybo w robieniu pieniędzy.

Zostaw opinię o Firma "AMIGO-bike" Remigiusz Kuś - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Firma "AMIGO-bike" Remigiusz Kuś