Opinie o Drukarnia Skleniarz w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Drukarnia Skleniarz. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Drukarnia Skleniarz o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Drukowanie i poligrafia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Drukarnia Skleniarz w Kraków

Teraz to i tak na magazyn nikogo nie szukają? Przynajmniej nie widzę teraz takiej oferty w sieci. pokazuje mi się za to jedna na utrzymanie czystości. Jaka atmosfera panuje podczas pracy? jakie są relacje z innymi pracownikami Drukarni? Ciekawi mnie czy to rotacja?

Ona 80 Nowy wpis

Czy pracownicy dostali podwyżki w tym roku ? Inflacja szaleje, a jak zarobki ?

Nick Nowy wpis

Jak nazywa sievta pakinod finansów? Chyba Irena ma na imię

Justyna Nowy wpis

Zadajesz na forum pytanie i w tej samej wypowiedzi sobie na nie odpowiadasz? Do czego ci ta informacja? Co to wnosi w warunki zatrudnienia? Tak dużo osób tu pracuje, że trudno spamiętać imiona? Ile?

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Drukarnia Skleniarz?

Nie

Justyna

A jaki powód? Atmosfera między pracownikami nie jest najlepsza i nie chcą czy firma raczej nie jest w to zaangażowana? W sumie pytał ktoś wprost o jakiś wyjazd?

Czy po rozmowie w Drukarnia Skleniarz rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
Jula

Chciała bym życzyć drukarni w nadchodzącym roku dużo dotacji zadowolenia z pracowników, zdrowia bo od chciwości to się można pochorować

Łucja
@Jula

A życzysz jako pracownik czy klient? Szukam tu i formacji o warunkach, czy warto aplikować ale nie ma konkretów. Może Ty coś wiesz na ten temat? O co chodzi z tymi dotacjami w ogóle?

Justyna

Jeszcze w lutym padło info, że Ukraińcy tu nigdy nie pracowali. Zastanawiam się czy przy aktualnej sytuacji na świecie może się to zmieniło? Zatrudniają teraz może kogoś ze Wschodu?

@Justyna

Tak

Justyna

O proszę czyli zgadłam. ;) No i jak aktualni pracownicy przyjęli nowych kolegów? Problemów żadnych nie ma ani nic? Jak aktualnie się pracuje?

Jaki jest okres rozliczeniowy w Drukarnia Skleniarz? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Były

Wypłacane punktualnie co miesiąc.

Praca bardzo ciężka oferują minimalną krajowa - nie polecam. Nawet Ukraińcy odchodzą, tyle w temacie:) Pozdrawiam

Pawel

Ale tam nigdy Ukrainiec żaden nie pracował wiec z kad takie bzdury

Czy ktoś może powiedzieć jak się pracuje w tej firmie na stanowisku pomocnik drukarza mam tam jutro rozmowę chciałbym się czegoś dowiedzieć

Obecny
@Tomek

Jak się pracuje? Dużo i szybko ;-)

Czy Drukarnia Skleniarz zapewnia kartę multisportu?

Sportowiec

Tak zapewnia jak sobie sam kupisz

Agggg
@Sportowiec

Tą, jak będziesz przerzucał tony książek to ci nawet fitnessu nie trzeba . Nie polecam pracy tam, tylko pani Ania, brygadzistka, super była.

Monikk
@Agggg

Tak pani Ania to jedyny człowiek tam :)

BGH

Lepiej wybrać mniejszą drukarnię, byłem tam na stażu parę razy (doceniam tą możliwość), ale powiedzmy szczerze, mają tam multum zamówień. Najgorzej mają tam introligatorzy przy trójnożu :D. Jedyny plus, po za tym, że miałem możliwość coś tam liznąć z umiejętności introligatorskich, czasami nawet drukarskich, to schudłem 3 kg :D

@BGH

Co do ilości zamówień oraz ich wielkości znalazła się drukarnia, która ma ich wiele więcej oraz większych, z czasem wolnym jest dużo gorzej, także drukarnia Skleniarz pod względem czasu wolnego dla pracownika (czas wolny jest bardzo ważny, nie wyobrażam sobie jakbym był pracoholikiem) wypada o wiele lepiej, na tle innej drukarni, która jest totalną masówką.

BGH

Hej, ile może zarobić w tej drukarni jako pomocnik maszynisty offsetowego na rękę miesięcznie ?

Daro

Chciałem tam iść do roboty jestem krajaczem 12 lat ale widzę że słabo po komentarzach, jeżeli nie zarobi tam krajacz 20 zł na godzinę to wypada to kiepsko

Robert
@Daro

Opinie na forum są bardzo ważne i warto je czytać, ale jeśli zdecydujesz się na rozmowę kwalifikacyjna wtedy poznasz warunki wynagrodzenia w firmie i sam będziesz mógł zdecydować, czy chcesz pojąć pracę. Co o tym myślisz?

MIKI
@Daro

A w której drukarni krajacz zarobi min 20zł/h, możesz podać jakiś przykład?

Kierowca

Na magazynie jeden człowiek, bo pozostali na l4, tak to jest jak kierownictwo nie umie uszanować pracy pracowników. Jeżdżę tam prawie codziennie i słyszę jak się odnoszą do magazynierow, jakby byli śmieciami to teraz mają za swoje i jakoś nie widzenia twarzy, bo ludzi trzeba szanować i płacić

@Kierowca

jest jedna podstawowa sprawa . Na jakiej podstawie twierdzi pan ze firma nie placi ??Druga jest taka ze mam stycznosc codziennie z kazdym dzialem tam i nie wiedze zeby ktoś się do kogoś źle odnosił wiec radzil bym nie robic (usunięte przez administratora) burzy nie znajac tematu

Kierowca
@marek

Nie napisalem nie placuc tylko szanowac i płacić, z tego co wiem to nie ma tam kokosow, a kadra praciwnicza sie zmienia, wiec o co chodzi

Paul

Boże, zatrudniają tam takich analfabetów? Swoją drogą połowa wpisów tu jest taka.

Edyta
@Paul

Starajmy się nie obrażać innych na forum, to trochę mało pomocne. Domyślam się, że wiesz coś o pracy w Skleniarz. Przyjmują tam osoby bez doświadczenia?

Kaja

Nie liczylabym na mega prace z takim poziomem edukacji. Pisac uczymy sie w klasie 1-3....

Jeremi

Szacunek o którym piszecie powinien być w obie strony! Poza tym doceńcie, że firma w sumie jest dobrym pracodawcą!

marek

Szczerze to życze każdemu takiego kierownika na hali jak p Agata .A w mojej opini to wypowiadają sie ci którym się nie chciało uczciwie pracowac lub zostali zwolnieni i próbuja sie zemscic do tego w nie kulturalny sposób wchodzac na poziom obrażania kogoś personalnie co nie ma zwiazku z panująca praca w zakladzie i taki obrazy nie powinny miec miejsca

Joanna

Moi drodzy drukarnia Skleniarz jako firma jest solidna ,i wyplacalna na czas natomiast co do ludzi to prawda jest taka ze panują tam uklady i ukladziki a pan Prezes ktory jest wspanialym czlowiekiem nie ma zielonego pojecia.(usunięte przez administratora)Owszem pracuje sie nawet po 16 godzin za co jest wynagrodzenie ale nikt tego nie docenia .Polecam tam prace (usunięte przez administratora)

@Joanna

Do joanny to czemu nikt panu prezesowi nie otworzy oczu o panu dyrektorze pewnie pracowałoby wam sie lepiej jak by wiedziało wszystkim może poczynił by jakieś zmiany w jego zachowaniu bo jest chamem i gburem nie szanuje pracownikow a przecież pensjie bierze i to wysoką od waszego wypracowania pomyście o tym.

marek

to nie jest tak do końca trzeba sie też postawić po stronie osoby nadzorujacej w sytuacji gdy ok 100 osób chce mu wejsc na glowe ktos musi wtedy trzymac to wszystko w porządku

Znajomy

Praca jak praca, jest wymagająca, ale zawsze wynagrodzenie jest na czas, więc z tym nie ma problemów. Ponadto nie jest to praca w jakiejś starej fabryce, ale nowoczesnej drukarni z ogrzewaniem i klimatyzacją. Dla kogoś, kto chce normalnej pracy i nie chce się tylko obijać w pracy, jest to odpowiednie miejsce. Dyrektor jest trochę wymagający, ale to wynika z faktu, że nadzoruje cały proces produkcyjny, a przy tylu pracownikach musi utrzymywać porządek.

@Znajomy

zgadzam sie z tą opinia w 100% jak osoba pracujaca tam i majaca styczność z pracownikami

Edyta

@Mario, takie komentarze są nie do przyjęcia na forum! Bardzo proszę o nieobrażanie nikogo. @Taka ja, rozumiem, ale czy pracownicy zwracali uwagę na kwestię tych osób swoim przełożonym lub osobom postawionym wyżej? Proszę o nieużywanie danych osobowych na forum.

Zostaw merytoryczną opinię o Drukarnia Skleniarz - Kraków

• Jak się pracuje w Drukarnia Skleniarz?

Zobacz opinie na temat firmy Drukarnia Skleniarz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Drukarnia Skleniarz
3.4/5 Na podstawie 53 ocen.
  • Juliusza Lea 118
    30-133 Kraków