Drukarnia Skleniarz

Kraków

Opinie o Drukarnia Skleniarz

iwona

He he a najgorsza w gębie to jest Agata Ropa gruba ,tłusta baba ledwo chodząca ale to nastepca dyrektora naczelnego (podobizna pod wzgledem traktowania pracownikow)

Joanna

Moi drodzy drukarnia Skleniarz jako firma jest solidna ,i wyplacalna na czas natomiast co do ludzi to prawda jest taka ze panują tam uklady i ukladziki a pan Prezes ktory jest wspanialym czlowiekiem nie ma zielonego pojecia.Glownym opiniodawcą o pracownikach jest dyrektor Janusz ktory jest czlowiekiem chamskim ,bezcvzelnym nieszanującym pracownikow.Wydaje mu sie ze wiele moze a i na takich przychodzi kres.Potrafi klamstwem zgnoic czlowieka w oczach Prezesa a ten nie zna pracownikow i wydaje wyroki po ocenie dyrektora Janusza.Owszem pracuje sie nawet po 16 godzin za co jest wynagrodzenie ale nikt tego nie docenia .Polecam tam prace ale uwaga na dyrektora ktory naprawde jest osobą niegodną tego stanowiska !!!

Mariusz

Może nie jest idealnie w firmie ale uważam , że Drukarnia Skleniarz to naprawdę dobry pracodawca.

Prawda o panie dyrektorze to cham do potegi i kto pracuje w tej firmie wie o tym charakter ma z wygladu jest opryskliwy czepia sie każdego mobing z jego strony jest straszny kiedy w chodzi na hala wszyscy czuja sie jak w (usunięte przez administratora) czy tego wlasciciel nie widzi czemu nikt mu nie poslal nawet listu anonim o panie dyrektorze chyba że właścicielowi to na rękę.

Edyta

@pracownik każdy kto chce może tutaj napisać co myśli na temat pracy w Drukarnia Skleniarz i nie musi podpisywać się imieniem i nazwiskiem, ważne żeby uzasadnił swoje stanowisko. Czy Ty możesz w takim razie napisać dlaczego myślisz inaczej? Dla ludzi, którzy szukają informacji nt. firmy liczą się przede wszystkim argumenty.

Edyta

@ja w jakim sensie pracownicy są zastraszani? To bardzo mocne słowa, mógłbyś podać kilka konkretnych sytuacji? @anonim możesz w takim razie opowiedzieć więcej o twoich wrażeniach z pracy w Drukarnia Skleniarz? Każda opinia jest dla potencjalnych pracowników bardzo ważna, gdyż przybliża ich do podjęcia decyzji o ewentualnym zatrudnieniu.

Podobne opinie piszą ludzie zdesperowani , którzy nie mogą się przystosować do oczekiwań.

ja

drukarnia skleniarz to syf oszukują pracowników małe zarobki ludzie pracują za 8-9 zł na godzinę żeby zarobić pracują w soboty w święta a nawet po 16 godzin dziennie Jest tam niemiła atmosfera Pan Dyrektor to stary komunista .Jest chamski niemiły zastrasza pracowników drukarnia niby nowoczesna a porządnie nie umieją drukować non stop są jakieś zwroty .

domek

Może wiecie czy niedługo pokażą się u nich jakieś oferty pracy? Chętnie bym się załapał, zwłaszcza, że doświadczenie u nich zdobyte jest dość cenne. Ciekawi mnie jednak czy wypłata jest w pełni terminowa, bo wążne jest dla mnie żeby było wszystko na czas.

J23 na daje

Z wyglądu zakład przypomina świat bajek ale za to w środku człowiek na tak wysokim stanowisku jakim jest Dyrektor Naczelny Janusz to istna pomyłka , porażka to nie czasy komuny bardzo gruboskórny myślę iż bardzo zakompleksiony zacofany i wydaje mi się iż nie kulturalny dla ludzi brak mu wyczucia i obycia na tak wysokim stanowisku to nie czasy PRL na tym traci tylko Drukarnia wydaje mi się iż jest wiele lepszych znakomitych ludzi bez tak spier... przeszłości mogło by jeszcze bardziej postawić taką Drukarnię ; nadrabia swoim zachowanie z czasów PRL technologia komputery przeskoczyła gościa i wstyd się do tego przyznać na pewno w Drukarni tracą na tym pracownicy bo musi zaimponować właścicielowi . Ale mam nadzieje iż wiek nie ba wem Pana posadzi na godnym stanowisku i będzie się tam mógł wykazać swoją wiedzą z czasów PRL. Pisze to po to aby uchronić ludzi i otworzyć oczy właścicielowi czas na dobrą zmianę .

Ula
@J23 na daje 07.10.2016 16:04

@Ula 07.10.2016 21:37
Pamiętam jeszcze tego Pana bardzo arogancki bez szczelny krzykiem myślał iż wszystko załatwi bajkopisarz i bajko mówca...

proponuje tym "odważnym" nie podszywać się za byłych pracowników, tylko pisać w swoim imieniu. o ile osoba piszaca ten komentarz nie grzeje "ciepłej" posadki i jest skonczonym tchorzem zeby pisac we własnym imieniu. właśnie tacy pracownicy imbecyle są problemem tej dobrze prosperującej drukarnii.

remix

drukarnia skleniarz istnieje już na rynku od uwaga... 24 lat. Jest to jedna z dłużej istniejących firm z którymi miałem okazję współpracowac. Miałem bo już niestety zmieniłem prace. Choć z tego co widzę to poszukują obecnie do pracy w Krakowie tym razem Introligatora, więc może będzie szansa na powrót tutaj ;)

Mocarz

Ale nie idą na rękę względem jakich sytuacji? Bo to zwykle ma spore znaczenie. Jeżeli nie można liczyć na ich wsparcie to powinni się zastanowić komu bardziej szkodzą - pracownikom czy sobie, dla których to pracownicy pracują? Oczywiście zawsze jest ryzyko, że uzyskane informacje zostaną gdzieś dalej przetworzone i wykorzystane, ale to wtedy można zawrzeć w umowie odpowiednią klauzulę.

printer

-panowie drukarze -ile zarabia się na tych Heidelbergach u Skleniarza proszę napisać jakiś przedział -jaki system pracy 4brygady ?

Brak szacunku dla ludzi i ich pracy. Nikomu nie polecam.

www

sytaucja w firmie jest naprawdę dobra, dzuo roboty, kasa na czas, w porownaniu z innymi do ta firma wymiata

Piotr J

Ale taka prawda panowie mój tata to człowiek uczciwy. Grzegorz napisał prawdę

Jarek
@Piotr J 16.09.2013 15:02
Ale taka prawda panowie mój tata to człowiek uczciwy. Grzegorz napisał prawdę

(usunięte przez administratora) zajmij sie komentarzami na forum o własnej firmie a nie nazywaj oszustem człowieka któremu za kazdym razem podajesz rękę chociażby na targach.Hipokryzja do kwadratu Jestes fałszywy

sprinter printer

bo Grześ pracuje u konkurencji i nie chcieli go w lepszej firmie dlatego smutny się żali, Grzesiu może chusteczkę na otarcie łez?

grzesiek plecie bzdury jak potłuczony, znam osobe ktora pracowała w obu drukarniach i skleniarz jest ok :) kaska zawsze jest na czas

Grzegorz

Właściciel to oszust , jakość usług niska dużo lepiej jest w Wydawniczej u pana [usunięte przez moderatora] człowiek uczciwy i z zasadami

ciekawskijerzy2

czy to prawda ze nasz drogi [usunięte przez moderatora] z mazur zarabia 20-25 tys na miesiac plus samochod i mieszkanie oplacone?? a my harujemy za grosze, komuno wroc

niepolecam

slabo placa za haruwe:) ponoc niewyplacalni, cos juz kombinuja bo za bardzo zadluzeni

Janek

Słabo działa odpowiedź dla konkretnego wpisu. Wyświetla się jako nowa wypowiedź. A miał to być komentarz do czyjejś opinii.

Janek

A co jesteś właścicielem?

Dodo

Pewnie upadną jak jego kumpel [usunięte przez moderatora] z intro dajwór. Może będą się wspólnie leczyć psychiatrycznie :) Nie dajcie się tylko nabierać jak my na ratowanie firmy

drukasz

W tej drukarni pożal się panie jest syf i głupota latająca jak pył z papieru. Właściciel oszukuje ludzi i płaci na lewo, ludzie głupie bo robią za 900 zł + 300 na lewo, kierowniki to pajace i kradną wszyscy książki jak leci no i nie płacą nigdy na czas

Praca w Drukarni Skleniarz jest szansą rozwoju. Moim zdaniem jest to pracodawca dający przyzwoite wynagrodzenie i nie na umowę zlecenie, jak w większości drukarnii. Chwalę sobie pracę w tej frimie.

Widzę że konkurencja czuje oddech na plecach odkąd powstała nowa Drukarnia Pana Skleniarza w której dba się nie tylko o swoja kasę ale również a przede wszystkim o pracowników mam przyjemność pracować tam od niedawna i widzę że był to właściwy wybór dawniej wstyd było powiedzieć ze pracuje w drukarni bo czym tu się chwalić jak warunki były jak za Mieszka Opinie negatywne zawsze się znajda i spewnością w głównej mierze wystawiane są przez konkurencje aby zniechęcić ludzi odchodzących z zakładów gdzie wyzyskuje się pracowników dbając wyłącznie o swój interes Ja jestem w 100% zadowolony :)

A.A.A

Jestem zniesmaczony tym co piszą, tu ludzie. Znam ( usunięte przez administratora )od kilkunastu lat, jest to prawdziwy tytan pracy, człowiek uczciwy, nigdy ale to nigdy nie czytałem wiekszych bzdur na temat funkcjonowania i organizacji pracy w Drukarni Skleniarz. Ludzka podłość i zazdrość nie zna granic.Żałośni jesteście wszyscy którzy piszecie te bzdury.

Pracująca

Ludzie opanujcie się!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Pracuję w firmie( usunięte przez administratora ) od kilku lat, Firma prosperuje rewelacyjnie, firma to teraz bezkonkurencyjnie numer 1 na Rynku Krakowskim,wypłaty zawsze są na czas , jakie niepozapłacane ZUS-y. Widać większość tych komentarzy to komentarze sfrustrowanych zwolnionych pracowników bądź zawistnej konkurencji,która nie pojmuje że Drukarnia Skleniarz jest i będzie teraz numerem jeden na Rynku poligraficznym. Pozdrowienia

Zostaw opinię o Drukarnia Skleniarz - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Drukarnia Skleniarz