TiLabels

Bielsko-Biała

Opinie o TiLabels

NICK

Jest tylko coraz gorzej !!! Nastawienie na zysk kosztem pracowników - których ma sie za osłów i oszustów! bardzo nie polecam !

wnerwiony

Ta firma to jedna wielka porażka szefostwo ustala swoje warunki pracy nie Wie chyba co to jest kodeks pracy,chcą żeby przyjść w sobote do pracy za kase a potem zamiast pieniędzy to wytykają ze cos się zepsuło i za to się pracuje w sobote żeby to odrobić nikomu normalnemu nie polecam tej firmy.

bumba
@wnerwiony 17.07.2016 10:25

Witam,orientuje sie ktos może jak wygladają zarobki teraz w Tilables?Z góry dziekuje za odpowiedz.

ktoś kto tam pracował:)

Wikor nie wiesz to nie pisz jakie wózki? jakie coś tam?co to wogóle za tekst? haha nie ma nic trzeba ciężko podnosić materiał ręcznie bo nawet jak byłby wózek to i tak nie ma miejsca żeby nim wjechać.Powoli najlepsi pracownicy odchodzą z tej firmy dlatego ciągle szukają nowych wiec zastanów się dlaczego tak jest a potem pisz takie głupoty

zawiedziony

praca w tej firmie wygląda jak ktoś ma zamiar się zatrudnić lub się zastanawia -dzwiganie do 50 kg( tak jak wystawianie zaświadczeń do lekarza "brak czynników uciążliwych" tak wypisują na zaświadczeniach)a w rzeczywistości to w granicach 60-80 kg w zależności od zlecania może to być na godzinę lub krócej "-współpraca z działem technologii"(a gdzie to jest)brak takiego dziłu -"wykształcenie średnie techniczne lub zawodowe" no naj lepiej mgr. KOGO TA FIRMA POTRZEBUJE I ZA JAKĄ STAWKE(a to już pisali wcześniej)

lolek

byłem pracownikiem tilabels i zostałem zwolniony nie słusznie lecz założyłem sprawę w sądzie i wygrałem takie są reguły zwolnień w tej firmie. widzę ze ponownie się pojawiło ogłoszenie o przyjęciu pracowników i to 3 osoby no ładnie czyli nic się nie zmieniło szef jest nie do dogadania tylko obiecuje wymyśla preteksty aby nie dawać podwyżki gdy nawet do tego dojdzie to i tak dąży do zwolnienia. to co poprzednicy pisali to prawda i nie polecam tej firmy stanowiska po rodzinie i brak jakichkolwiek podwyżek,brak rozwoju zawodowego. rozmowa kwalifikacyjna z szefem to śmiech!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! obietnice bez pokrycia NIE POLECAM FIRMY TILABELS stracony czas i żałuję że tam pracowałem

zawiedziony

Racja ubrań roboczych nie ma.Na karpia nie ma. Ale na nowe samochody jest kasa i to nie na byle jakie bo to nowe Skody dla pupili oczywiście.Za każdym razem jak zapytasz o podwyzke to dla Szefa to strzał w kolano nawet 50zł czy 100zł.O wszystko się trzeba prosić.Pracownicy na produkcji i magazynie spoko goście w serwisie również ale traktowani są za nic!!!! Ogólnie nie polecam tej firmy nikomu.

wielbiący ti

to się zgadzam ale zapomniałeś dodać - na ubranie robocze nie ma co liczyć -na karpia również -atmosfera w pracy to zależy jak niektóre osoby maja okres i zapną focha(piszą emaile żeby tylko sie nie odzywać) omijają i wchodzą tylnymi drzwiami żeby omijać i porozmawiać szczerze -osoby dorabiające sa traktowani jak zło konieczne -a co do produkcji to osoby pracujące tam są klimat ok lecz w oczach szefostwa to.."na wasze miejsce są inni i mogę was wszystkich wymienić"słowa prezesa wiec tak się tu traktuje ludzi co do rozmowy kwalifikacyjnej to zawsze sa te same słowa "atmosfera rodzinna,zarobki europejskie,i nowa siedziba firmy(a to chodzi tylko o większą kontrole) zastanówcie się jak na prawdę chcecie pracować w takiej firmie a plusy to tylko tyle że wypłata na czas (w większości firmach tak jest)

labelowiec

Plusy: a)Wypłata na czas b)Stała praca c)Brak nadgodzin Minusy: a)Bardzo ciężko wynegocjować przyzwoitą stawkę b)Odpowiedzialność finansowa za błędy, c)Średnia atmosfera pracy, donosiciele d)Pracownicy spokrewnieni z właścicielem Zarobki po kilku latach pracy: a)praca fizyczna +/- 1900 złotych b)praca umysłowa od +/- 1900 złotych, maksymalna prowizja w handlowym to +/- 2% dla pupilków.

Zostaw opinię o TiLabels - Bielsko-Biała

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TiLabels