Dariusz Jakóbczak Areca

NIP: 5221290720 REGON: 012932013

Dariusz Jakóbczak Areca

Opinie o Dariusz Jakóbczak Areca

praga

areca totalny gniot zatrudniaja na czarno a karami strasza nazedzi brak szykany ze strony kierownictwa a szczegulnie krzysztofa kaczorowskiego i dariusza siemiontkowskiego to gbury i hamy najlepiej jak bys za darmo pracowal i hamow dorabial a prezesik na wczasy na krete na 3 tyg zycze wam na swienta zebyscie zdechli upadli i zebyscie sami na czarno robili za 8,50 na godzine nieroby a szczegulnie maliniak i kitka maliniak zeby sie powiesil a siemiontkowski zeby fryzjera odwiedzil

Zostaw opinię o Dariusz Jakóbczak Areca - Warszawa

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dariusz Jakóbczak Areca